ZEEUWSCH NIEUWS Tot kampioenstier werd uitgeroepen Dries Kuilsburg De kampioenkoe Juliana III van Abr Verhage lie ran de stierenvereeniging Cadzand. Schoondijke maakt een eereronde. Op Maandag 12 Juni werd officieel de weg geo-pend over het haventje van de Meier, waardoor de beide Boulevards, Bankert en Evertsen, nu met elkaar ook voor autoverkeer zijn verbonden. Het is een ■prachtige verbetering, waar van reeds velen hebben kunnen profiteeren. Onder een fiksch regenbuitje verzamelden zich de burgemeester en gemeente raadsleden met verdere be langstellenden bij den te openen nieuwen weg, waar hartelijke toespraken werden gehouden, ook aan het adres van de werkloozen, die onder toezicht van de Heidemaat schappij dit werk, soms onder véle moeilijke omstandighe den, hadden weten af temaken. Het kleindochtertje van wethouder Anker mocht de gebruikelijke officieéle opening mei het doorknippen van een lint verrichten. waarna het gezelschap met de auto's het eerst over den geopenden weg reed. Bij gelegenheid van het 10-jarig bestaan van de roomboterfabriek te Yzendijke werd aldaar op Dinsdag 13 Juni een groote veefokdag gehouden. Overzicht van een gedeelte van het tentoonstellingsterrein. Te Zierikzee vierde de gemeente-secretaris, de heer P. F. Wittermans, zijn 25-jarig jubileum en werd ten raadhuize gehuldigd. De jubilaris, geheel rechts, met vrouw en dochter temidden van den Baad. Van de familiegroepen behaalde deze groep van de stallen Mullaert uit Yzendijke en Biervliet den eersten prijs. Het echtpaar H. M. Fo-ntein-Sonke te Krabbendijke herdenkt op 20 Juni den dag, waarop het voor 50 jaar in het huwelijk trad. r

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1939 | | pagina 24