Zeeuwscli Menws wmM- Het transport van een schuilinrichting van metaal naar de tentoonstelling van de vereeniging voor luchtbescherming te Vlissingen, die aldaar tcerd gehouden, viel niet mee, al trok het ook veel be langstelling. In de Lange Delft te Middelburg brak in een grooten vrachtauto 'een felle brand uit, waar de brandweer aan te pas moest komen; de spuitgasten in actie. Links: Het 25ste zangconcours der Christelijke zang- vereenigingen in Zeelandhetwelk dit jaar in Souburg werd gehoudentrok veel publiek, dat tevens van het fraaie weer op Hemelvaartsdag kon profiteeren. Op de Groote Markt te Goes werden op Hemelvaartsdag bij gelegenheid van den aldaar georganiseerden wandelsport- dag turndemonstraties gegeven. Een overzicht van de drukte. Hechts Ook voor de harddraverijen, die op het Goesche sportveld werden gehouden, was vanwege het ongewone van een dergelijk evenement in deze streek zeer veel belangstelling, zoodat dit experiment uitstekend geslaagd is. Een foto tijdens een nummer, waaruit de groote publieke belangstelling blijkt. De Middelburgsche muziekvereeniging „Crescendo" maakte op Hemelvaartsdag haar traditioneele rond wandeling. Te Middelburg werd een tentoonstelling georganiseerd door de cursisten van de S.V.O. Slagersvakonderwijs die aldaar onder leiding van den heer v. d. Caay voor het behalen van het diploma vakbekwaamheid een cursus hebben gevolgd. Foto van de leerlingen met de leiders van den cursus. De opening van de gerestaureerde Stationsbrug te Middelburg geschiedde semi-officiéél met het door knippen van het lint, waardoor de brug weer voor het verkeer werd opengesteld. Het dempen van een gedeelte van het haventje van Meier, dat tot heden voor het rijverkeer een. ernstige belemmering opleverde, is gereed gekomen, zoodat wel spoedig met de bestrating zal worden begonnen. Waar- schijnlijk zal deze route tijdens dit seizoen nog wel in gebruik kunnen worden genomen.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1939 | | pagina 24