KRUSCHEN-SALTS VIM reinigt zacht -kras HET MEIS/E IN DEN MIST TE MOE OM TE SLAPEN Bederf die nieuwe pan nu niet door ruwe schuurmiddelen! Geen denken aan - Ik maak alies schoon met Vim, zonder iets te beschadigen! 18 Overdag te veel pijn oin te werken en 's nachts te moe om te slapen. Dat kan ook met U het ge val zijn. Vele vrouwen hebben erover te klagen. In de meeste gevallen is de oorzaak een teveel aan urinezuur in het lichaam, door trage werking van nieren, lever en ingewanden. Dat zuur, dat op den duur tot rheumatiek kan leiden, is de oorzaak van Uw klachten. Neem die oorzaak weg en Uw oude energie en levenslust zullen terug- keeren. Kruschen Salts is het zout dat U verlossen zal. Kruschen stimu leert lever, nieren en ingewanden tot hernieuwde activiteit en deze ver jongde organen zullen elk overbodig restje zuur uit Uw lichaam filteren. Frisch, jong bloed zal weer door Uw aderen stroomen en Uw hoofdpijnen en vermoeidheden zullen verdwijnen om te worden vervangen door jeugdige energie en gezondheid. Koop nog heden een flacon Kruschen en neem de „dagelijksche dosis", zooveel als op een cent gaat. Over enkele weken zult u met dankbaarheid terugdenken aan den morgen, waarop l' het eerste schepje Kruschen in Uw thee hebt genomen! is verkrijgbaar bij apothekers en drogisten af 0.40, f 0.75 en f 1.60 (extra groot pak). Fabrikanten: E. Griffiths Hughes Ltd. (opgericht 1756), Manchester, Engeland Harde schuurmiddelen bederven Uw keukengerei. Ze veroorzaken krassen, die toevluchten zijn voor vuil en vet. Vim reinigt zacht en veilig, door haar dubbele werking, waardoor krassen zijn uitgesloten. Vim maakt het vuil dadelijk los, zodat het door even spoelen al wordt verwijderd. Met Vim geen krassen! Daardoor is Vim het enige veilige middel voor potten, pannen, emailie, teilen kortom voor alles met een glanzend oppervlak. 0P ELKE BUS EEN BON VOOR GESCHENKEN S/of van blz. 13 Mr. Deacon, die nog steeds zijn neus stevig vasthield, antwoordde iets dat neerkwam op de verzekering, dat hij getikt was, als hij wist wat de ander bedoelde. „Nu," zei Anthony, „wat heb jij dan vanavond gedaan?" Mr. Deacon schrok, opende zijn mond, keek Audrey aan en bleef zwijgen. „J(j bent geweest," vervolgde An thony, „in de Laurel Club, Little Perri- ton Street, W. 1en je was in gezelschap van miss Sadie Dangerfield van liet. Regal Theater. Ik weet het, omdat ik er ook was. Ik zou er niet aan gedacht hebben het te zeggen, als je niet op die manier tegen miss Blake opgetreden was." Er volgde een pijnlijke stilte. Daarna zuchtte Audrey zachtjes, zij deed een stap vooruit en richtte zich tot mr. Deacon, die geheel uit het veld ge slagen was. „Het spijt me, Arthur, maar ik denk dat we beter hier een eind aan kon den maken. Ik was al bang, dat we ons vergisten en nu ben ik er zeker van. Wij moeten zoo niet doorgaan. Dus...." Zij zweeg, aarzelde, trok den ring rnet den diamant langzaam van haar vinger en hield dien op. Mr. Deacon, wiens arrogante houding geheel verdwenen was, nam hem zwijgend aan, terwijl hij haar niet aan durfde te kijken. Een oogenblik wachtte zijtoen zij echter zag, dat er verder geen opmerking van hem te verwachten viel, zuchtte zij nog eens en wendde zich weer tot Anthony. „Goeden avond, mr. Ware, en dank u wel. Het spijt ine, dat u hier. hierin gehaald bent." „Mij spijt het niet," zei Anthony vriendelijk. „En als u naar huis gaat, dan wil ik graag met u meeloopen. als ik mag. Het is nog steeds mistig buiten en we kunnen meteen de kar terug brengen." Miss Blake verzette zich niet, zij keerden zich dus beiden om en liepen de breede trap van de vestibule af en buiten stond de handkar nog aan den rand van het trottoir. „Ik voel me erg schuldig in deze ge schiedenis," meende Anthony peinzend. „Als ik er niet geweest was. zei Audrey snel, „ik ben blij, dat u er was! Hierdoor zag ik weet u, mr. Ware, ik kende Arthurmr. Deacon nog niet lang. Een maand ge leden ontmoette ik hem op een bal en hij scheen zoo flink en zoo zeker van zichzelf