VIETO D AGGETT IIAIHSDELL geeft Steradent TEGEN OVERTOLLIG w t Nieuwe 20 cM. smaller om fle heupen DRUIVENZOUT DAGGETT RAMSDELL 32 ZONDER Scheermessen, Electrische Naalden of Onwelriekende Ontharings- middelen Een verbazingwekkende vinding der Weten schap. Lost overtollig haar geheel op in 3 minuten de huid blijft zacht en glad als fluweel. Geen ontsierende stoppels, zooals door het scheermes wordt achtergelaten geen stugge wederaangroei. Spreid deze prettige, welriekende crème eenvoudig uit op de te ontharen plek wasch de plek af met gewoon water en het haar is verdwenen. Deze onschatbare vinding wordt overal verkocht onder het handelsmerk Nieuwe 'Vieto'. Zoo snel, hygiënisch en ge makkelijk in gebruik. Maak voor altijd een eind aan Uw overtollig haar. In tuben van 85 cent en f 1.50 bij drogisten, kappers en parfumeriezaken. GRATIS: Door een speciale overeenkomst kan elke lezeres van dit blad een speciaal pakket NIEUWE VIETO ABSOLUUT KOSTELOOS bekomen. Zend 10 cent in postzegels ter dek king van porto, ver pakking en andere kosten. Adres: B. Meindersma (Afd. U. 12), Den Haag Op deze veilige en aangename wijze Nu kunt U Uw overtollig vet kwijtraken. Zonder dieetzonder vermoeiende oefeningen.zonder schadelijke medicijnen. Mousseerend Wex, de veilige, aangename, bruisende drank vermindert Uw dikte en vermeerdert tegelijkertijd Uw energie. Mej. A. W. verloor 30 pond overtollig vet zonder haar gewone levenswijze of voeding te ver anderen. Alles wat zij nam was Wex twee theelepels in een half glas water, 's morgens direct bij het opstaan. „Mijn omvang van taille, buste en heupen ver minderde'7, schrijft zij. „Mijn gezondheid is vooruitgegaan en mijn teint is friseli en gezond." Als U Uw slanke aantrekkelijke figuur wilt terugkrijgen doe dan zooals zij, neem Wex. Wex bestaat uitsluitend uit druiven sapderivaten gecombineerd met zuivere zouten om het mousseeren te bevorderen. Het bevat geen suiker of schadelijke be- standdeelen. Wex is verkrijgbaar bij alle apothekers en drogisten in handige, apart verpakte hoeveelheden, een doos van 6 stuks voor 40 cent of een groote flesch voor Fl. 1.20. keizerlijke academie. Ze zon regelrecht naar Petersburg gaan om eens met de czarina te praten. Na den dood van haar man was ze zooveel mogelijk van het hof wegge bleven. Er heerschte aan het hof niet meer die eenvoud, nu de ster van Raspoetin daar zoo hoog stond. Toch, als ze er kwam om te voldoen aan de hofetiquette, was Alexandra altijd heel hartelijk en vriendschappelijk geweest. Dimitri Liep erg vlug en trok haar bijna mee. Hij was verrukt, dat hij nu eindelijk ook naar het front mocht gaan. Ze wierp hem van onder haar lange wimpers tersluiks een blik toe. Hij was net zoo lang als zijn vader en ging daar, dat wist ze, groot op. Zes voet en drie duimZe hoopte maar, dat het eten aan het front zoo goed was, als er beweerd werd. Hij was nog niet heele- maal volgroeid. Hij had donkerbruin haar, oogen en wimpers als de hare en een innemenden, jongensachtigen glim lach. „Wat is de trein laat, moeder!" Ze hoopte, dat hij uren te laat zou zijnal bracht hij dan verster kingen aan voor grootvorst Nikolaas, die den verwachten Duitsch-Oostenrijk- sclien aanval tusschen Gorlice en Tar- now moest tegenhouden. Om Dimitri een plezier te doen, zei ze: „Je moet wel de jongste officier