LIJK GEZIN OP iRTVACANTIE selijk gezin, het eene al pakkender dan het ander, begonnen hun omzwerving door de wereldpers. We hebben er vanzelfsprekend de beste keuze uit gemaakt, en we voegen aan deze selectie een aantal exclusieve opnamen toe, tvpeerend voor de intieme sfeer en de echt Hollandsche gemoedelijkheid, welke er in hotel Bar op de wandeling en aan tafel heerschen. Natuurlijk is prinses Beatrix het groote aantrekkingspunt. Met buitengewone goedmoedigheid en geduld slaat het prinsesje al die drukte en beweging om zich heen gade, en meer dan éen schattig moment is er op dien enkelen dag vereeuwigd, al gebeurde het even vaak, dat Beatrixje zich op een gegeven oogenblik meer interesseerde voor wat er voor haar op tafel lag of stond dan voor dien zwerm van fotogra fen. Doch dan was een 'triimr de sledevaart per Sint-Bernard-expres door de omstreken van Grindelwald. kleine aanmaning van haar vorstelijke moeder voldoende om de aandacht van het prinsesje te trek ken, zoodat de camera- mensehen hun werk kon den doen. Onze lezers mogen oor- deelen. of 't werk, op dien „dag der fotografen" in Orindelwald vervaardigd, niet overwaard was, dat we het op deze plaats en in dezen vorm verzamelden, als een prettige herinne ring aan het eerste verblijf van prinses Beatrix met haar ouders in het land van sneeuw en koesteren den zonneschijn. Moeder kan zoo heerlijk mei je spelen f LinksEindelijk is de aandacht der kleine prinses weer voor 'n oogenblik van het blinkende tafelgerei afgewend en kijkt ze haar publiek onderzoekend aan. t Is ook 'n beetje veel gevergd, wanneer men voor die gelegenheid zoo maar uit z'n bedje wordt gehaald hen der eersten die filmden, toen de fotografen vei schenen, was prins Bernhard. Een aardig moment op den dag der fotografen"en nu wil ik ook wel eens naar pappie kijken!

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1939 | | pagina 21