wm msmmss; «kt jw - ■WiltOOH Naast de oude beproefde krachten als Anderiesen (hij speelde weer een uitstekenden wedstrijd), v. Male, Smit en Caldenhove telde Ons elftal enkele spelers, die nog in het geheel niet of weinig voor de nationale ploeg waren uitgekomen. Desniettemin vormde het team een prachtig geheel. De over winning was dan ook zeker niet aan één of andere toevallige omstandigheid te wijten. Wanneer wij vergelijkingen gaan maken met de Hongaarsche ploeg, dan komen wij zelfs tot het resultaat dat ons elftal zoowel wat verdediging, middenlinie als aanval betreft de meerdere was van de tegenpartij. De winnende goal. De Harder, geheel rechts, heep on berispelijk een voorzet van Drager benut. Dm verdiende ovatie. A a afloop werd de heer Herberts, voorzitter der technische commissie van den K.N.V.B., door de spelers op de schouders genomen. Een groote aanwinst beteeken- de het wederuitkomen van Smit, die zijn medespelers de ballen op een presenteerblad aanbood. Drager was een der beste spelers van den aanval en heeft zich naar onze meening Zondag j.l. voor ge- ruimen tijd in de nationale ploeg gevoetbald. Wij hebben hier slechts enkele spelers genoemd, doch over alle anderen zijn wij niet minder goed te spreken. Nu kunnen met vertrouwen de beide wedstrijden tegen de Belgen worden tege- moetgezien. Daar zal het, in tegenstelling met Zondag j.l., wel weer storm loopen. En wat hebben de thuisblijvers ditmaal een onge lijk gehad. Botterdam is wat de propagandistische waarde aangaat van groote beteekenis geweest en het Olympische Stadion in de hoofdstad gaat daarvan straks profiteeren. Ach, de Rotterdammers moeten maar denken, dat het ook andersom had kunnen zijn. Keeper van 21ale was Zondag weer uitstekend op dreef. Men ziet hem hier een voorzet op zijn doel onderscheppen. Nog een aardig spelmoment uit den wedstrijd Nederland-Hongarije te Rotterdam. Een gevaarlijk moment voor het Hongaarsche doel. Wederom gelijk (2-2). Gyelvaeg weet door de Nederlandsche verdediging heen te dringen en te scoren.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1939 | | pagina 19