SCHUDT UW LEVER WAKKER DINGERS HET MEISJE IN DEN MIST CHOCOLADE BLOEMEN Margrieten IkxA zMz STHü/iA em SSem. 12 EN U ZULT 'S MORGENS „KIPLEKKER" UIT BED SPRINGEN, lederen dag moet Uw lever minstens een liter gal in Uw ingewanden doen stroomen. Wanneer deze stroom van gal onvoldoende is, verteert Uw voedsel niet, het bederft. 1' voelt U opgeblazen. U raakt verstopt. Uw lichaam is vergiftigd en L' bent humeurig, voelt U ellendig en ziet alles somber in. I)e meeste laxeermiddelen zijn slechts lap middelen. U moet CARTER'S LEVER- PILLETJES nemen om een liter gal vrij te doen stroomen, en U zult weer geheel fit zijn. Onschadelijk, plantaardig, zacht, onover troffen om de gal te doen stroomen. Eischt Carter's Leverpilletjes bij apothe kers en drogisten, f 0.75. Neemt een gratis proef met Carter's Lever pilletjes door inzendingvan onderstaandenbon. Dépot Carter's Products - Den Haag Mijnheer, Zend mij gratis een flink monster Carter's Leverpilletjes Naam Straat Woonplaats (zacht) CHRYSANTEN (melk) VIOOLTJES (pittig) ORCHIDEEËN (zeer pittig) Vervolg van blz. 5 Anthony, die er niet van hield de aan- schrijft het „Winstanton", weet je dacht te trekken, was blij, dat de mist nogal gek, vind ik altijd." en het vergevorderde uur hen in staat „Mijn naam," zei het blonde meisje, stelden onopgemerkt te blijven, behalve terwijl ze naar de deur liep, „is Audrey <lan dat hier en daar een politieagent Blake." hen vol verwondering nastaarde. „En de mijne," bulderde Anthony, „is De oude dame scheen de vreemde Anthony Ware." situatie echter buitengewoon komiek „Hoe aardig!' zei mrs. Winstanton, te vinden,. toen het meisje de kamer verliet om den „Waarlijk," zei ze, aanstekelijk grin- handdoek te halen. „En wat een buiten- nikend, „dit is ongeloofelijk leuk Ik gewoon lief meisje is uw verloofde, mr. geloof, dat maar weinig vrouwen van Dare." mijn leeftijd op een karretje gereden Anthony schrok, hebben. Als het carnaval was, dan zou „Zij is mijn verloofde niet!" sprak hij u heel wat succes met me kunnen heb- luid. „Wij kwamen elkaar tegen. ben. jongeman!" ken een oude vrouw," zei mrs. En bij dit grapje, lachte ze zoo lang Winstanton praatlustig, „maar ik zie en hartelijk, dat alleen een snelle greep nog uitstekend. Ik zag den ring op het van Anthony haar verhinderde van oogenblik, dat we naar binnen gingen den wagen te vallen. en ik zei tegen mezelf: „Wat een bij- „Is ze geen schat?" vroeg 't meisje, zonder gelukkige jongeman!" En het is geheel onnoodig fluisterend. een heel mooie ring, mr. Mare. „Dat is zebeaamde Anthony. Anthony opende zijn mond om haar „En dat ben jijHij hield ver- tegen te spreken, maar besefte het schrikt op. bloosde en concentreerde nuttelooze van zijn pogingen en zweeg, weer al zijn aandacht op zijn werk. Hij was plotseling zonder eenige be- Eindelijk, geleid door de aanwij- paalde oorzaak droevig gestemd en zijn zingen van zijn vrachtje, hield de neerslachtigheid werd aanmerkelijk handkar stil voor 'n groot en indruk- grooter, toen miss Blake met water en wekkend flatgebouw in een nauwe en een handdoek bedrijvig de kamer deftige straat. binnenstapte. Want aan den ringvinger „Hier zijn we er," zei de oude dame, van miss Blake's linkerhand schitterde en het leek wel alsof het haar speet, een kostbare en mooie diamanten „Ik heb erg veel plezier van mijn ritje ring. gehad. Zou u me naar binnen willen „Dank u wel, miss Drake,' zei mrs. brengen? Jullie moeten natuurlijk bei- Winstanton stralend, „ik zei juist tegen den even binnenkomen om uit te mr. Bare, dat hij zich gelukkig mag rusten." prijzen met u verloofd te zijn." Weldra stond het drietal in den Miss Blake schrok op haar beurt, elegant gemeubileerden