AlüGGET GRATIS: overtolIi?HAAR ijd verwijderd GRATIS "I CORRESPONDENTIE I X'oor onze meisjes 39 Mej. D. B. te Hilversum. Onderstaand volgt het gevraagde recept voor: Vruchtenbowl. 3 sinaasappelen, 4 mandarijnen, 2 zachte peren, 4 bananen, 1 citroen, 1 blikje ananas, 1 blikje aardbeien, 1 flesch Meiwijn, 1 fleschje spuitwater, suiker naar smaak. Schil de sinaasappelen, mandarijnen, zachte peren en bananen. Snijd de sinaasappelen in schijven en verdeel deze weer in kleine stukjes. Verdeel de mandarijnen in partjes en verwijder de pitten. Snijd van de peren kleine, dunne schijfjes en verdeel ook de bananen in plakjes. Druppel op de stukjes peer en banaan flink wat ci troensap, waardoor voorkomen wordt dat ze bruin worden. Verdeel de ananas eveneens in stukjes. Doe alle vruchten in een bowlkom, strooi er wat suiker naar smaak overheen en giet er het vocht van ananas en aardbeien bij. Laat de bowlkom eenigen tijd op een koele plaats staan (plm. 1 ;t 2 uur), voeg er dan den wijn bij en onmiddellijk voor het opdienen ook nog het spuit water. Dien den bowl in groote glazen (liefst bowlglazen) op. Mevr. v. d. P. te Eindhoven. Het recept voor gevulde boterkoek laten wij onderstaand volgen 250 gram bloem, 175 gram boter, 1"5 gram suiker, 1 klein ei. Voor het vulsel: 100 gram amandelen, 100 gram suiker, 1 ei, wat geraspte citroenschil, 1 eierdooier. Roer de boter tot room, roer er dan de suiker doorheen en voeg er ten slotte de gezeefde bloem en het ei bij. Kneed alle ingrediënten goed door elkaar, maak een bal van het deeg en laat dit op een koele plaats eenigen tijd rusten. Maak intusschen het vulsel als volgt breng de amandelen met koud water aan de kook. Neem het pannetje, zoo dra het water kookt, van het vuur, pel de amandelen, droog ze en maal ze door een amandelmolen fijn. Vermeng ze daarna met de suiker, het ei en de geraspte citroenschil. Verdeel het deeg vervolgeus in twee helften, druk de eene helft in een met boter bestreken en met een weinig- bloem bestrooiden zandtaartvorm, leg op dit laagje deeg het amandelpers en wel zóó, dat dit over de geheele opper vlakte van het deeg is verdeeld. Be kleed dit laagje amandelpers nu nog met het tweede laagje deeg, druk dit stevig langs de randen vast en strijk over het deeg den even losgeklopten eierdooier. Zet den vorm in de bovenste helft van een matig warmen oven en laat den boterkoek in plm. 50 minuten gaar worden. Snijd er, wanneer de koek nog warm is, kleine stukjes of ruitjes van en laat deze koud worden. G-eef ze bij de thee of bij koffie. Mej. P. K. te Santpoort. Wij kunnen u helaas geen advies verstrekken. Dit is geen vraag voor leeken. Wendt u zich tot, uw huisarts of tot een specialist. „Oh.... hij heeft mij geschopt!" „Kom, kom huil nou niet, 't gaat gauw over hoor." „Ja maar ze doen me altijd pijn." „Jij moet je moeder een dagelijksche dosis NÜGGET vragen, dan word je net zoo flink en sterk als ikI" SCHOENCRÊME VAN SUPERIEURE KWALITEIT 6l uw VA 10 en 20 ct. Zwart, Donker-, Middel- en Lichtbruin, Rood, Wit en Blauw. Knip onderstaan de Bon uit ei ik zal U grati het middel be kend maken, on Uw Overtollig Ha a voor geheel Uv leven te verwi. deren.- U aarzelt, U hee: geen vertrouwt meer, want l bent reeds te dik wijls teleurgesteld door allerlei ont- haringsmlddelen Uw Overtollig H^ar ls na elke toepassing sterker en donkerder dan ooit weer aangegroeid. Maar ik WEET dat ik U helpen kan, zelfs indien Uw geval U hopeloos voorkomt. Zuiver Wetenschappelijk is mijn Behan deling op geheel nieuwe principes geba seerd en heeft niets gemeen met de gewone middelen, welke In den handel verkocht worden. Zij verwijdert niet alleen het zichtbare gedeelte van het Haar, maar tevens en vooral den Wortel. Het uitgangskanaal wordt daarna defi nitief afgesloten. Nieuwe aangroei is dan absoluut onmogelijk. Mijn Methode kunt U veilig thuis toepassen, zonder reuk en zonder bezwaar. Indien U door leelljk Overtollig Haar op gelaat en lichaam ontsierd wordt, schrijf mij dan in vol vertrouwen. Ik geef U schriftelijk de formeele garantie, dat ik Twee autentleke fotographleën van Mej. Friant 33, rue Chaptal, Parijs, genomen voor en na het volgen van mijn Methode. U voor geheel Uw leven van deze kwelling zal bevrijden. Zend mij vandaag nog de Gratis Bon of een afschrift, om al mijn Instructies te ontvangen. Het ls GRATIS en zonder verplichting Uwerzijds Mevrouw Dorothy Dunn Afd. 20 Instituut voor Derma. Navorsch. 26, Albert Giraudlaan Brussel. Gelieve mij gratis en op discrete wijze, zonder uit gaven voor mij, al üw Instructies te zenden voor de definitieve verdwijning van mijn Overtollig Haar (Ingesloten 10 cent aan postzegels voor Uw kosten.) Naam en Adres j Briefporto voor België: 10 ct te DeCompiete Behandeling „DOROTHY DUNN is verkrijgbaar bij goede Apoth. en Parfumeriëen Van alle in deze rubriek afgebeelde genummerde kos- v tuuins, die ontleend zijn aan bet mode-album „Winter- weelde". zijn patronen verkrijgbaar tegen den prijsvan 50 ets. voor complets, 35 ets. voor mantels en japonnen en 20 ets. voor rokken, blouses, kleine avondjasjes en kinderkleeding. Bij bestelling vooral opgeven het gewenechte maatnummer. Bestellingen kunnen geschieden bij uw agent of bezorger door girostorting op No. 293031 door toezending van het bedrag per postwissel of in postzegels (s.v.p. niet van 6 cent) aan het PATRONEXKANTOOR „PANOR A" NASSAUPLEIN! HAARLEM waarbij 5 ets. extra voor toezending per post verschuldigd is. Men kan echter de patroneu ook afhalen aan het bureau van dit blad. De benoodigde stof is ruim 2 x de lengte van urk ot mantel 140 cm. breed 601. Manteltje van effen stof, hoog gesloten, gegar neerd met tres, wijd model, verkrijgbaar in de mater, 60-64. 617. Wijd jurkje van effen stof, gegarneerd met donkere biezen, knoopgarneering. Ver krijgbaar in de maten 60-64. 618. Jurkje van dunne wol len stof, met geborduurde hals- en zakbiezen, ruimte als garneering. Verkrijgbaar in de maten 76-80. 619. Jurkje van effen stof met gekruiste ceintuur, ruimte in het voorpand, hals met ruche. Verkrijgbaar in maat 80 ouu 4 .n- 600 Meisjes man.- van tan tasiestof, tailleurkraag en revers, twee rijen knoopen, ceintuur. Verkrijgbaar in de maten 72-76

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1939 | | pagina 39