DINGERS Wilt U dat- KERSENBONBONS EEN HUIS TE BEZICHTIGEN Wat een storm in Juni! HEEREN. Uw vrouw er AARDIG uitziet? 2Ï op d&ri ricuzm V7// 18 S/of van blz. 15 Nu-Blond geeft aan donker ge worden blond haar zijn dichten" gouden glans terug. Licnt getint of goudblond haar kan niet donker worden, wanneer het geregeld met Nu-Blond wordt geshamponeerd. Geen verfstof. Geen bleekmiddel. Geen k extra spoelingen. Zijn wonder baarlijk ViteF (haarvitamine) ver sterkt den haargroei, maakt het haar zacht en is goed voor de hoofd huid. Vele vrouwen denken alleen maar aan gelaatsver zorging. Het komt niet bij hen op c fraaiing van het haar te doen. Neem oanda/tg eens voor Uw vrouw de opzien barende nieuwe shampoo mee, Nu-Bruin. Zie eens hoe het haar in zijdeachtigen glans haar y gelaat omstraalt. Want Nu-Bruin wetenschappelijke vinding. Vitamine F, welke niet alleen het haar shamponeert, maar het ook de aantrekkelijkheid geeft die alleen van „levend" haar kan uitgaan. Wan neer U vandaag Nu-Bruin koopt, zult U morgen Uw eigen vrouw niet terugkennen. met de smaak van de echte Betuwsche Meikersen gebouw te kijken, dat is een bepaling „Het was allemaal mijn schuld, in het huurcontract. Laat ik u helpen." dwaas van een lieveling, en het spijt me. Zoo werd de professor onder den drang Kom vanmiddag theedrinken. Ik houd van omstandigheden, die hij niet meester ook lieelemaal niot. van tapioca, heusch kon worden, beleefd maar zonder genade niet. E naar de trap gebracht. Versuft als iemand, die met een stomp voorwerp op Het papiertje warrelde uit Jeremy's zijn hoofd geslagen is en zwakke bla- hand. Langzaam, alsof hij zicli in trance tende geluiden uitstootend liet hij zijn bevond, keerde hij zich om en staarde voet op de eerste trede plaatsen en het meisje naast hem aan. zonder mededoogen werd hij naar „Wat. wat.zei hij. „Wat...." boven gedreven tot de bovenkant van „0, Jeremy!" zei Eva. zijn hoofd zachtjes tegen liet luik „Maar wat. ik begrijp niet stootte. Eva glimlachte. een glimlach, „Duwen!" schreeuwde Jeremy van waarvoor een man een reis om de wereld beneden. „Hard duwen.... Prachtig! zou willen maken. Klim er door, mijnheer, ik kom meteen. „Begrijp je het niet? Toen ik je Dan kan ik miss Lav burn helpen." brief kreeg, kon ik niet wachten om De professor, die geen anderen uitweg terug te schrijven, want ik voelde mij zag, klom door het gat; of liever, liij zoo klein. Ik kwam dus hierheen schoof er met luid gekreun doorheen. 0111 mijn excuus aan te bieden. Boven- Een oogenblik staken zijn schoenen dien wilde ik je onze flat zien. Maar af tegen de avondlucht, kort daarop je was er niet en daarom schreef ik was hij verdwenen. dat briefje. En omdat je hier geen „Een oogenblik, alsjeblieft," zei brievenbus hebt en ik het niet in het Jeremy tegen Eva en hij liep ongeloofe- hokje voor je brieven beneden bij den lijk snel de trap op. Eva zag, hoe hij concierge wilde achterlaten, schoof ik liet luik bereikte en aanstalten maakte het onder de deur door. en blijk- or door te klimmen: ineens hoorde zij baar onder de mat." een kreet, waarop het luik plotseling „Jehosliaphat!" zei Jeremy zachtjes, met een harden klap dichtsloeg en zag, „Toen je niet kwam en niet schreef dat Jeremy, in een wankele positie op en ik niets van je hoorde, dacht ik. de hoogste trede bukkend, heftig duwde dacht ik...." Ze zweeg even en ver en stiet zonder ook maar iets te be- volgde: „En toen de makelaar ons ver reiken. Ten slotte gaf hij zijn pogingen telde, dat deze flat te huur was, moest op en keek naar beneden. ikmoest ik gaan kijken. Maar ik „Geklemd," lichtte hij haar in. zou niet gekomen zijn," voegde ze er „O," zei Eva. haastig bij, „als hij niet verzekerd had, „Ik zal een soort stormram moeten dat je gisteren verhuisd