de vm Uw Haren groeien door Silvilcrin SILVIKRIN LOTION NEO- de nieuwe, natuurlijke haarvoeding1 voor de 27 gezicht gloeide, want een lang vergeten herinnering kwam in hem boven. „Ik heb Molly een keer gekust," bekende hij. „Als. je haar ten minste een meisje kunt noemen." „Wat is 't dan een paard?" Paul fronste. „Je kent Molly toch," zei hij zuur. „Ik geloof niet, dat ik de eer heb." „Ze is van klein kind af bij ons ih huis geweest - je hebt haar zeker gezien." „Enfin, doet er niet toe vertel maar over dien kus." „Daar is niets over te vertellen," zei Paul brommerig; hij had nu spijt, dat hij het feit vermeld had. „Ze was nog heel klein, en ik was nog op school. Ik weet niet hoe 't kwam, maar ik zat haar na, om een hooiberg heen, en toen. enfin, toen heb ik haar ge vangen." „En gekust?" Een roode springvloed kwam over Paul's gezicht. „Ja, ik eh. ik weet zelf niet waarom." Michael's oogen tintelden. „En heb je haar later nog wel eens gekust?" vroeg hij. „Natuurlijk niet," kwam er ontsteld. „Ze is nu dienstbode." „Dus dienstboden zijn onkusbaar?" Paul gunde hem één blik, en keek toen recht voor zich, in een houding van terechtwijzende ergernis. „Enfin, de zaken staan dus zoo," vatte Michael samen, onberoerd door de terechtwijzing. „Als we die eene jeugdige uitbarsting van uitgelatenheid uitzonderen, heb je nooit een meisje gekusten je hebt nooit eenig verschijn sel waargenomen, dat je op verliefdheid vond lijken?" „Nee." „Dan ging ik naar den dokter, als ik jou was." „Den dokter!" Michael knikte ernstig, ,,'t Kan wel aan je spijsvertering liggen." Paul keek hem vernietigend aan. Het gesprek stokte even. „Maar je hebt drie maanden tijd," overwoog Michael. „Er kan in drie maanden heel wat gebeuren." Paul keek hem met onrustige oogen aan. „Ik tob niet alleen Over mezelf," zei hij met nadruk, ,,'t Gaat om oom." „Begrijp ik," verzekerde Michael hem. „Je wilt hem tevreden laten ster- „Ik wil hem heelemaal niet laten sterven." „Goed. Je denkt dus, dat hij nieuwe levenskracht krijgt, als jjj hem een nieuw doel in zijn leven geeft?" „Dat zou kunnen." Michael zweeg langen tijdtoen kwam zijn hoofd met een ruk omhoog en riep hij, levendig opeens: „Weet je, wat we doen? We zetten Maisie aan 't werk." Paul keek stompzinnig. „Ze kent ritsen meisjes; meisjes van alle maten en kleuren en soorten. Trek maar eens een poosje met haar op, dan krijg je de beste keuze uit Londen." Michael was zoo trotsch op zijn idee, dat Paul aarzelde, er een koudwater- straal op te zetten. Toch kwam er einde lijk een tegenwerping: „Jawel, maar oom wil geen meisje, dat aan 't tooneel is hij bedoelt- een ouderwetsch meisje." „Des te beter," zei de geestdriftige vriend. „Er is nogal vraag naar de laatste modellen, maar als je een over jarige ook goed vindt, heb je ze voor 't grijpen." Hij snapte 't niet, vond Paul; ietwat stekelig lichtte hij toe: „Ze moet jong zijn, lichamelijk en geestelijk gezond; ze mag geen cock tails drinken en niet naar nachtclubs gaan, en ze moet uitmunten door oüderwetsche deugden en ouderwet- sche zedigheid." Michael haalde diep adem en blies zijn adem luide uit, „O, zijn dat de eischen? Paul knikte, en zei ontstemd: „Ze moet zooveel mogelijk op Mary Rammer - leigh lijken." „Wie is Mary Rammerleigh?" ,,'t Meisje, waar mijn oom verloofd mee geweest is." „O ja," mompelde Michael. „Zit hij niet den heelen dag naar haar portret te turen?" „Hij kijkt er wel vaak naar." „Jawel." Een stilte, waarna met overtuiging: „Enfin, als er nog zoo'n meisje te vinden is, kan Maisie haar opduiken." „Haar vriendinnen zijn toch ongeveer allemaal aan het tooneel?" zei Paul twijfelachtig. „Da's de eenige plaats, waar je nog een ouderwetsch - meisje vinden kunt tegenwoordig," werd hem meegedeeld. „Daar hoor ik van op!" „Toch is 't zoo." Michael stond op en begon zijn handschoenen aan te trek ken. „Luister eens. Ik kom na de voorstelling hier met Maisie, dan praten we verder." „Vanavond?" schrok Paul. „Natuurlijk, 't Stuk gaat Zaterdag voor 't laatst, dus ze kan meteen aan 't werk tijgen." Paid keek gejaagd op zijn horloge. „Hoe laat komt ze uit den schouw burg?" „Om een uur of elf." „Zoo laat zal ze toch niet meer willen?" „Waarom niet," zei Michael schou derophalend. „We zouden toch nog ergens wat gaan eten." „Eten!" „Ja, maar alles is goed. Ik ben aan 't sparen om te trouwen, dus kreeg ze van mij toch ook maar stamppot met worst." „Stamppot heb ik niet," zei Paul. „Maar wel worst en brood." „Da's prachtig," zei Michael. Zijn geest was elders. „We zullen maar meteen voortmaken," zei hij, zijn hoed grijpend. „Drie