het geheim S" haargroei JGmsaplast door Süvilcrin^Ca?-4 „elastisch" Qes*ted&+? dan direct u: Uw Haren groeien x berust op de juiste voeding van de haarwortels P antiseptisch snelverband 25 De bloeiende Coöperatieve Boerenleenbank van St. Lau rens mocht baar vijfentwin tigjarig bestaan in feestelijke bijeenkomst herdenken. Zulk 'n eenvoudig en practisch snelverband komt dan goed van as. Het desinfecteerend werkende gaaskussentje werkt tegelijk bloedstillend; de elas tische pleister maakt, dat U ongehinderd Uw werkzaam heden kunt voortzetten. Ver krijgbaar reeds vanaf 15 Cent. fw haarwortels zijn op, zij-verhongeren en vragen om haarvoeding. Neo Silvikrin is de Haarvoeding voor de haarvormende weefsels, zij versterkt de haarwortels en brengt ze tot nieuwen groei. Ze bestaat uit de 14 voor den haargroei onmisbare organische substanties. De gunstige werking begint direct. De roos verdwijnt, de hoofdhuid wordt gezond, de haarwortels functioneeren weer normaal, de haaruitval houdt op en weldra verschijnen nieuwe, gezonde haren. Dagelijks Neo Silvikrin Haarvoeding in de hoofdhuid masseeren dan behoeft U voor het behoud van Uw haar niet meer bevreesd te zijn. Neo-Silvikrin Haarvoeding voor alle gevallen van onder- oeding der haarwortels. NEO SILVIKRIN de nieuwe natuurlijke haarvoeding voor de haarvormende weefsels en de haarwortels. Flacon voor een maand Als dat op Middelburgsche markt geen koopers vindt In schoonmaaktijd tteejt de gemeentepomp van Biervliet drukke klandizie. Op Zuid-Beveland wordt, nu plotseling zulk een ■warmte inviel, met man en macht gewerkt om klaar te komen met het poten der Zeeuwsche aardappelen Uw haar nog gezond of vallen er zoo nu en dan al een paar haartjes uit Is het haar droog, stug, weer barstig? Is er een begin van roos en bent U niet zoo erg te spreken over het uiterlijk? Dan mankeert Uw haar de juiste verzorging, de juiste verzorging eiken dag met Silvikrin Lotion, het verfrisschende haarwater, bereid met Neo Silvikrin Haarvoeding, medicinalen alcohol en botanische extracten, 's Morgens en 's avonds Silvikrin Lotion op Uw haar. één minuut heerlijk masseeren met de vingertoppen, dan kammen en borstelen. Dn zóó zagen we, dit jaar voor 't eerst, het aardappelen-poten machinaal gebeuren onder Lewedorp. Voordat de boomgaarden volop in bloei komen, worden de boomen nog eens gesproeid om alle insecten, die schade aan de bloesems zouden kun nen toebrengen, te dooden. Prof. Dr. Polland, de vermaarde huidkundige, zegt „De 14 groeisubstanties in Silvikrin bereiken door haar keratolytische en keraplastische werking een juiste en natuurlijke voeding van de haarvormende weefsels, bestrijden en voorkomen de roosvorming en veroorza ken daadwerkelijk groei van nieuwe gezonde haren". Beoordeel zelf den toestand van Uw haar, dan weet U welk Silvikrin-preparaat 1/ moet gebruiken. Zoo voorkomt U roos en haaruitval, houdt het haar gezond en glanzend en voedt de haarwortels. Silvikrin Lotion is voor lichte haarwortelzwakte én voor de verfraaiing van gezond haar. SILVIKRIN LOTION bereid met Neo Silvikrin Haarvoeding, medicinalen alcoholen botanische extracten.Frisch geparfumeerd. Flacon voor een maand

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1939 | | pagina 25