Hel dubbele buwelijb Erroïï Flynn incasseert van de tempera mentvolle jonge millionnaire een fiksche oor vijg. Onze foto geeft het oogenhlik, onmid dellijk aan de executie voorafgaand, weer. werkt, doch daar die allemaal naar een bepaald punt leiden, namelijk het huwelijk van twee koppels geliefden, is het zeker niet ongezellig het verloop daarvan te volgen. Daarbij is het een zeer luimige film, want de geliefden zijn als 't ware permanent van elkaar gescheiden, staan zelfs op het punt met den verkeerde te trouwen, doch krijgen op het allerlaatste oogeublik, dank zij de uiterste clementie van de makers, toch nog dengene, waarop zij eigenlijk, ieder voor zich, zijn of haar zinnen hadden gezet. Zoo en passant maakt men nog kennis met heel eigenaardige creatu ren, o.a. met een millionnair, die den geheelen dag doorbrengt met spoortjespelen en een zeer uitgebreideu miniatuur-spoorweg in zijn tuin heeft laten aanleggen en met een half getikten eige naar van een uitgeverszaak, alsmede met nog eenige andere vreemde typen, die een meer of minder belangrijke rol spelen. De hoofdpersonen zijn Erroll Flynn, een ambitieus en ideeënrijk journalist, Olivia de Havilland, de zeer verwende dochter van den millionnair-miniatuur-spoorweg-enthousiast, Rosalind Russell, de secretaresse-journaliste van den uitgever, die met haar verliefd hart alle eindjes aan elkaar probeert te knoopen. doch het steeds verkeerd blijkt te doen en ten slotte Patric Knowles, als de uitgever, een figuur, die liien reeds eerder gezien heeft, doch die nu eigenlijk pas voor het eerst in een opvallende rol verschijnt Deze vier vormen het kwartet, waaruit het dub bele huwelijk voortkomt en we zijn er zeker van dat hun wederwaardigheden menig plezierig oogenhlik verschaffen. Tweemaal twee ver liefden. Het zijn van l.n.r.: Patric Know les, Olivia de Havil land, Rosalind Rus sell en Erroll Fly nn en zij vormen het dubbele huwelijk. Eén huwelijk geeft ai een geweldigen rompslomp, dus' laat staan een dubbel huwelijk, zooals hier in te zien is. Er is bovendien nog een Amerikaansche uitgeverij in het geding betrokken en iedereen weet zoo langzamerhand wel, dat het er ook op die Ameri kaansche maatschappijen allesbehalve malsch toe gaat. Het is dan ook een geweldige hoeveelheid moeilijkheden, welke in deze film zijn ver- Ecn gezellige film, waarin met tie bekende Amerikaansche opper vlakkigheid en nonchalance een dabbel liefdesverhaal met een dito happy end wordt behandeld. Zij pretendeert niets anders dan een aardig verhaal te zijn, dut voor oud en jong een amusement is. Het ge heel is een Warner Bros-film. L)e millionnair en mi niatuur - spoorwegeige naar is aanvankelijk allesbehalve ingeno men met de keuze van z'n doehter en om eer lijk te zijn is ook de bruidegom in spe 'I eren min. Hij simu- Ieert echter liefdevoor ile dochter om daar door contact met den vader te krijgen Va

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1939 | | pagina 35