PEPSODENT TANDPASTA ...BEVAT IRIUM THO-RADIA ANDREWS VOOR GROOTERE REINIGENDE WERKING Haar eerste nederlaag 26 Rosemary Lane, filmster van Warner Bros, in „Vier Dochters" Een vroolijke schitte- ring van parelwitte tanden verheldert Uw gelaat - zoodra U op kijkt - zoodra U glim lacht. Dat is de groote verrassing van 1R1UM in Pepsodent. En wel op een zoo volmaakt veilige manier! Pepsodent met Irium is absoluut onscha delijk voor het teere tand glazuur. Tuben a 25, 50 en 80 ets. De groote tube is voordeeliger. V Dimitri moest nu bijna veertig zijn. Als hij niet dood was ten minste Prins Normoff verhaastte zijn schre den, maar het viel moeilijk de beelden uit het verleden te ontloopen. Vervolg van blz. 23 'f K S D E H O O F 1> STF K de eene luxe-plaats naar de andere en geleidelijk bracht hij haar in contact met Michael Normoff wandelde langs de meer ontwikkelde menschen. Steeds was Park Avenue in de frissche Januari- hjj erop bedacht haar leven zoo aange- lucht, op weg om met zijn vrouw en haar naam mogelijk te maken zoodat 't haar nieuwste „beste vriendin", Andrea Du- nooit aan uitwendige waardeering, het rane, te gaan lunchen. Hij ging te voet, eenige, waar zij op lette, zou ontbreken, omdat hij den laatsten tijd zooveel in Toen ze stierf, liet ze hem drie millioen «ewicht was toegenomen. Misschien dat dollar naHij bleef 'n tijdlang weduw- het heel gewoon was voor iemand van naar en hertrouwde toen met Willis even in de veertig, maar je kon er toch Kaetsford. Nu, in 1938, had hij een zoon wel tegen ingaan. Hij speelde in den en 'n dochter, een aardig buiten op winter golf en voor de rest van het jaar Long Island en 'n huis in de stad. tennis, maar wandelen hielp ook. zei Hij bleef zijn landgenooten, die in den men. Hij glimlachte om dat: „Even in loop der jaren naar New York kwamen, de veertig!" omdat hij zelf wel wist, dat zooveel mogelijk uit den weg. verveelde hij daarmee een beetje smokkelde. Hij niemand met zijn levensgeschiedenis was ruim vierenveertig en dat klonk van vóór den oorlog en dacht er zelf zoo ouder dan „even in de veertig". Hij weinig mogelijk aan terug. Eens, in 1931. vond het 'n beetje pijnlijk, dat hij over had hij in Parijs nauwkeurige inlichtin- zijn leeftijd was gaan piekeren. Want als gen ingewonnen en hij was zoodoende te vanzelf dacht hij dan ook aan Dimitri en weten gekomen, dat Dimitri met (lon- hoe oud die nu wel er uit zou zien. stancia in Parijs had gewoond en dat Dimitri was vier jaar en vijf maanden Constancia was overleden. Niemand wist jonger dan hijzelf, 't Was bijna zestien echter waar Dimitri zich nadien ophield, jaar geleden, dat hij bij zonsopgang in Willis, z'n vrouw, hield er een eigen de Krim afscheid van Dimitri had ge- aardige opvatting op na over wat zij nomen, 't Leek een eeuwigheid geleden, „buitenlanders" noemde en zij zou er beslist niet mee instemmen als hij zich veel moeite zou geven voor een onder zoek naar 'n ouden krijgsmakker. Hij hoopte maar, dat Dimitri niet om geld verlegen zat. Hij zou hem zoo graag Hij had bijna een vol jaar in Parijs op schadeloos hebben gesteld voor dat der- Dimitri en Constancia gewacht de op- de deel van den juweelenschat zijner brengst van zijn juweelen en het goud moeder en voor het hoopje goud, dat hij van Katlierina Rostokof waren spoedig uit Rusland had meegenomenMaar opgeteerd en daarna had hij samen met kom, 't was beter niet over al deze zijn landgenooten veel gebrek geleden, dingen na te denken! Hij kon beter z'n Sommigen hunner beraamden dwaze gedachten bepalen bij de lunch met kleine samenzweringen, als kinderen, die Andrea Durane en Willis. Ze hadden oorlogje spelen. Enkelen waren verbit- dit voorjaar in Hawaii met elkaar terd. anderen weer ridderlijk en fier, kennis gemaakt. Willis vond Andrea zooals de beste aanhangers.van een ver- buitengewoon bekoorlijk, loren zaak altijd geweest zijn. „Ik stel slechts belang in haar, omdat Alleen die Amerikanen namen hen ze een Amerikaansche bezienswaardig- ernstig, die er naïeve ideeën over den heid is, net als de Niagara Falls. Ze adel op na hielden en sterk-romantische maakt indruk op buitenlanders," had opvattingen over verloren zaken. Zooals Michael ronduit verklaard, bijvoorbeeld die gemoedelijke Ameri- Toen vertelde Willis hem, dat Andrea kaansche dame, die zijn taxi (en, naar zich erg eenzaam-voelde en dat ze naar hij spoedig ontdekte, zijn conversatie) een man