1 «s i Iissingen--Middelburg 1-4. Onder groote belangstelling werd deze wedstrijd gespeeld en verdiend door Middelburgdot meer run den wind wist te profiteeren dan Vlissingen, gewonnen. Links De keeper van Middelburg weet een aanval, van Vlissingen al te slaan. Hechts: Corner op het doel van Vlissingen. De spanning in 2A duurt voort na de overwinning van Middelburg op Vlissingen in 'n wedstrijd, waarin van goed spel geen sprake kon zijn. dank zij een va.11 doel tot doel staanden stormaehti- gen wind. Toen Middelburg liet, dank zij een met man en macht verdedigen, voor de rust wist te bol werken en met slechts een 1-O-achterstand de tweede helft begon, was het pleit reeds ver beslecht. De Vlissingen-ploeg was spoedig geslagen toen de doelverdediger der rood-witten een paar grove fouten maakte. Middelburg is, ondanks de flinke 4-1-over winning, door het oog van een naald gekropen. Was Vlissingen vóór de rust meer tot schieten gekomen en had men het spel meer open gegooid, dan was ongetwijfeld het aantal doelpunten veel grooter geweest en het zou dan voor Middelburg een onmo gelijke opgave geworden zijn, zoo'n achterstand in te loopen. Nu was het echter anders en evenmin als men 't de Middelburg-ploeg ten kwade had kun nen duiden als het vóór de rust tot 'n grooten achter stand geleid had, evenmin mag men Vlissingen voor deze nederlaag hard vallen. De wind maakte van dezen wedstrijd een onmogelijke caricatuur, met zich kronkelende, lijnen teekenende ballen, welke in sierlijke bochten altijd precies neerkwamen, waar men ze niet verwachtte. De spelers kopten precies onder de ballen door, schopten er over of er naast als de wind zijn spelletje meespeelde. Er was geen sprake van zich aan te passen, want zelfs de langs den grond gespeelde ballen werden of door den wind gestuit, of schoten met vervaarlijke snel- Nog een moment uit dezen wedstrijd, waaraan de sterke wind veel afbreuk deed. Den schermutseling in het veld. De keeper van Vlissingen weet nag eens vallende te redden. heid door. Intusschen heeft Middelburg weer een flinken stap in de goede richting gedaan, terwijl Vlissingen het theoretisch nog bestaande kansje op 'n kampioenschap verspeelde. T.S.O. deed dit even eens door een gelijk spel tegen De Baronie in een wedstrijd, waarin de T.S.O.-voorhoede het weer eens liet zitten. De Oosterhoutenaren zijn nu wel als uitgeschakeld te beschouwen en de race gaat ver der tusschen Middelburg en R.B.C. met de groen witte ploeg als de kansrijkste. Moge het weer eens een Zeeuwsche kampioen worden. Goes slaagde er niet in zich veilig te stellen en werd door de Zeeuwen met 3-1 geslagen. De Goese- naren hadden maar één puntje noodig om uit de degradatie-zone te geraken, doch 't gelukte hun niet. Onze derde-klassers. lJzendijke wist Zondag j.l. met. 1-0 van Sluiskil te winnen. Sluiskil behoort tot de beste elftallen in SA. Hieronder links: 't elftal van lJzendijkerechts 't elftal van Sluiskil. De lat brengt redding bij een hard schot van den Middelburg-aanval. -Z-i -

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1939 | | pagina 19