was. Er bo- gebruiken of dynamiet," meende Jere- staat ten slotte zooiets als zelfrespect. tny, terwijl hij aanstalten maakte om af nietwaar, Jeremy?" te dalen. „Ik denk, dat het luik door Mr. Forester hief zijn hoofd op en den regen is gaan trekken. Komt vanuitte een luiden en verheugden kreet. Hola!" „Jehoshaphat!" brulde hij. Deze laatste uitroep ontsnapte hem, „Het spijt me zoo, Jeremy," zei Eva. want zijn voet gleed uit en hij verloor „Spijt?" zei hij. „Spijt. f Een zijn evenwicht. Gedurende een paar oogenblik." Ilij nam haar bij haar elle- seconden vol spanning balanceerde hij boog en duwde haar zonder omslag heftig op één been op een manier, naar de zitkamer. „Kom even mee, waarmee hij het applaus van elk variété- Eva. Ik heb je heel wat te zeggen." publiek verdiend zou hebben en trachtte zich aldus staande te houden, maar „O, hemeltje!" zei Eva, schuld - ilaarop slaakte Eva een kreet van schrik, bewust, een heelen tijd daarna. „Vader!" toen de trap, die, als alle losse trappen, „Vader?" herhaalde Jeremy vaag. niet op zulke toeren berekend was, „O, dat is in orde. Het is werkelijk gevaarlijk begon te zwaaien, terug- een heel aardige daktuin. of in elk zwaaide en langzaam, bijna bedacht- geval een heel aardig dak. Ik stuurde zaam opzij viel. Er volgde een ver- hem naar boven omdat ik wilde weten schrikkelijke plof en even daarna weer- wat er met mijn brief gebeurd was." klonk de stem van Jeremy, die het één „Maar hij is daar al eeuwen!" en ander te zeggen had. „Werkelijk?" vroeg Jeremy. „Nu, 't „Heb.... heb je je bezeerd?" vroeg is al lang opgehouden met regenen. Eva angstig. Maar hij kan nu wel beneden komen. Heel voorzichtig bevrijdde Jeremy als je dat graag wilt." zich van de ladder, krabbelde overeind „En het luik gaat niet open!" en begon zichzelf zorgvuldig te onder- Jeremy, reeds op weg naar de deur, zoeken. Ten slotte schudde hij opgelucht keek over zijn schouder achterom en zijn hoofd. grinnikte een vreeselijk boosaardig „Het slachtoffer is erg geschrokken," gegrinnik, zei hij, „maar verder is het ongedeerd. „0, ja, dat gaat open, lieveling," zei Die snert-ladder! Ikhij, „als ik den grendel er maar „O!" riep Eva plotseling. „Kijk afdoe." eens!" Hij verdween. Eva, geheel verbluft Jeremy keek en zei op zijn beurtdoor deze verregaande slechtaardigheid, „0!" of een woord, dat hetzelfde stond op het punt in duidelijke woorden bedoelde. Want hij zag, dat de trap uiting te geven aan haar verontwaardi- bij den val de deurmat had verschoven ging, toen het aanhoudend lawaai van en op den vloer lag een gevouwen stuk de bel aan de voordeur haar dit belette, papier, dat tot nu toe verborgen was Zij hoorde Jeremy de deur openen en gebleven voor het oog der sterve- daarna de stem van iemand buiten, die lingen. zei: „Jehoshaphat!" riep Jeremy op lui- „Goeden middag. De firma Dingleby den toon. Hij sprong vooruit, greep het en Proxton, makelaars, hebben mij stukje papier en vouwde het open. Hij permissie gegeven dit huis te bezich- merkte, dat het een blaadje was, uit een tigen opschrijfboekje gescheurd, en dat er. in „Het spijt mij," hoorde ze Jerry duidelijk, rechtop en vrouwelijk schrift zeggen, „maar u bent te laat. Deze met potlood een boodschap op gesehre- flat is juist verhuurd voor negen- ven stond. Aldus: ennegentig jaar. Goeden dag." Laten we de kap openmaken Het zonnetje schijnt zoo heerlijk Wat begint het toch te waaien Als dat maar zonder verkoudheid afloopt. En nu nog regen ook - morgen ben ik zoo schor als een kraai Kom, niet overdrijven. We heb ben toch Wybertjes bij ons .dU ■CoTi Wybert-tablelten beschermen tegen hoest en heeschheid I Alleen in origineele blauwe doozen d 25, 35 en 60 cent.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1939 | | pagina 18