timctt V Zwaren Hoest Uw grootste charme is Uw haar 'n Cacao voor fijnproevers! DROSTE WAT ZULLEN WE ETEN? bij dien Ons Menu Warme japonrietjes Uit ons Menu Gevulde uien Warme bitterkoekjes pudding (4 personen) Spaart bons voor kop, ketel beker, blad of bordje. Droste Verpleegster Cacao, met die be kende beeltenis van de Verpleegster, is een cacao van zeer bijzondere kwaliteit. Een versterkende cacao, voedzaam, lekker en voordeelig. VERPLEEGSTERCACAO v H 106*0306* DROSTE Om vlug en blijvend verlichting bij zwaren hoest aoor verkoudheid te verkrijgen, smelt een lepel Vicks VapoRub in een kom kokend water en inhaleer gedurende eenige minuten de geneeskrachtige dam pen. Zij zuiveren het verstopte hoofd, ver wijderen het slijm, verlichten den hoest en vergemakkelijken de ademhaling. Wrijf tegen bedtijd VapoRub op keel, borst en rug en ondervind den weldadigen invloed van de directe werking door de huid, alsmede van de geneeskrachtige dampen. Zondag: Groentesoep. Kalfsnierstuk. - Doperwten (uit blik). Aardappelen. Warme bitterkoekjespud ding. MaandagKoud vleesch. Gestoofde bieten. Aardappelen. Vanillepap. Dinsdag: Hutspot met klapstuk. Beschuit met bessensap. Woensdag: Bruinehoonensoep. Bunderrolletjes. Witte kool. Aardappelen. Donderdag: Saucijsjes. Zuurkool. Aardappelen. Sneeuwpudding. Vrijdag: Vischgehakt. Sla. Aardappelen. Griesmeelcroquetten. ZaterdagAndjj viesoep Gevulde uien. Aardappelen. (4 personen) 4 groote uien, 150 gr. varkensgehakt, peper, zout, nootmuskaat, wat fijn gehakte peterselie, paneermeel, hoter. Schil de uien, wasch ze goed schoon en zet ze op met water en zout. Laat ze ongeveer 3 kwartier koken. Hol ze vervolgens uit. Maak het gehakt op smaak met zout, peper en nootmuskaat. Smelt een klontje hoter en doe het ge hakt er hij, laat het. roerende verwar men tot het een grjjze kleur heeft ge kregen. Vul er dan de uien mee, bestrooi de hovenzjjde met paneermeel en leg er een klontje hoter op. Zet ze in een vuurvast schoteltje, giet op den bodem een beetje water om het aanzetten te voorkomen. Laat de uien in een warmen oven verder gaar en bruin worden en dien ze warm, in den schotel, op. 200 gr. oud wittebrood, 100 gr. bitterkoekjes, 3 eieren, yz liter melk, 150 gr. suiker, een klontje boter, pa neermeel. Breng de melk aan de kook, voeg ©r vervolgens het fijngemaakte brood en de in stukjes gebroken bitterkoekjes bij, kook de pap onder voortdurend roeren door tot ze glad en dik is. Boer de dooiers met de suiker en giet ze van het vuur bij de pap. Klop het eiwit stijf en schep het voorzichtig door de massa. Smeer een warme-pudding vorm in met boter, strooi er wat pa neermeel in en doe de puddingmassa in den geprepareerden vorm. Laat den pudding 1 y2 tot 2 uur au bain marie koken. Stort hem daarna op een war men schotel en presenteer er een warme vanillesaus bij. Van alle in deze rubriek afgebeelde genummerde kostuums, die ontleend zijn aan 't modealbum „Winterweelde", zijn patronen verkrijgbaar tegen den prijs van 50 ets. voor complets, 35 ets. voor mantels en japonnen, 20 ets. voor rokken en blouses, kleine avondjasjes en kinderkleeding. Bij bestel ling vooral opgeven het gewenschte inaatnuinmer. Bestellingen kunnen geschieden bij uw agent of bezorger; door girostorting op No. 293631door toezending van net bedrag per postwissel of in postzegels (s.v.p. niet van 6 cent) aan het PATRON ENKANTOOR ..PANORA", NASSAUPLEIN 1 HAARLEM waarbij 5 ets. extra voor toezending per post verschuldigd is. Men kan echter dc patronen ook afhalen aan 't bureau van dit blad. VERKRIJGBAAR IN DE MATEN 42 - 44 - 46 - 48 Japon van dunne wol len stof, groote jabot, tres- garneering, tweebaansrok, versierd met stiksels. Benoo- stof3 m. 140 cm. breed. 464. Japon van dunne wol len stof met schouder- en rugstuk, voor- en rugpand met ruimte. Benoodigde stof: 3 m. 140 cm. breed. 465. Japon van dunne wol len stof met ingezet voor pand van een lichtere kleur stof, lange mouw met man chetje. Benoodigde stof 3 m. 140 cm. breed. 466. Japon van effen stof met geschulpt plastron op voorpand en rug, op de voor baan van den rok geschulpte zakken. Benoodigde stof 3 m. 140 cm. breed. ALTIJD WELKOM I

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1939 | | pagina 39