ZEEUWSCH NIEUWS Het eerste paartje, dat in de trouwzaal, die het nieuwe Axelsche raad huis thans rijk is, in het huwelijk trad. De ajdeeling Goes van den Ned. Chr. Grajischen Bond bestond 21 Jam. j.l. 2ö jaar. Tevens waren twee bestuursleden en twee gewone leden van de oprichting af lid. Een foto van het afdeelingsbestuur met de jubilee-rende leden. Ie rij v.t.n.r. D. de Lange (lid), C.Kuyper penningmC.K. Maartense (voorz.) en A. Sinke (lid). De O.L. Vrouwekerk te Vlissingen, die op de torens na is voltooid, werd Zondag officieel in gebruik gesteld. De opslagplaats en vlasschoonderij der Gebr. Verlinde te Reuzenhoek, gemeente Zaamslag, werd vorige week geheel door brand vernield. Tal van moderne vlasbewerkingmachines benevens een half millioen kg. graan werden een prooi der vlammen. De ajdeeling tooneel van de M. H. B. Rhetorica gaf op haar jaarlijksche uitvoering het blijspel „Het 8pook van den Vrijburcht". Een scène van het- succesvol gespeelde blijspel, waarop alle medespelende Middelburgsche H.B.8.-scholieren voorkomen. LACHEBEKJE. Zóó lachte Beatrix, ons lief prinsesje, Dinsdag j.l. op haar eersten verjaardag. Foto F. Ziegler, Den Haag. Aan de Axelsche dracht werd herinnerd door de dames, die na afloop van de openingsredevoeringen den eerewijn moesten in schenken, in deze fraaie dracht gestoken. Op Maandag 23 Januari had te Axel de officieele opening plaats van het nieuwe gemeentehuis dooi den commissaris van de Koningin. Een foto in de raadzaal tijdens de toe spraak van den burge meester, naast wien de commissaris van de Koningin heeft plaats genomen.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1939 | | pagina 24