^fiÉ ZWARTKOP SHAMP0D0R Verzo rg uw ngerie i 1{w blonde haar! EEN RECEPT VOOR NASI GORENG Voor d°nkerjaar: Werkelijk pmd)iig- de gegcucandeecd niet-alkalische shampoon! 39 907 ,iW 907. Onderjurk met bovenstuk, kantgarneering, borduursel op hef voorpand. Benoodigde siof: twee maal de lengte a 90 cm. breed. 908. Eenvoudige onderjurk, ver sierd met Engelsch borduurwerk, boven afgewerkt met lint. Benoo digde stoftweemaal de lengte 90 cm. breed. 909 Hemdje van matsatijn, ver sierd met glimmende biesjes. Benoodigde stoftweemaal de lengte van het hemdje 90 ?m breed 910. Pantalon van matsatijn, gegarneerd met glimmende bies jes. Benoodigde stof2 m. 90 cm. breed yama van crêpe de chine, taille met knoopen gesloten, het geheel versierd met entre-deux, wijde mouw. Benoodigde stof 6 m. 90 cm. breed VERKRIJGBAAR IN DE MATEN 40-42-44-46-48. an alle in deze rubriek af gebeelde genummerde kos tuums, die ont leend zijn aan het mode-album „Zomerpracht", zijn patronen ver krijgbaar t egen den prijs van 50 ets. voor complets, 35 ets. voor mantels en japonnen en 20 ets. voor rokken, blouses, kleine a vondjasjes en kin- derkleeding. Bij be stelling vooral op geven 't gewenschte maatnuinmer. Bestellingen kun nen geschieden bij uw agent of bezorger; door girostorting op Xo. 293631; door toezending van het bedrag per postwissel of in postzegels (s.v.p. niet van 6 cent) aan bet- PATRONENKANTOOR „PANORA", NASSAU PLEIN I, HAARLEM waarbij fl ets. extra voor toezcnillug per post verschuldigd is. Men kan echter de patronen ook afhalen aau het bureau van dit blad. volgende 3 naalden nog telkens 1 st. Ten slotte kanten we de overige steken in één keer af. Aan het begin van de rechterhelft zetten we er voor het knoopenbeleg (i st. bij op en breien dan dezen schouder verder op dezelfde doch tegengestelde wijze af. Het mouwtje. Met witte wol zetten we 56 st. op en breien hierboven steeds afwisselend 2 r., 2 av. (altijd r. boven r. en av. boven av.). Voor den kop van de mouw breien we aan het begin en einde van de 25e naald en aan het begin en einde van iedere volgende naald telkens 2 st. te zamen, tot er nog slechts 20 st. over zijn. Deze kanten we in één keer af. We persen nu de verschillende deelen zéér luchtig onder een vochtigen doek oji en naaien ze in elkaar. Rondom den hals nemen we vervolgens de steken op en breien hierboven voor het kraagje nog 16 naalden steeds afwisselend 2 r., 2 av., waarna we afkanten. Kraagje en manchetjes worden zooals de afbeelding zien laat omgeslagen. Ten slotte bor duren we met blauwe wol kleine kruis- steekjes op het ingebreide motiefje, zooals de afbeelding laat zien en naaien bij het rugpand op het knoopen beleg 3 kleine knoopjes. Het ver dient verder aanbeveling om langs schouderbandjes en splitje nog een toer vasten te haken om uitrekken te voor komen. V2 pond vette ham, V2 pond rijst, 1 pond uien, wat boter, wat sambal oelek. desverkiezendeenige schijfjes knof look, 1 theelepel djenten, V2 theelepel fijn gestampte trassi (die. in veel boter gebraden is), 3 eieren, 2 eetlepels water. Braad de ham, die in stukjes gesneden is, plm. 10 minuten in een stukje boter. Voeg er vervolgens de sambal oelek en de in schijven gesneden uien bij en laat deze laatste goudgeel van kleur en goed gaar worden. Laat (1e rijst iutusschen in water gaar en droog koken. Voeg de gaar gekookte rijst bij de hammassa en roer alles goed door elkaar op het vuur tot de rijst licht bruin van kleur geworden is. Klop de eieren met het water en een snuifje zout en laat ze in een koekepan, waarin een stukje boter gesmolten is, aan weerszijden stollen en lichtbruin worden. Snijd de omelet in smalle reepjes van plm. 1 cm. en leg deze op de gebakken rijstmassa, die iutusschen op een ver warmden schotel is gelegd. Wanneer men van zeer pikant houdt, kan men tijdens de bereiding ook nog (le overige, bovengenoemde kruiden aan ile nasi goreug toevoegen. Let eens op, hoe vaak U dergelijke uitroepen hoort, als U Benger-Ribana-badpakken ziet dragen! Z?enger-Ribana is heerlijk elastisch en past U als een handschoen. De naam is Uw garantie voor soliditeit en blijvende pasvorm. Iedere goede speciaalzaak zal U gaarne de nieuwe Menger - Ribana modellen loonen. SHAMP O O O R c( Pakje 20 et-, flocons van Bij Uu> kapper o Die verrukkelijke, gouden glans en dan laat het zich ook zoo gemakkelijk golven. Hef is toch zeker met "Zwartkop" verzorgd!" "Juist heel goed geraden!" "ja, dan is het ook geen wonder. Gebruikt U voortaan alleen ZWARTKOP, want dan blijft Uw haar zoo mooi en gezond!" Zwartkop-haarverzorging is steeds op de hoogte der laatste wetenschappelijke onder zoekingen. Het haar blijft kalkzeepvrij en niet-alkalisch. Soepelheid, schitterende glans en een goed-zittend kapsel zijn het teeken voor gezond, met "Zwartkop" verzorgd haar.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1939 | | pagina 39