Zeeuwsch Nieuws De Souburgsche Voetbalvereeniging hield bij gelegenheid van haar tienjarig bestaan een receptie in het Concertgebouw te Vlissingen. De huldiging van het bestuur. Een broer van den heer Verbeem viert in deze maand hel gouden huwelijksfeest. Een foto van dit gouden echtpaar, dat natuurlijk op het diamanten feest aanwezig was. Van de. Zeeuivsche sport- vereenigingen. De turnver- eeniging Wïlhelmina te Mid delburg vierde haar 20-jarig bestaan. Foto van het bestuur en enkele leden in de bloemet jes tijdens de receptie in Hotel de Burg. Plecht ige installatie van burge meester Bouwman te Grijps- kerke. De nieuwe burgemeester wordt aan de grens van het dorp verwelkomd. lJet echtpaar van de Rhyl te Vlissingen heeft op 1 Mei zijn gouden bruiloft gevierd. Hel stbrak hun niet aan belangstelling. De Luthersche gemeente te Vlissingen, die plannen heeft tot. restauratie van het twee eeuwen oude kerkgebouw of tot stichting van een nieuw gebouw, heeft voor dit doel een bazaar georganiseerd, die goed geslaagd mag heelen. Me vrouw van Woelderen, echtgenoote van den burgemeester, verricht de symbolische opening door het doorknippen van het lint. Rechts burgemeester van Woelderen als een der eerste slachtoffers van de actieve verkoopsters op den bazaar. De voetbalvereeniging „Middel burg" te Middelburg recipieerde wegens het behaalde kampioen schap in 2 A in de Eendracht te Middelburg. De secretaris van het hoofdbestuur van afdeeling -1 wenscht den voorzitter van Mid delburg geluk. Het echtpaar Verbeem te Kwadendamme vierde op ti Mei zijn diamanten bruiloft. Foto van het nog krasse paar. Aankonist voor het Raadhuis, waar nogmaals een harte lijke begroeting plaats vond.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1939 | | pagina 26