Zeeuwsche Sport Een heftige aanval van de Roosendalers op het doel van Vlissingen De korfbalvereeniging Swiftorganiseerde serie wedstrijden te Middelburg. De club werd zelf over winnaar in bet tournooi van de eerste afdeeling. Tweede Paaschdag was een spannende sportdag, wijl de twee kampioenscandidatenMiddelburg en R.B.O., resp. te Middelburg en te Vlissingen hun laatsten wedstrijd speelden. Verlies van een jrunt door een der gegadigden maakte den rivaal kampioen. De stand werd derhalve steeds maar heen. en weer geseind, en tien minuten voor het einde, toen in Middelburg de stand 3-2 was, werd aangekondigd, dat in Vlissingen de Roosendalers met 2-1 voor stonden. Het einde kwam dan ook met een gewonnen partij voor de twee candidaten, zoodat de stand gelijk bleef en er zoodoende een beslissingswedstrijd noodig zal zijn om den kampioen aan te wijzen. Vlissingen- R. B.C. 1-2. Een moment uit dezen wedstrijd. De keeper van Vlissingen onderschept een aanval. Dit hail het winnende doelpunt kunnen zijn voor Middelburg. De bal werd evenwel nog juist over den goal gewipt door den keeper. B.K.C., Middelburg-Goes 3-2. Tot in de laatste minuten bleef er spanning en kon Middelburg door een doelpunt van Goes alle kam pioenskansen verliezen wa nt door een gelijk spel zouden de Middelburgers uitgeschakeld geweest zijn. liet was een opluchting, toen de scheidsrechter het einde floot, Corner op het doel van Goes wordt afgeslagen. In 2 .1 behaalde de vereeniging uit Breskens, de overwinning.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1939 | | pagina 19