IRIUM voor PARELWITTE TANDEN GEBRUIK PEPSODENT ...DE TANDPASTA MET IRIUM D eze wollen JeLen ziet er uit als nieuw DE ZWAARSTE JONGEN VAN DE WERELD 36 KM TOCH IS DEZE AL VERSCHE1DEM KEREM GEWASSEN, DOCH ALTIJD IM LUX Lux is het volkomen veilige was middel voor het wassen van wollen dekens, daar het dadelijk oplost, zelfs in koud water. Met Lux voor komt U, dat er onopgeloste zeep- deeltjes in het goed achterblijven, die de wol stug maken en doen krim pen en verkleuren. De ruitvormige Lux-krulletjes lossen dadelijk op, ook in koud water, zodat er een weelde van zacht reinigend schuim ontsta'at, dat al het vuil verwijdert op een volkomen veilige manier. Bovendien is Lux zo voordelig. Het gewone pak, met een modern brei- patroon, kost slechts 1 '21 cent en het reuzenpak, dat extra voordelig is, kost25cent en bevat 2 breipatronen. Dan bevatten beide pakken nog een waardevolle bon voor geschenken. een lauw Lux-sop in een flinke teil. De deken voorzichtig hierin wassen. Daama ruim spoelen in water van de- zelfde temperatuur als het waswater. Dan met koud water met wat azijn naspoelen. Drogen over een droogrek en niet bij een warme kachel. Na het drogen luchtig kloppen of s°° ,en zijn qeen borstelen. .,«k toet. X.V^ Rosemary Lane, filmster van Warner Bros in ,,Vier Dochters'' Tuben a 25, 50 en 80 ets. De groote tube is voordeeliger Het is een genot PEPSODENT met 1R1UM te gebruiken voor het reinigen van Uw tanden. Zoodra het met Uw tanden in aanraking komt. ontwikkelt zich een aangenaam verkwikkend schuim, dat in Uw mond een prettig gevoel van frischheid achterlaatMaar nog grootere verrassing wacht U - kijk daarna eens in den spiegel - U zult versteld staan over de nieuwe fonkelende schoonheid van Uw tanden. Niets doorstaat de vergelijking met PEPSODENT Tandpasta om Uw tanden blinkend wit te maken. Dat komt door IRIUM, de opzienbarende vinding met onovertroffen reinigende wer king. Begin vandaag nog met de PEPSODENT-methode om Uw tanden te verfraaien. S/of van blz. 34 verwonden. En bovendien, al raAk je een eindje op te wandelen, want, ze den aapdan valt hij voorover op keken allemaal alleen maar naar de straat, en dan sleept hij den baby mee." gebeurtenissen op 't dak, en ik wou dien je kletst," zei Jules. „Ik mis nooit, cireuslui de kans niet geven, om een als' ik ergens op mik. Ik schiet dien aap eisch tot schadevergoeding tegen Langen precies tnsschen z'n oogen, en dan Jules in te dienen, omdat hij dien duren tuimelt ie achterover, niet vóórover, aap dood had geschoten. Ook stonden en de baby bezeert zich niet eens, want er een paar agenten Langen Jules als je goed kijkt zul je zien. dat 't heele- nogal critisch te bezichtigen, en ik maal geen val is van die lijst in de dacht al: straks pakken ze Jules bij goot. Ik maak studie van die hou- zijn kraag! dingen," zei Jules, „en ik weet zeker, Opeens kwam er een stevige jonge als iemand in zoo'n houding zit als die kerel op Langen Jules toe gestapt en aap op die lijst, en uit de hoogte naar die zei tegen hem als volgt beneden kijkt, zit bij gespannen op een „Jules," zei hij, „ik moet jou eventjes reflexbeweging naar achteren, dus dan spreken," en 't was niemand anders dan moet ie dién kant op vallen, als hij Johnny Brannigan. Lange Jules wou onverwachts iets krijgt, een kogel natuurlijk meteen naar z'n proppen- tusschen zijn oogen bijvoorbeeld. Dat schieters grijpen, maar Johnnv liet heb ik uit die doktersboeken," zei Jules, hem zoo gauw een eind de straat door Toen zag ik plotseling zijn hand om- loopen, dat Lange Jules op dat moment hoog komen, en in die hand had hij een geen tijd had om zich behoorlijk te van zijn proppenschieters, en ik hoorde roeren. zoo'n soort geluid als ku-bep. Nu ik er „Laat maar stil zitten, Jules," zei achteraf over nadenk, kan ik me niet Johnny Brannigan. „Je schiet er niets eens herinneren, dat Jules mikte, wat mee op, en 't is niet noodig ook. fta iedereen toeli vanzelf doet als hij schiet maar eens gauw mee." op iemand, die zit, maar Bongo scheen Enfin, Lange Jules snapte er niet een klein eindje omhoog te wipper) veel van, want, Johnny Brannigan toen de revolver afging, en toen kantel- deed nou heelem&al niet als een agent, de-n-ie