salon van een bloosde heel lief en wierp een eenigs- ruime flat gelijkvloers. Hier werd de zins verlegen blik op Anthony, oude dame op een divan gelegd, van- „Mr. mr. Ware," zei ze snel, waar ze haar jonge metgezellen stralend „is niet mijn...." van dankbaarheid aankeek. „Mijn neef Arthur," zei mrs. W in- „Het was zoo lief van jullie. Ga nu stanton, „is ook verloofd. Ik heb nog zitten. Jullie zijn vast moe." niet kennis met zijn meisje gemaakt, „Heelemaal niet," zei Anthony. want het is pas onlangs gebeurd en Hij sprak een beetje afwezig, want Arthur woont niet bij mij, weet u. Hij hij was geheel verdiept in de beschou- logeert hier alleen maar een paar dagen, wing van het meisje, dat dit avontuur Een aardige jongen, maar erg opvliegend met hem beleefd had. Hij zag, dat zij en impulsief. Nogal verwend, ben ik nog knapper was dan hij verwacht had, bang. O, nu ik er aan denk, mr. Yare, lang en slank, met blond haar, heldere misschien wilt u wat drinken, terwijl blauwe oogen en een vastberaden miss Wake mij verbindt. Het staat op mondje. Niet zoo klassiek mooi mis- het buffet. Er zijn ook wel een paar schien als miss Muriel Peterson, maar sandwiches." in haar soort zeker niet minder char- Anthony mompelde een bedankje en mant. liep verstrooid naar het buffet, waar hij Hij bracht zichzelf met moeite tot zich wat inschonk. Om de sen of andere de werkelijkheid terug en besefte met reden, die hij maar niet kon vinden, eenig schuldgevoel, dat hij geen oogen- kwam alles hem in de laatste paar blik" meer aan Muriel gedacht had, minuten als in een grijs waas voor en hij sedert hij bij de deur afscheid van haar verlangde er nu alleen maar naar om nam. Hij dacht nog over deze eigen- afscheid te nemen en weg te gaan; aardige omstandigheid na, toen de tegelijkertijd had hij weer geen zin om stem van het blonde meisje miss Peter- te vertrekken en dat was nogal vreemd son weer geheel uit zijn herinnering deed en verwarrend. verdwijnen. Hij begon somber te drinken, terwijl „Maar hoe staat het met uw enkel? aan den anderen kant van de kamer miss Zal ik dien voor u verbinden?" Blake vlug en handig den enkel van Deze vraag werd door Anthony drie- mrs. Winstanton verbond, maal herhaald op een toon, die overging „Dank je wel, kindlief," zei mrs. van gewoon geschreeuw in oorver- Winstanton. „Nu voel ik me al veel doovend gebrul. beter. Als Arthur komt, zal hij me wel „Ja," zei de oude dame toen, „dat naar mijn kamer brengen. Neem jij nu zou erg vriendelijk van u zijn. Mijn neef ook een sandwich. Mr. Ilare, wilt u zal wel gauw thuiskomen, maar hij is O, daar is Arthur niet sterk in het leggen van verbanden. De deur ging open en een jongeman En mijn meisje is weg en brengt den in onberispelijk zittend avondcostuum nacht door bij haar ouders. In de bad- kwam binnen. Een slanke, donkere kamer zul je wel een handdoek vinden, jongeman met sombere oogen en een dat is aan het einde van de gang, ennorsche uitdrukking op zijn gezicht; o, hoe dom van me! Ik heb me nog niet klaarblijkelijk driftig van aard, arrogant voorgesteld. Ik heet mrs. Winston. Je en trotsch en gewend in alles zijn zin te Het was frisscher, dan hij dacht Wat een verrukkelijk Mei-weertje vandaag Daar knap je van op. Eindelijk drinken we weer eens een kopje koffie op de waranda. Zullen we de geraniums ook in de bakken zetten t Neen, laten wij daar nog even mee wachten. Het is toch frisscher dan ik dachtIk krijg het alweer in m'n keel Och kom, hier neem een paar Wyberljes, dan loopt het best los. Wybert-tabletten voorkomen de voorjaarsverkoudheid. Alleen in origineele blauwe doozen d 25, 35 en 60 cent.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1939 | | pagina 12