iaarom\ FLIT Haaruitval. Uw Haren groeien door Silvikrin O nïe f oorjaarsprqsrraag 27 ze laten maken, allemaal in één groep, en me dat dan cadeau doen." „Hoeveel fooi heb je hem gegeven, Andrea?" ,,'t Is mijn eigen geld en je hebt er dus niets mee te maken. Maar ik durf het je gerust te vertellen. Ik heb 'm maar honderd dollar gegeven." Hij keek haar verbaasd aan. „En dan het meubilair natuurlijk," ging zij verder. „Vind je 't soms niet genoeg? Hij heeft me herhaaldelijk gezegd, dat hij liet eigenlijk niet doen mocht. Enfin, als hij in moeilijkheden raakt, dan zal ik er wel met mijn ad vocaten over spreken." Ze lachte even, maar ging toen plotseling weer opge wonden verder: „Je moet niet denken, dat je ine hier er uit kunt gooien en dat je me alleen naar huis kunt laten loopen met dien zwaren koffer bij me, terwijl er mijlen in den omtrek geen enkele taxi te vinden is! Die koffer is erg zwaar, maar ik moest toch een avond- bontmantel meebrengen, voor 't geval dat we nog zouden uitgaan? Of heb je liever dat ik aan een longontsteking sterf? Bovendien zitten er al mijn toiletartikelen in. Ik zie niet in, waarom ik er als 'n monster moet uitzien, enkel en alleen omdat jullie Russen de vrouw als de slavin van den man be schouwen. En gisteravond heb je gedaan, alsof je dolgelukkig was Haar snikken werd weer erger. „Zou je één minuut naar mij willen luisteren, Andrea?" „Dat hoef je niet zoo bedeesd te vragen," merkte zij pruilerig op. „Ik haat huichelaars! Ik weet zeker, dat je op 't oogenblik aan alles denkt, behalve dan aan mij. Geef je dan heelemaal niets om me? Vind je 't dan niet erg, me zoo te vernederen? En hoe moet ik je nu al die dingen teruggeven? Leg me dat 'ns uit. Die antiquaar denkt natuurlijk, dat ik me hier een eigen kamer wilde inrichten. Nee, kijk maar niet zoo raar. In de stad weet iedereen al, dat we elkaar herhaaldelijk hebben ontmoet. Best kans, dat die handelaar chantage tegen me zal plegen. De menschen, die meenen iets van je te weten, doen nu eenmaal hun best om daar geld uit te slaan." Toen begon Dimitri voor 't. eerst te beseffen, dat 't leven voor een schatrijk Ainerikaansch meisje erg ingewikkeld was. Zij moest met vele, bittere waar heden rekening houden! „Je hoeft niet zoo zielig te kijken, Dimitri. Willis en Michael zullen 't een prachtmop vinden." Andrea was nu vrij kalm, maar Dimitri voelde, dat 't de kalmte was, die aan een storm voorafgaat. „Zou het niet beter zijn, er heelemaal niet met de Normoffs over te spreken? Misschien is dat nog veel eenvoudiger," merkte hij op. „Ik laat me hierin niet de wet voor schrijvenKijk 'ns, de kranten zouden natuurlijk dadelijk wat over ons weten te vertellen en ik heb liever niet, dat er over ons gepraat wordt, voordat we onze verloving bekend maken. Misschien dwaas van me...." Hij wou iets zeggen, maar Andrea gaf hem er geen gelegenheid toe. „Nee, zeg maar niets. we zullen onze verloving niet publiek maken, 'k Zal me wel ziek honden. Mijn vader liet zich nooit uit 't veld slaan. Ik laat me ook niet uit het veld slaan. Ik zal blijven vechten, zoolang ik kan." 't Waren dezelfde woorden, die Mark Henderton eens tegenover haar ge bruikt had, maar dit drong niet tot haar door. „Andrea, werkelijk, 't spijt me erg voor je. Je hebt immers nog nooit 'n nederlaag geleden." „Als je maar hard genoeg vecht, dan kun je het niet verliezen." „Niet?" „Och, ik bedoel er geen revoluties mee. Dat is heel iets anders." Daar wist hij geen antwoord op. „Je bent nog niet eens hoffelijk ge noeg," ging ze meteen weer verder, „om me wat aan te bieden. Ik ben doodop." Hij maakte z'n excuses en schonk haar 'n glas whisky met spuitwater in. „Wil je niet 'ns van de Schotsche whisky proeven, die ik zelf op Madison Avenue voor je ben gaan halen?" vroe zij zacht. „Er zijn hier in de buurt ook wel drankwinkels. Maar vermoedelijk ben je met je auto gegaan." Toen begon ze te lachen. „Toe, Dimitri, drink ten minste één glaasje, dan ben ik niet meer zoo bang voor je nijdige gezicht. Je bent, gewoon weg. onmenschelijk!" „Ben je bang voor me geworden? Daar had ik nog niets van bemerkt!" „Ja, ja. Daarom juist ben ik zoo over stuur." Hij schonk voor zichzelf ook 'nglas in. „Zoo, en nu, ga daar 'ns tegenover me zitten." „Nee." „Als je 't niet doet, dan kom ik niet over mijn zenuwen heen." Wordi vervolgd Nog even brengen we onze groote voor jan rsprijr. vraag in herinnering, waaraan in totaal 'n bedrag van duizend gulden aan prijzen ver bonden is. Zooals men weet, publiceerden wij de reisavonturen der familie Van Bommel. De plaatsnamen, die. in