Eau pak voldoende voor de was personen ïerh Elastisch Kleurecht/ CORRESPONDENTIE eine en groote jongens 47 Van alle in deze rubriek afgebeelde genummerde kostuums, die ontleend zijn aan het mode-album „Zomerpracht", zijn patronen verkrijgbaar tegen den prijs van 50 ets. voor complets, 35 ets. voor mantels en japonnen en *20 ets. voor rokken, blouses, kleine avondjasjes en kinderkleeding. Bij bestelling vooral opgeven het gewenschte maarnummer. Bestellingen kunnen geschieden bij uw agent of bezorgerdoor giro-storting op No. 293631 door toezending van het bedrag per postwissel of in postzegels (s.v.p. niet van 6 cent) aan het PAT R O X E N KA X TO O R „PAN O R A" N ASS AUPLEIN' 1H A A R L E M waarbij 5 ets. extra voor toezending per post verschuldigd is. Men kan echter de patronen ook afhalen aan het bureau van dit blad. Mevr. M. TI. R. te Amsterdam. Neen, bij een receptie als door u bedoeld behoeven de bezoekers niet aan elkaar te worden voorgesteld. Wat uw tweede vraag betreft, liet is beter, dat de heeren bij het jaquet- costuum parelgrijze handschoenen en een parelgrijze das of plastron dragen. Ten slotte uw derde vraag: Ja, 't is nog steeds volgens de etiquette dat een heer vóór een dame de trap opgaat. Mevr. G. J. te Den Haag. Bedopt u de transpiratievlekken in uw wasch- zijden blouse eens voorzichtig met een weinig zuiveren, ongekleurden alcohol. Helpt dit niet. dan kunt u het nog eens pröbeeren met water waaraan een scheutje ammonia is toegevoegd. Kr is echter veel kans. dal het euvel niet meer te herstellen valt: de vlekken zullen vermoedelijk uitgebeten zijn. Mevr. G. te Roermond. Kr is voor het reinigen van kleeden een uitstekend middel in den handel, dat u in iedere zaak voor woninginrichting kunt krijgen. Het kleed kunt u ook afnemen met een doekje met lauw sop; daarna wrijft u het met een spons en water en azijn af. lT Iaat het kleed liggend geheel drogen, voordat er op geloopon wordt om te voorkonten, dat er vlekken achter blijven. Weest. u wel voorzichtig dat de kleuren tijdens het schoonmaken niet doorloopen. TWEE VOORJAARSGERECHTEN Plaats stukjes grape-fruit op sla blaadjes en dien deze op met zeer dunne schijfjes selderij en met zwarte olijven, zeer fijn gesneden. Opmaken op zijn Fransch, dit is met peper, zout, drogen mosterd en een weinig suiker mengen, zachtjes olijfolie bijvoegen, dan, volgens smaak, ook citroensap toevoegen. Neem zes beschuiten, abrikozengelei, twee sinaasappelen en eiwit. Snijd de beschuiten in twee deelen en bedek elk stuk overvloedig met gelei. Versmelt een lepel confituur en een lepel water en meng dit met 't sap der sinaasappelen. Dit moet dan zachtjes op de beschuiten gegoten worden. Men laat het den gansehen nacht staan, en dient het op met het tot sneeuw geslagen en koud geworden eiwit. 966. Jongensjasje van visch- graat, sluit met twee rijen knoopen, rug met ceintuur en plooi. Verkrijgbaar in de maten 60 64 68. Benoo- digde stof2 maal de lengte 140 cm. breed. 967. Raglan regenjas, hoog gesloten, bedekte sluiting, ruim model. Verkrijgbaar in de maten 64 68 72. Benoodigde stof 2 maal de engte 140 cm. breed. 1015. Sportcostuum van tweed, tailleurkraag revers, sluit met één rij knoopen, plus-fours. Ver krijgbaar in bovenwijdte 76 80. Benoodigde stof 2.60 m. 140 cm. breed. 1016. Jongensjas van effen stof, sluit met twee rijen knoopen, opgestikte zakken, ceintuur. Verkrijg baar in bovenwijdte 6872. Benoodigde stof 1 .75 m. 140 cm. breed. De „overvette" Rinso is het enige wasmiddel, dat speci aal gefabriceerd wordt voor gebruik in de wasmachine. EASY-RINSO, DE IDEALE COMBINATIE 0141 101 7. Colbert van geruite tweed, opgestikte zakken effen plus-fours. Verkrijgbaar in bovenwijdte 72 76 Benoodigde stof: 1.40 m. 140 cm.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1939 | | pagina 47