in je regiment zijn." „Ik bén de jongste!" Hij glimlachte net als zijn vader in lang vervlogen dagen.... Ze hadden altijd zooveel van elkaar gehouden, dat ze Dimitri, als het beste wat de wereld hem geven kon, t.oewenschte, dat hij in zijn leven een dergelijke, trouwe liefde ook zou ondervinden. Maar daarvoor zou het na den oorlog nog meer dan tijd genoeg zijn. Dimitri was nog maar een jongen en voor zijn stand en leeftijd een ongewoon onschuldige jongen. Dat had ze indirect ook aan de czarina te danken, al was het alleen maar omdat Alexandra Feodorovna een goed woord op de juiste plaats en tijd gesproken had. De jongelui aan de militaire academie waren in haar oog deels goed, deels slecht. Ze had aan Alexandra gevraagd, ervoor te zorgen, dat op Dimitri onge merkt. meer toezicht werd gehouden, dan hij zelf vermoeden kon, omdat hij een droomerige, idealistische jongen was. Volwassen was 'n mensch al altijd vroeg genoeg! „Waar loopt u over te denken, moe- derf U kijkt zoozoo ernstig!" „Och, over niets, dat voor het oogen- blik van eenig belang is," antwoordde ze schouderophalend. De stationschef kwam met een diepe buiging vertellen, dat de trein nu op komst was. Hij zou er over een kwartier zijn. Dus over een kwartier zou geen van de vele plannen, die ze voor hem had gemaakt, van groot belang meer zijn. Als hij uit den oorlog terugkwam, dan zou hij een heel ander mensch geworden zijn. Waar het nu slechts op aankwam, was zooveel mogelijk van zijn leven te maken, omdat hijmisschien sneu velen zou. Ze dwong zichzelf tot kalmte. Tot vroolijkheid. „Wat fijn toch, Dimitri, dat je zoo lang bent. Kleine mannen zien er in een uniform zoo mal uit." „De meeste Russen zijn groot, moe der." Dimitri deed zijn best zich te gedra gen als het hoofd eener adellijke familie paste. „U moet goed voor uw gezondheid zorgen en u nergens bezorgd over maken. Ik hoop, dat het een prettige tijd voor u wordt. Hoe lang denkt u in Petersburg te blijven?" „Och, juist lang genoeg om een beetje afleiding te hebben!" Juist lang genoeg, om voor hem een veiligen post te verkrijgen! Hij zei langzaam: „In de kazerne werd erover gepraat, dat er onder hel landvolk onrustzaaiers rondtrekken, die hier en daar opstootjes veroorzaken. Als u naar de Krim terugkeert, dan moogt u wel. „Och, onze menschen houden van ons. Je vader en grootvader hielden er, op hun manier, heel liberale ideeën tegen over hun volk op na," viel ze hem in de rede. „Ja, liberaal op hun manier, moeder. Als ze zich den tijd gunden, erover na te denken tusschen andere interessante dingen door." „Ja, dat zal wel. Maar goed, als jij weer terug bent, dan zullen we allerlei moderne verbeteringen en hervormingen bedenken en „Wat zal dat een heerlijke tijd wor den, moeder!" zei hij met veel warmte. Ze wist, hoe hij, evenals zijzelf, hield van de warme, zonnige Krim, van de halftropische bosschen, van de vrucht bare akkers en de zee, die nog dieper blauw was dan de Middellandsche Zee. „Lief moedertje," zei hij, „u moet me één ding beloven." „Ja, Dimitri." „Dat. u, omdat u een van de grootste schoonheden aan het hof bent geweest en best met een grootvorst had kunnen trouwen. Ze bloosde als een meisje. „Wie heeft je dien onzin verteld?" „Iemand op de academie." Dat was Michael geweest, wiens vader een groothertog was. Hij had