achterover, met den baby nog die een klant inpikt, dus hij liep maar in zijn armen, en hij gaf een schreeuw met Johnny mee, en ik ging ze achterna, waar je koud van werd, en Lange Jules en een halve straat verder riep Johnny zei teen me als volgt: een taxi aan, en daar stopte hij ons in l „Precies tusschen "z'n oogen, daar en hij zei tegen den chauffeur, dat hij wil ik op wedden," zei hij. „maar ik maar door moest rijden, de Achtste moet eerlijk zeggen: 't is maar 'n ver- Avenue af. draaid klein stukje schietschijf." „Ik heb je al zoo lang in de gaten als Enfin, in 't eerst wist geen mensch, je in stad bent, Jules," zei Johnny wat er gebeuren zou, en alles was Brannigan. „Je hebt hier geen schijn doodstil, behalve die knul in zijn over- van kans. Als dat gevalletje bij 't hemd, die begon op te spelen tegen gebouw afgeloopen is, ga ik naar je Langen Jules. Hij kon er op rekenen, moeder, om je in te rekenen, want ik dat die lui van 't circus schadevergoe- snap zóó wel, dat je daar heengaat, ding zouden eisehen, als hij Bongo Nu stap jij bij den volgenden boek uit gekwetst had, want die aap was hou- dit wagentje, en dan ga je je moeder derdduizend dollar waard, of iets in die gedag zeggen, en dan maak je dat je zoo buurt. Ik zag Kitty Clancy op 't trot- gauw mogelijk de stad uit komt, want toir knielen met haar handen gevou- we zitten je hier leelijk op je hielen, wen, en ze keek naar boven, en Lange Jules. Jules stak zijn proppenschieter weer Wat ik zeggen wou," zei Johnny tusschen zijn broeksband. Brannigan, „weet je, dat 't mijn kind is, dat je gered hebt, Jules? Van mij en van Kitty Clancy. We zijn vandaag een jaar geleden getrouwd." Tegen dien tijd bevonden zich al een Enfin, Lange Jules keek in 't eerst paar lui op het dak, die 't gebouw geweldig verbaasd, en toen begon hij te binnendoor waren gegaan met 't idee lachen en bij zei als volgt: om Bongo van dien kant den pas af te „Nou, dat 't een kind van Kitty snijden, en ze gaven een schreeuw, en Clancy was, wist ik niet, maar dat 't van vlak daarop zag ik een van hen den jou was, zag ik direct, want 't lijkt baby omhoog steken, zoodat iedereen op sprekend op je." straat 'm zien kon. Een paar andere „Ja," zei Johnny Brannigan geweldig lui kropen tot bij de daklijst en pikten trotsch, „dat zegt iedereen." Bongo op en lieten hem ook aan de „De gelijkenis is me van verre al menschen zien, zoo dood als een pier opgevallen," zei Lange Jules. „Laat ik en een van die lui hield z'n vinger tus- je vertellen," zei hij, „dat jullie op schen Bongo z'n oogen, om te wijzen, mekaar lijken als twee druppels water, waar de kogel den aap had geraakt, en Maar," zei hij, „ik heb reusachtig goed toen liep Kitty Clancy naar Langen Jules uit mijn oogen gekeken, om me niet toe en ze wou iets tegen hem zeggen, te vergissen met, die twee gezichten maar ze begon ineens hard te huilen, daar op 't dak, want 't was een heele Nou, dacht ik, da's een geschikt toer, om dien baby van jou en dien moment voor Langen Jules en mij, om gorilla van mekaar te onderscheiden." PANORAMA. Geïllustreerd weekblad. VcrsehUnt Donderdags. Tezamen met een der perio dieken De Stad Amsterdam, Groot Rotterdam, 's-Gravcnhage in Beeld. Ons Rand. Ons Zuiden of Ons Zeeland f 1.62 Vt per kwartaal of f fl.l'2y. per week. Franco per post f 1.75 per kwartaal bij vooruitbetaling. Koloniën f 7.65 per jaar bij vooruitbetaling. Voor postabonne menten en adreswijzigingen van postabonnementen gelieve men zich uitsluitend te wenden tot het bureau te Haarlem Bureau's HAARI.FM, Nassaulaan 51. Telefoon Int. 1386b. Giro nr. 142700. VMSTERDAM, N.Z. Voorburgwal 26'2, Telefoon Interc. 33170, Giro nr. 97946. ROTTERDAM, Stationsweg 24. Telefoon Interc. 50540. Giro nr. 101981. 's-GRAVKNHAGE. Stationsweg 95, Telefoon Interc. 111066. Giro nr. 43141. UTRECHT. BUtstraat 142, Telefoon Interc. 13473, Giro nr. 149597. 's-HF.RTOGENBOSGH, Stationsweg 27, Telef. Interc. 4286, Giro nr. 129750. MAASTRICHT, Stationsstr. 20, Telef. Int. 5851. Giro nr. 124090. VLISSINGEN. Badhuisstr. 5, Tel. SIDe voorwaarden van onze gratis ongevallenverzekering zijn op aanvraag verkrijgbaar-

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1939 | | pagina 36