mm •- if,'» v i.ÏVVmmW.V ü.'.v.' «tViViW k&Mm werden zij per auto en onder politie bescherming naar 't station gereden, waar 'n extra-trein gereed stond, die hen naar 't meer dan driehonderd kilometer verwij derde Toronto zou brengen. De vijfling vond de sissende, puffen de locomotief in 't begin wel interes sant, maar plotse ling zette eentje 't op een huilen en de vier anderen vielen in koor bij, zoodat dokter Alan Dafoe geen raad meer wist. Maar met mooie be loften en 'n stelletje poppen was 'ttroep- je weer stil te krij gen ze bestegen liun eigen rijtuig, daarachter hing de wagon, waarin hun ouders en hun ze ven broers en zusjes mochten plaats ne men en daarachter rveer volgde 'n wa gon, speciaal gere serveerd voor 'n legertje verslagge vers en persfoto grafen. Des middags op 22 Mei werd de Dionne-vijfling door 't Engelsclie koningspaar in audiëntie ontvangen. De koningin had voor elk van hen 'n blauw manteltje Wippen.cle vijfling doet 'f wat graag. Van l.n.r.: Cecile, Marie en- Annette. Houdt ze maar uit elkaar! „World Copyright1939, Nea Service, Ine." trein gereed stond, die hen dienzelfdei avond en nacht nog terugbracht naar Callander. '11 Nieuw feest lag in 't ver schiet op 28 Mei vierden ze hun vijfden verjaardag; het eerste lustrum was daarmede bereikt: 't eerste rijk bewogen lustrum van de vijf kleine koningin netjes; die niet alleen Ame rika -stormenderhand ver overd hebben, maar de heele wereld, die steeds met groote nieuwsgie righeid de berichten leest, die uit hun droompaleisje naar buiten doordringen. V' 's Morgens bij 't opstaan met een al vroolijk gestemd, zoo is Yvonne, maarzoo zijn ook haar vier zusies „World Co pyright, 1939. Nea Ser vice, Inc." De speelgoedkamer is rijk voorzien. Zefs jongens zou den zich er niet vervelen „World Copyright. Service, Inc." 1939, Nea meegebracht en de vijfling bood Hare Majesteit 'n foto aan, door elk der meisjes onderteekend. Zij gedroegen zich vrij en ongedwongen en 't „onderhoud", dat twintig minuten geduurd heeft, werd aan weerszijden ge voerd op 'n blijden, kinder lijken toon. Direct na de. audiëntie werd de vijfling onder de hoede van po litieagenten naar 't station gereden, waar wederom 'n De vijflingen in den trein, die de meisjes van Callander naar Toronto bracht, waar ze door het Engelsche ko ningspaar in audiëntie wer den ontvangen.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1939 | | pagina 3