Op Madeira beleeft het juuge stel -prettige uren bij de groot- nioeder van den vermaarden DonJuan Miehei (Charles Boyer). van samenkomst gekozen, na allebei een waardige plaats in de samenleving te hebben veroverd. Zij krijgt echter op veg daarheen het. bijna klassieke, auto-ongeluk en de prachtige voornemens dreigen onherroepelijk te mislukken, ware liet toeval niet te hulp gekomen. In een roerende, bijna melodramatische slotscène vinden die twee men- schen dan weer elkaar en is de film uit. Het is een rustig gemaakte, prettige en zeer onderhoudende film, waarin het pittige spel van Irene Dunne en van Charles Boyer bijzonder "opvallen, al blijkt de beroemdheid van laatstgenoemde in deze film slechts uitsluitend uit een paar meisjes die om een autogram vragen en een paar fototoestellen. Voor het logische verband van het geheel is het echter noodzakelijk, anders zou deze film nooit tot een happy end zijn gekomen. leeg bestaan heeft de jonge man aan den kap- gehangen in de hoop, daardoor het meisje te winnen, dat een onvergetelijken indruk op hem gemaakt heeft. Irene Dunne, een zeer talentvolle aetriee, die daarvan in de film Love Affair weer duidelijk blijk geeft. LOVE AFFAIR Een gevoelige en ontroerende film van tie Ratlio-RKO met Charles Roger en Irene Dun ne in tie hoofdrollen. en liefdesspel van een handjevol mensehen, misschien een tikje te overgevoelig, maar niet- temin zeer onderhoudend en boeiend. Vergissen we ons niet, dan werd deze film voor het eerst in de bioscoopzaal van de Normandie, het Fransche vlaggeschip, vertoond, een en ander bij wijze van erkentelijkheid, wijl 't eerste gedeelte van deze film op genoemd schip speelt. l)at schip is eigenlijk de heele basis van de intrige, want het is daar dat de beroemde nietsnut en de verwende vrouw elkaar ontmoeten en zoo verliefd worden, dat zij met de beste bedoelingen bezield in New York aan land gaan. Na zes maanden hebben zij de 102e etage van de Empire Statebuilding als plaats

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1939 | | pagina 34