en.... hij weigerde mijn „neen" te aanvaarden. Ik geloof, dat ik mij ge vleid voelde, en ik had genoeg van het kantoorwerk en zoo, nu, zoo gebeurde het. Maar ik twijfelde bijna meteen en vanavond. Zoodra hij de kamer binnenstapte, wist ik, dat we zoo niet door konden gaan. Maar ik zou vast niet den moed gehad hebben om.... er een einde aan te maken als u er niet geweest was om me in zekeren zin te steunen." „Ik denk, dat u het wel gedaan zou hebben," zei Anthony ernstig. „Maar dat doet er op het oogenblik niet veel toe. Vertel eens, wanneer bent u meestal op uw kantoor klaar?" De vestibule van de Laurel Club is een aangenaam en rustig verblijf, met dikke tapijten en diepe clubfauteuils, met plezierig schemerlicht. Miss Muriel Peterson zag er op haar mooist uit, toen zij vroeg in den avond van den volgenden dag op haar ge wone statige wijze de club binnenkwam, op den voet gevolgd door mr. Freeling. die er artistiek uitzag. Maar zij had nauwelijks de vestibule betreden of ze bleef met een uitroep van verbazing staan „Anthony Mr. Ware heesch zich uit een van de stoelen en trad op haar toe, vriendelijk buigend. „Goeden avond, Muriel. Charmant als altijd. Hoe gaat het, Charles?" „Je hebt me vanochtend niet opge beld, Anthony," zei miss Peterson streng. „Het spijt me," zei Anthony nogal onverschillig. „Ik heb het vergeten." Terwijl hij sprak nam hij haar op, beleefd maar nieuwsgierig, bijna alsof hij haar voor het eerst van zijn leven goed zag hetgeen, in zekeren zin, inderdaad zoo was. „O," zei miss Peterson koeltjes. „Nu, Charles heeft het niet vergeten, nietwaar, Charles? Eii, tussohen haak jes, Charles had gelijk met dat ge schreeuw gisteravond. Nadat jij weg gerend bent ging hij den anderen kant uit en trof twee kerels die een ouden heer beroofden. Hij heeft ze neerge slagen, nietwaar, Charles?" Er was even een eigenaardige stilte. Anthony keek mr. Freeling ondoor grondelijk maar standvastig aan en deze laatste was blijkbaar niet op zijn ge mak. „Ik moest dus," vervolgde miss Peterson, „toen hij opbelde om met me te gaan dineeren wel toegeven, als een soort belooning." „Natuurlijk," zei Anthony plechtig. „Een echte held, hè, Charles? Ik felici teer je. Twee kerels, hè? Wel, wel!" „O," zei miss Peterson plotseling, alsof de gedachte nu eerst bij haar op kwam, wachtte je hier op ons, Antho ny?" „Neen," zei Anthony ronduit. Een lichte frons ontsierde de mooie lijn van miss Peterson's wenkbrauwen. „Maar wie...." begon ze uit de hoogte, maar plotseling zweeg ze. Want op dat oogenblik ging de deur open en kwam miss Audrey Blake bin nen, een slank, bevallig figuurtje in een blauwe japon, die prachtig paste bij haar oogen. En nu was er geen twijfel meer, op wie Anthony had zitten wachten. „0, juist," zei miss Peterson bijna verlegen. „Wie...." Maar Anthony was al buiten het be reik van haar stem. PANORAMA, (icijllistrycrd weekblad. Verschijnt Donderdags. Tezamen met een der perio dieken De Stad Atristerdan), Groot Rotterdam. is-Gtaveuhage in Beeld, Ons Band, Ons Zuiden <>f Ons Zeeland f 1.62Per kwartaal of f, (1.1? V; per week. Franco per post f 1 75 por kwartaal bij vooruitbetaling. Koloniën f 7.65 pèr jaar bij vooruitbetaling. Voor postabonne menten en adreswijzigingen van postabonnementen gelieve men zich uitsluitend te wenden tot het bureau te Haarlem Bureau's: HAAKl.KM. Nassaulaan 51. Te'efnon Int. 13856. C.irn nr 142700 MSTERDAM. N.Z. Voorburgwal 262, Telefoon Interc. 33170. Giro nr. 97046. ROTTERD AM Stationsweg 24. Telefoon Interc. .50540. Giro nr. 101981. 's-GRAVENHAGE, Stationsweg 95* Telefoon Interc. 1 1 1666. Giro nr. 43141. 'TRECHT. Bilstraat 142. Telefoon Interc. 1347B* Giro nr. 149597. 's-HERTOGENBOSCH. Stationsweg 27, Telef. Interc. 4286. Giro nr. 129750 MAASTRICHT, Stationsstr. 20, Telef. Int, .5851. Giro nr. 12469(1. VI,ISSINGEN, Badhuisstr. 'k Tel. 81. De voorwaarden van onze gratis ongevallenverzekering zijn op aanvraag verkrijgbaar!

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1939 | | pagina 18