verlangde, een buitenlander, bij de week huurde, toen ze eenmaal ont- en liefst van zijn type. dekt had, dat hij een balling was en van Het oordeel van Willis over andere prinselijke afkomst. menschen was gewoonlijk vrij goed, Hij werd het ehauffeeren. zijn sjofele maar toch zou hij Andrea Durane eerder kleeren, het slechte eten en ook zijn rusteloos genoemd hebben dan eenzaam landgenooten ten slotte beu. of beu van alles. Rusteloos, gewild vroo- Hij was erg gesteld op zijn naïeve lijk, alle „pretjes" najagend.... zoe- Amerikaansche klant, die onder het kend naar iemand, die gelukkig zou zijn, rijden ellenlange gesprekken met hem als zij hem vond. hield. Michael mocht haar graag, omdat ze eiken morgen.-als hij haar met zijn Hij moest nog vier straten verder en wagen kwam afhalen, vroeg of hij al ont- dan zou hij ruim twee mijl gewandeld beten had. Niemand anders gaf er 'n hebben. snars om of hij ontbeten had of niet. Langs liet trottoir stond 'n man iets Toen ze hem vertelde, dat ze wel 'ns te repareeren aan 'n autowiel. Zijn hoed graag iets van het Parijsclie nachtleven lag op de treeplank van den wagen, wilde zien, besloot hjj haar de waarheid Het donkere, zwarte haar van dien man te zeggen. trok Michael's aandacht. Hij keek scher- „Ik zou u graag overal vergezellen, per toe. De man droeg geen overall, maar ik heb geen behoorlijk costuum om maar 'n blauw confectiepakje. Hij zag aan te trekken. Als u me dat eens zoudt er uit als een niet al te welvarend han- willen koopen als loon voor mijn gezel- delsreiziger. Het hart, van prins Michael schap. begon luid te bonzen. Haastig deed hij Zij gaf hem gelden 'n paar. maan- twee stappen naar den man toe. den later traden zij in het huwelijk, In de „Dimitri!" riep hij. „Dimitri!" tien jaren, dat ze nu dood was', had hij De aangesprokene ging recht over- meermalen met werkelijke genegenheid eind staan, 't Was Dimitri! Hij zag er aan haar teruggedacht. Tot zijn trouw- zwak en ziekelijk uit en hij scheen dag toe had hij gehoopt, dat Dimitri in pret in 't geval te hebben. Parijs zou aankomen en dat ze elkaar „Jammer, dat ik je geen hand kan weer zouden ontmoeten. Maar dat ge- geven, Michaej. |k zit vol smeer en beurde niet. Daarna werd het moeilijker, olie." Zijn donkere oogen flikkerden omdat Michael zich vast had voorge- heel eventjes op. „Ik ben reusachtig in nomen met zijn vrouw in kringen te mijn schik, nu ik je terugzie, Michael, leven, ver van de Russische uitgeweke nen verwijderd. Hij leerde haar heel veel. Dimitri was in New York geland in Ze was erg volgzaam en ze aanbad hemde week na Blue Monday 1929. In Amerika aangekomen trokken ze van Hij had er slechts cón goeden kennis, De gezondheid in dienst der schoonheid stellen, was het verheven doel, dat Dr. Alfred Curie zich stelde bij zijn proefne mingen, die hare bekro ning vonden in de be roemde voorschriften, volgens welke nu Dr. A. Moussalli in de Tho- Radia-laboratoria te Pa rijs deze unieke schoon heidspreparaten bereidt Reeds na zeer korten tijd wordt Tho-Radia ook door de Nederlandsche Dames ge bruikt en iedereen is verrukt over deze onvergelijkelijke preparaten. HrmbeVonWhMenens«« ea tat .^.1 1 n,vl.n ?oeder. up£roChure. kan Wetenschappelijke Schoonheidsmethode. Crème 35 ct„ 95 ct„ 1 .«.Poeder in 9 tinten 40 ct„ 1.25. Lippenstift 95 et., 1.65. enz. De kunst om fit en gezond te blijven Fit en gezond blijven houdt ten nauwste verband met de volkomen verwijdering van alle afvalstoffen uit het lichaam. Constipatie, indi gestie, hoofdpijn, vermoeidheid, slechte eetlust, maagzuur, grauwe onfraaie huid, etc. zijn meestal de directe gevolgen, wanneer de voedselresten niet grondig en natuurlijk verwijderd worden. Op prettige wijze kunt U daarvoor thans zorgen, door regelmatig 's morgens na het opstaan een glas water met 2 theelepels Andrews te nemen. Andrews is een verfris- schende, bruisende drank, welke Uw inwendig lichaam grondig rei nigt van alle voedselresten en U tot een nieuw, gezond en levens lustig mensch maakt. Begin er vandaag mee I Bij alle apothekers en drogisten, fl. 0.60 en fl. 1.05. Bruisend Gezondheids- Z o u t 10 (TOUPON Fa. L. S. A. Bron, Scheepmakers- I haven 52, Rotterdam. I Ondergeteekende verzoekt toezendingl I vanproefbusjeAndrewsensluithierbijlOct. I I aan postzegels in v. porto en verpakking. I NaciTn I Adres

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1939 | | pagina 26