gehoord, dat Michael in zijn sectie aan het front lag. Hij verheugde zich erop hem te ontmoeten, omdat hij altijd veel be wondering had gevoeld voor zijn wereld wijsheid. Michael was twintig of een entwintig. Hij bedacht zich weer, wat hij zeggen wilde. .daarom moet u me beloven, dat u uw invloed niet zult aanwenden, om me 'n gemakkelijk baantje te bezorgen." „Meen je dat in ernst, Dimitri?" „Ja, werkelijk." „Waarom?" „Dat weet ik zelf niet precies. Het zit 'm misschien in het gezegde van een intellectueel op de academie, die be weerde, dat we sedert het begin van den oorlog in een nieuw tijdperk zijn getreden en dat we geen tijd meer te over hebben, om er nog lang over te redeneeren, wat we zullen kiezen. Als we het nu verliezen, dan is het totaal met ons gedaan." Heel in dc verte klonk het fluiten van een trein. „Ik wil graag dezelfde kansen heb ben als de besten van mijn klas en van mijn tijdgenooten, moeder. Als we dezen oorlog verliezen, dan kunnen we zien wat ons verder te doen staat. Vader zou er net zoo over denken als ik. De prullen blijven ver achter het front zitten om de troepen af te richten." Ze wist heel goed, dat hij gelijk had. Maar hij had iets gezegd, dat haar deed schrikken. „Als we dezen oorlog ver liezen maar dat is onzin, Dimitri." „Mogelijk wel. Maar u hebt me uw belofte nog niet gegeven, moeder." Toen beloofde ze het hem. Hij gaf haar een kus en zei „Wat ziet u er toch nog jong uit, net of u mijn zuster bent, niet mijn moeder." „Toch ben ik vijfendertig, Dimitri." Het fluiten van den trein klonk van veel dichterbij. „Dimitri. besteed je tijd zoo prettig mogelijk, jongen. En denk eraan, als je regiment soms ergens vee in beslag neemt, dat melk zoo goed is voor Vervolg op blz. 34 Geen enkel hulpmiddel kan geheel en al kleine rimpels en andere oneffenheden van het gelaat wegnemen. Toch bereikt men door gebruik van Daggett Ramsdell natuurlijke schoonheid, omdat Daggett's Cream de huid inderdaad voedt. Het recept is zeer eenvoudig 's Morgens een weinig Vanishing Cream (niet vet). Des avonds Daggett's Coldcream. Na elke crème-behandeling betten met Vivatone, opwekkend gezichtswater. Daggett's Vanishing Cream geeft 2.onder opschik jeugd en frischheid aan Uw teint. Vivatone stimuleert de bloedsomloop. Daggett's Coldeream voedt de huid. Tubes 0.40, 0.70. Potten 0.35, o.55, 0.85, 1.75. Vivatone 0.50,1.50, 2.50. Dagcrème Vanishingniet vet ColdcreamVivatone. Imp. N V. C R E M C O, Hoogstraat 30, Den Haag Uw kunstgebit is een deel van Uw persoonlijkheid. Terwille van Uzelf, moet het dus in goede conditie blijven, rein en zindelijk zyn en zoo natuur lijk mogelijk. Steradent is voor het dagelijksch onderhoud van Uw kunst gebit onmisbaar. Terwijl U slaapt, reinigt Steradent Uw kunstgebit en maakt het zoo frisch als de morgen. Aanbevolen door duizenden tandartsen In bussen van 50 en 90 cent by apothekers en drogisten. Proefbusje gratis op aanvraag aan N.V. Handelmij. Reckitts Pharm. afd., De Biit. GEBITBAKJE. Het sierlijke matglazen Steradent-gebitbakje met plaats voor onder- en bovengebit, is verkrijgbaar a 50 ct. bij apo thekers en drogisten of wordt U na storting van 50 cent op post rekening 118638 van N.V. Han delmij. Reckitts, Pharm. Afd., De Bilt, franco toegezonden.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1939 | | pagina 32