HET PRINSEID WINTERSPOK D e „dag der fotografen" te Grindelwald Keu foto ca» de ongedwongen hartelijkheid aan de lunch op den „dag der foto grafente Orindelwald. Tusschen het prinselijk paar, dat met de kleine prinses Beatrix voor een verblijf van enkele weken naar Grindelwald reisde, naar liet land van sneeuw en zonneschijn, en de tientallen persfotografen, die er, belust op een rijken fotografiselien buit, te zelfder tijd vertoeven, was, voor den duur van hun verblijf aldaar, '11 „gentlemen's agreement" gesloten. De e.amera- menschen zouden gedurende één dag naar hartelust mogen fotografeeren en filmen, mits zij op hun beurt beloofden liet. prinselijk gezin met rust te laten, opdat dit verder onge- Vol belangstelling voor alles wat er gebeurt. ®toord aan rte genoegens der wintersport, zou kunnen deelnemen. En de fotografen heb ben met groote geestdrift deze unieke gelegenheid aangegrepen. Van den vroe gen morgen, op dien bewus- ten dag, tot in den namid dag klikten de sluiters van de meer dan dertig foto grafen, en ratelden de film camera's. En zoo innemend en voorkomend was de medewerking van Prins en Prinses, dat reeds na de lunch de persiiiensehen een parig tot de conclusie kwa men, dat er nu werkelijk niets meer „te nemen" viel. Een zeer geslaagde opname ran H.K.H. prinses Juliana en prinses Veatriieor de Een rijke foto-oogst is dan ook dezer dagen op onze bureau's neergedwar- reld. Tientallen intieme tafereeltjes van het prin- Onder: l'rinses Beatrix gaat van haar moeders armen in andere hemden over. Ze is daarbij blijkbaar vol aandacht voor het prachtig schitterende glas, dat voor haar kleine voetjes op tafel staat.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1939 | | pagina 20