EEN DRUKKE WEEK VOOR DE DIONIME - VIJ FE I IMG Yvonne (rechts) teas aan 't sjwlen met 't hondje, toen kwam Annette en die won het, zooals gewoonlijk, afnemen 1 Maar zoo gemakkelijk gaat dat niet! „World Copyright, 1939, Nea Service. Ine. Voor 't eerst in den trein. Op audiëntie bij 't Engelsche koningspaar. Vijf jaar oud geworden. wereldberoemde Dionne-vijfling heeft ■n bewogen week achter den rng. De vijf zusjes Cecile, Marie, Yvonne. Annette li Eniilie hebben htm eerste treinreis smaakt, op 22 Mei zijn ze te Toronto op audiëntie geweest hij 't Engelschr koningspaar en op 28 Mei zijn ze vijf jaar oud ge worden Voor 't eerst van hun leven hebben zij hun uniek tehuis te Callander verlaten en hoogstwaarschijnlijk zal geen van hen kunnen zeggen wat 't meeste indruk gemaakt heeft: de treinreis of 't onderhond met het Engelsehe koningspaar. De treinreis was 'n soort verrassing, de audiëntie daarentegen waren zij gaan beschouwen als de eerste groote gebeurtenis van hun leven en reeds maanden van te voren werden zij er op voorbereid. j Op de eerste plaats inoest hun voor deze gelegenheid 'n mondjevol Engelsch worden bijge bracht, maar 't bleek aldra, dat dit niet in een-twee-drie te doen viel. Dus zag men et Met kleine slokjes.... dan duurt t lang „World Copyright. 1939, Xea Service, Iik*." van af en de vijfling mocht met 't. koningspaar babbelen in 't Fransch-Canadeesch dialect, zooals ze onder elkaar gewoon zijn. Wat echter niet opzij werd gesehoven, was 't aan leeren van de hofbuigingen. Wekenlang hebben zij daarop geoefend, en vooral Emilie gaf blijk op dit gebied er eigen ideeën op na te houden! Tijdens een dier oefeningen maakte zij namelijk zoo'n diepe bui ging, dat ze op haar hoofdje terecht kwam, tot groot vermaak van allen en Einilie vond dit zoo koddig, dat ze er een spelletje van maakte en voortaan iederen keer kopje- over duikelde. Ze was er vast van overtuigd dat ze op die manier zeker indruk zou maken op de koningin! "Toen de dag van ver trek was aa ngebroken Iederen morgen en iederen a vond de tanden ge poetst. Yvonne vindt 't wel heerlijk. „World Copyright, 1939, Nea Service, Iue."

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1939 | | pagina 2