ZEEUWSCHE SPORT 16 Voor de tweede maal heejt hei Zeeuwsche elftal een demonstratiewedstrijd gespeeld, thans te Goes tegen Blauw Wit van Amsterdam. Er bestond veel belangstelling voor dezen wedstrijd en de Zeeuwen hebben zich kranig geweerd. De keeper van het Zeetiwsche elftal ziet het eerste doelpunt scoren. Het voetbalevenement, dat veertien dagen lang het gesprek van den dag is geweest, bracht voor bet Zeeuwsche elftal niet bet succes, dat ervan verwacht was. Om met de denr in buis te vallen, Blauw Wit won met niet minder dan 6-0. Na het aardige spel tegen D.O.S. viel de wedstrijd Een corner op het doel van de Zeeuwen. De keeper van het Zeeuwsche elftal tracht door uitloopen te redden. bekeken van Zeeuwschen kant heel erg tegen. De kleine wijzigingen in de ploeg zijn beslist onjuist gebleken. Het spel van Blauw Wit, dat een heel anderen geest ademde dan dat van D.O.S., „lag" de Zeeuwsche ploeg niet. Enkele ongelukjes deprimeer den bovendien de Zeeuwen. Er werd niet met enthou siasme gespeeld en vooral de verdediging liep op het laatst nog naar haar vorm te zoeken. Hoewel de ver dedigers individueel goed speelden, kwamen er te veel misverstanden voor, waardoor de Blauw Wit-aan- Niet lang na het eerste doelpunt verdwijnt de bal voor de tweede maal in het net. Nog een moment uit dezen wedstrijd, die voor velen het tochtje naar Goes aannemelijk heeft gemaakl. vallers er vaak op hun eentje doortippelden. De Zeeuwsche middenlinie speelde aardig, maar niet zoo sterk als in den eersten wedstrijd. De aanval was beslist onvoldoende. Het vlotte dezen middag niet. Verschillende mooie kansen gingen op onbegrijpe lijke wijze teloor. Daar dient echter aan toegevoegd, dat Wildere en Slot de zaak goed „door" hadden. Voor de toekomst kan men niettemin met dit elftal wel in zee. De spelers beginnen elkaar nu iets beter te kennen en als men niet al te veel veranderingen aanbrengt, zal dit het spel zeker ten goede komen. Het propagandistisch doel is echter weer be reikt en dat is het voor naamste. Het was intupschen een koude douche toen na den wedstrijd werd bekend ge maakt, dat „Middelburg" in Bleijerheide had ver loren, want het is nog niet uitgemaakt of een overwinning met kans op promotie van de groen witten niet van even veel propagandistische waarde is. Nog is de kans niet verloren, Middelburgers. Houdt vol, de thuis wedstrijden kunnen veel goedmaken. Een schermutseling in het veld. Koppende spelers.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1939 | | pagina 16