ZEEUWSCH NIEUWS Te Baarland werd Donderdag 22 Juni door burgemeester Vogelaar de eerste steen gelegd voor het nieuwe gemeentehuis. Omvangrijke werken zijn er ie Kruiningen noodig voor den aanleg van de nieuwe haven ten behoeve der ferrybootdiensten Hansweert-Wdisoorden Woensdag 21 Juni is te Terseke het nieuwe electrische gemaalplech- tig in gebruik gesteld. De commissaris der Koningin hield daarbij een rede. Qroot was de ingeno menheid van de aan wezigen met de verbe tering, die door dit nieuwe electrische ge maal bereikt is. waarin tal van praalwagens en tal van fleurige Bigge- kerksche schoenen het dorp rondtrokken. De Bende vanKruiningen, die Zaterdag verreden werd, kon niet bogen op mede werking van 't weer. Toch verschenen nog achttien renners aan den start. Bet zilveren jubilé van burgemeester Bimonse is Vrijdag 23 Juni te Biggekerke door de gemeentenaren op hartelijke wijze gevierd. Voor het gemeentehuis nam de burgemeestersfamilie den feestelijken optocht in oogenschouw Op 25 dezer mochten te Middelburg de echte lieden M. Bliek-Bliek hun gouden huwelijks feest onder groote be langstelling vieren. Ook de bekende Biggekerksche zangver- eenigingen lieten zich bij de huldiging niet onbetuigd. Biggekerksche ruiters huldigden den jubi leerenden burgemeester namens de Zeeuwsche Landbouw Maatschappij. G. Pellenaars uit Terhey- den (N.-Br.) werd eerste in de Bonde van Krui ningen en werd door bur gemeester de Mul gecom plimenteerd.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1939 | | pagina 22