ons berijmd verhaal voorkwamen, werden slechts door beginletters en puntjes aangeduid. Vervangt men die puntjes door letters, dan vindt men, de door een kruisje aangegeven letters achter elkaar plaatsende, een zin, die de oplossing van onze prijsvraag vormt. Vóór 15 Juni a.s. verwachten wij de oplossingen, die ingezonden moeten worden op een briefkaart onder motto: Prijsvraag. NIn een gedeelte van onze vorige oplage zijn bij den laatsten plaatsnaam twee puntjes weggevallen. De plaatsnaam telt dus in 't geheel 9 letters, waarvan de eerste een A is. ftoooeoooooooooooooooooooooooooooooeooeooooooooooooé PANORAMA. Geïllustreerd weekblad. Verschijnt Donderdags. Tezamen met. een der perio dieken Do Stad Amsterdam, Groot Rotterdam, 's-Gravenhage in Beeld, Ons Land. Ons Zuiden of Ons Zeeland f 1.62 IA per kwartaal of f 0.12 H per week. Franco per post f 1.75 per kwartaal hij vooruitbetaling. Koloniën f 7.65 per jaar hij vooruitbetaling. Voor postabonne menten en adreswijzigingen van postabonnementen gelieve men zich uitsluitend te wenden tot het bureau te Haarlem. Bureau's: HAAKLKM, Nassaulaan 51. Telefoon Int. 13866. Giro nr. 142700. AMSTERDAM, N.Z. Voorburgwal 262, Telefoon Intere. 33170, Giro nr. 97946. ROTTERDAM. Stationsweg 24. Telefoon Intere.. 50540. Giro nr. 101981. 's-GRAVENHAGE, Stationsweg 95, Telefoon Intere. 111660. Giro nr. 43141. UTRECHT, Bilstraat 142, Telefoon Intere. 13473, Giro nr. 149597. 's-HERTOGKNBOSCH, Stationsweg 27, Telef. Intere. 4286. Giro nr. 129750. MAASTRICHT, Stationsstr. 20, Telef. Int. 5851. Giro nr. 124690. VLISSINGEN, Badliulsstr. 5, Tel. 81. De voorwaarden van onze gratis ongevallenverzekering zijn op aanvraag verkrijgbaar. vliegen en muggen dadelijk sterven wanneer U spuit met Flit doodt beslist, omdat Flit een combinatie is van onover troffen insectendoodende middelen. Elke bus Flit bevat een product, waarvan de krachtige werking bewezen is. Eisch dus Flit en weiger ieder twijfelachtig namaakproduct. De Flit-soldaat is Uw waarborg. VERTEGENW. KERKHOFF Co. - NASSAUKADE 373 - AMSTERDAM De menschelijke hoofdhuid heeft ea. 75 100.000 haren. Elk haar heeft een wortel en groeit per dag 0.4-0.5 in. M.. d.i. per dag 30 M. haar ofwel per jaar 11 kilometer! Deze enorme groei kan alleen voortduren hij een juiste voeding van de haarwortels. Als UW haar niet normaal groeit, dan zijn de haarwortels ondervoed; de hoogste tijd, om Silvikrin te gebruiken. Js Uw haar nog gezond, of vallen er zoo nu en dan al een paar haartjes uit? Is het haar droog, stug, weerbarstig? Is er een begin van roos en bent U niet zoo erg te spreken over het uiterlijk? Dan mankeert Uw haar de juiste verzorging, de juiste verzorging eiken dag met Silvikrin Lotion, het verfrisschende haarwater, bereid met Neo Silvikrin Haarvoeding, medici- nalen alcohol en botanische extracten, s Morgens en 's avonds Silvikrin Lotion op Uw haar, één minuut heerlijk masseeren met de vingertoppen, dan kammen en borstelen. Dat voorkomt roos en haaruitval, houdt het haar gezond en glanzend en voedt de haarwortels. Silvikrin Lotion is voor lichte haarwortelzwakte én voor de verzorging van het gezonde haar. ..Ik «tl «el silvikrin Lotion gebruiken mijn hoar tali uit, maar ik ben bang, 'did de golf er onder lijdt.'" ..Silvikrin Lotion verlengt juist den duur der golven en duizenden dames gebruiken het. omdat het haar er zoo mooi van wordt." SILVIKRIN LOTION bereid met Neo Silvikrin Haarvoeding. medicinalen alcohol en botanische extracten. Frisch geparfumeerd. Neo Siivikri het ha Flacon voor een in a a it <1 's Mórgens en s a r o n d s Neo Silrikrin Haarvoeding in de hoofdhuid mas seerendat doet de haren goed. \7alt Uw haar onrustbarend uit? Is het reeds dun, zijn er al kale plekken? Is de kraag van Uw jas bedekt met roos? Dan is het de hoogste tijd voor een doortastende behandeling. Uw haarwortels zijn op, zij verhongeren en vragen om haarvoeding. Neo Silvikrin is de Haarvoeding voor de haarvormende weefsels, zij versterkt de haarwortels en brengt ze tot nieuwen groei. Ze bestaat uit de 14 voor den haargroei onmisbare, organische substanties. De gun stige werking begint direct. De roos ver dwijnt, de hoofdhuid wordt gezond, de haarwortels functioneeren weer normaal, de haaruitval houdt op en weldra verschijnen nieuwe, gezonde haren. Neo Silvikrin Haarvoeding voor alle gevallen van onder voeding der haarwortels. NEO SILVIKRIN de nieuwe, natuurlijke haarvoeding voor de haarvormende weefsels en haarwortels. I- Inetin voor een niaanil

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1939 | | pagina 27