Zeeuwsche Spori 19 De Zeemom It. Nog 'n V lissingsche club uit 3 B van de tien clubs in deze afdeeling zijn er vier uit Vlissingen die Zondag van de stadgenooten, Eiland Boys, verloor. Onze derde-klussers. In 3B lean Vlissingen II 't kampioenschap niet meer ontgaan. Toch neemt Eiland Boys" een goede tweede plaats in en wist Zondag weer te winnen van de Zeeuwen II. Foto van Eiland Boys". Corner op het doel van T.S.C. De ZeeuwenT.S.C. 5-1. De eenmaal als kampioenen van 3A gedoodverfde T.S.C.-ers hebben door hun nederlaag van Zondag meteen alle kam pioenskansen verspeeld. De Zeeuwen speelden een pittig partijtje voetbal en komen er o.i. ieder jaar beter in, zoodat we verwachten, dat in de toe komst met deze club geducht rekening zal moeten worden gehouden. De keeper van T.S.C. wordt voor het eerst gepasseerd. De verdediging van T.S.C. slaat een aanval aj. Een aanval op het doel van de Zeeuwen. meestal niet veel meer tegen een nederlaag te doen. R.C.S. had weer eens een pro ductieve bui en scoorde in een onbelangrijken wedstrijd tegen De Baronie niet minder dan zes doel punten. En nog werd er niet ge wonnen, want ook De Baronie maakte er zooveel. R. C. S. is den ge- beelen wedstrijd door één of meer doel punten achter geweest, doch wist door taai volhouden steeds weer bij te komen. Een niet ver brengen en de Goesche ploeg mag o.i. blij zijn, dat er van de zeven doelpunten ten minste één in de Goesche rekening kwam. Goes 2 deed betzelfde tegen Terneuzen 2 en verloor eveneens met 1-6. Normale uitslagen zijn bet in- tusschen. Eiland Boys won van De Zeeuwen 2 met 4-1 wat ook al niets bijzonders is. moment uit dezen wedstrijd, welke de eenige was, die van 2 A in onze provincie doorgang vond. intusschen. Hoofdplaat en Sluis kil deelden de punten, wat ons tusscben deze ploegen een geschikte oplossing lijkt. Gom Boys zag zich flink (2-9) door dat nog steeds verwoede kam pioensaspiraties beeft Axel dwaalt steeds verder van het goede pad af en moest nu weer in Terneuzen- sche Boys zijn meet dere erkennen, als we omtrent dezen wed strijd althans goed in gelicht zijn. Goesche Boys kon het tegen Vlissingen 2 De beide .kampioenspretendenten zagen hun wedstrijden afgelast en zoodoende kwamen we in 2A geen stap verder. Het is de vraag of de toestand verhelderd zou zijn, ook al was er gespeeld. We achten namelijk R.B.C. wel in staat om in eigen huis van Zeelandia te winnen, terwijl Middelburg de Goesenareu wel aan kan. Niettemin is de opgave van de .Middelburgers zwaarder dan men op het eerste gezicht zou denkeu. Het betreft weer zoo'n wedstrijd waarvan niets te voorspellen valt. Het kan evengoed een onverwachte nederlaag zijn als een overwinning met dubbele cijfers. Het blijft zaak voor een ploeg met beste kampioenskansen om een tegenstander als Goes, welke schijnbaar een ondergeschikte rol speelt en moeite moet doen om aan de onderste plaats te ontkomen, niet te onderschatten. De Zeeuwen schakelden definitief de Oosterhout- sche ploeg uit, door maar liefst met 5-1 te winnen. T.S.C. is plotseling wel heel erg afgezakt. Het wil echter niet zeggen, dat T.S.C. niet een aardig par tijtje speelt, integendeel. De Zeeuwen werden zoo nu en dan geheel tot verdedigen gedwongen en het samenspel in de T.S.C.-ploeg viel bij oogenblikken zeer te loven. Een aal-gladde speler als D'Jong weet echter op handige wijze te profiteeren van wat on handig opgezette buitenspel-valletjes. En als de achterstand dan enkele punten gaat worden is er

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1939 | | pagina 19