maanden lijkt een heele tijd, maar je moet van meet af begin nen, dus we hebben geen tijd te ver liezen." „Zeer juist," mompelde Paul. „Maak je maar geen zorg," ried zijn optimistische vriend, ,,'t Komt best in orde. Tot kiek." Hij snelde heen en Paul hoorde hem op de trap fluiten. Misschien was Paul beleefder geweest, als hij hem uit had gelaten, maar de zorg had hem ver suft. Niet alleen de zorg over zijn toe komst, maar vooral de onmiddellijke zorg voor het eten, dat Michael besteld had. Yfordi vervolgd Haren in den kamroos Er in iets niet in orde met Uw haarwortels waarschuwt de natuurBijna altijd is ondervoeding van de haarwortels de oorzaak van haaruitvalVoed Uw haarwortelsverzorg Uw haar PANORAMA. Geïllustreerd weekblad. Verschijnt Donderdags. Tezamen met een der perio dieken De Stad Amsterdam, Groot Rotterdam, 's-Gravenhage in Beeld, Ons Land, Ons Zuiden of Ons Zeeland f 1.62 y2 per kwartaal of f 0.12% per week. Franco per post f 1.75 per kwartaal bij vooruitbetaling. Koloniën f 7.65 per jaar bij vooruitbetaling. Voor postabonne menten en adreswijzigingen van postabonnementen gelieve men zich uitsluitend te wenden tot het bureau te Haarlem. - Bureau's: HAARLEM, Nassaulaan 51. Telefoon Int. 13866. Giro nr. 142700 AMSTERDAM, X.Z. Voorburgwal 262, Telefoon Interc. 33170, Giro nr. 97946. ROTTERDAM, Stationsweg 24. Telefoon Interc. 50540. Giro nr. 101981. 's-GRAVENHAGE, Stationsweg 95, Telefoon Interc. 111666. Giro nr. 43141. UTRECHT. Biltstraat 142, Telefoon Interc. 13473, 's-HERTOGENBOSCH, Stationsweg 27, Telef. Interc. 4286, Giro nr. 129750. stations8tr> 20- Tele*- Int. 5851. Giro nr. 124690. VLISSINGEN, Badhuisstr. 5, Ael. 81. De voorwaarden van onze gratis ongevallenverzekering zijn op aanvraag verkrijgbaar. Doorsnede ^hoofdhui Het dagelijkse/ie gebruik van Silvikrin Lotion is an weldaad voor Uw haar. De medicinale alcohol, waarmenie ze is bereid, dringt diep in de poriën, kalmeert de hoofdzenuwen en het gehalte aan Neo Silvikrin bevordert den gezonden groei van het haar. Neo Silvikrin voedt het haar door den wortel. Ts Uw haar uog gezond of vallen er zoo nu en dan al een paar haartjes uit? Is het haar droog, stug, weerbarstig? Is er een begin van roos en bent U niet zoo erg te spreken over het uiterlijk? Dan mankeert Uw haar de juiste verzorging, de juiste verzorging eiken dag met Silvikrin Lotion, het verfrisschende haarwater, bereid met Neo Silvikrin Haarvoeding, medieinalen alcohol en botanische extracten, 's Morgens en 's avonds Silvikrin Lotion op Uw haar, één minuut heerlijk roasseeren met de vingertoppen, dan kammen en borstelen. Zoo voorkomt U roos en haaruitval, houdt het haar gezond en glanzend en voedt de haarwortels. Silvikrin Lotion is voor lichte haarwortelzwakte èn, voor de verfraaiing van gezond haar. bereid met Neo Silvikrin Haarvoeding, medieinalen alcohol en botanische extraeten. Frisch geparfumeerd. Flacon voor een maand Haren in den kam zijn symptomen van verzwakking der haarwortels. Nut langer wachten. Neo Silvikrin 's morgens en "s avonds in de hoofdhuid massaren. Dat gafl den haarwortels voeding en kracht voor nieuwen groei. \Talt Uw haar onrustbarend uit? Is het reeds dun, zijn er al kale plekken? Is de kraag van Uw jas bedekt met roos? Dan is het werkelijk de hoogste tijd, om doortastend op te treden want Uw haarwortels zijn op, zjj vragen om haarvoeding. Neo Silvikrin is de haarvoeding voor de haarvormende weefsels. Ze bestaat uit de 14 voor den haar groei onmisbare substanties. De gunstige werking begint direct De roos verdwijnt, de hoofdhuid wordt gezond, de haaruitval houdt op en weldra verschijnen nieuwe, gezonde haren. Dagelijks Neo Silvikrin Haarvoeding in de hoofdhuid masseeren, dan behoeft U voor het behoud van Uw haar niet meer bevreesd te zijn. Neo Silvikrin Haarvoeding voor alle gevallen van ondervoeding der haarwortels. haarvormende weefsels en de haarwortels. Flacon voor een maand R-235-K gelegen in het hart van Grootduitschland. Leipzig, met het grootste station van Europa, laat bij den reiziger blijvende indrukken achter door het trotsche „Völkerschlachtdenk- mal het Thomaner koor, de belangrijke Musea, den schoonen zoologischen tuin, haar uitgebreide plantsoenen e" J a"dfreL D°°r haar centra|e ligging in het Rijk wordt de stad in het bijzonder gekozen voor het beleggen van congressen en het houden van tentoonstellingen, inlichtingen en prospecti Verkehrs-Verein Leipzig E.V., Stadtverkehrsamt Leipzig en het Duitsch Verkeersbureau, Kalverstraat 111, Amsterdam C.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1939 | | pagina 25