ARRID REUKWERENDE CRÈME, die TRANSPIREEREN in de armholte STOPT Tennist U ook CORRESPONDENTIE op veilige manier NIEUW. er geen erger insecten vijand is dan 39 "705. Sportjapon van witte shantung met biezen en mouwen van een andere kleur. Benoodigde stof 3.25 m. wit en1 m. ge kleurd 70cm. breed. 707. Sportmantel van witte serge, kraag en revers, één rij knoo- pen, rug met rugstuk, in de taille een cein tuur. Benoodigde stof: 3 m. 1 40 cm. breed. 708. Tennisjapon, hals met kraagje, kor te mouw, rok met plooien. Benoodigde stof3.25 m. 1 40 cm. breed. 711. Japon van twee kleuren zijde, geheel gesloten met knoopen en knoopsgaten, hals met aangeknipte re vers. Benoodigde stof 2.50 m. lichte zijde en 1 m. donkere ziji a 90 cm. breed. Van *Jle deze rubriek afgebeelde genummerde kostuums, die ontleend zijn aan het mode-album „Zomerpracht'zijn patronen verkrijgbaar tegen den prijs van 50 ets voor complets, 3d ets. voor mantels en japonnen en 20 ets. voor rokken, blouses, kleine avondjasjes en kmderkleeding. Bij bestelling vooral opgeven het gewenschte maatnummer Bestellingen kunnen geschieden bij uw agent, of bezorger door giro-storting op No <>93631 door toezending van het bedrag per postwissel of in postzegels (s.v.p. niet van 6 cent) aan 'het P A T R O N E N K A N T O O R „P AN O R A" N A S S A U P L E I N 1, HAARLEM waarbij 5 ets. extra voor toezending per post verschuldigd is. Men kan echter de natronen ook afhalen aan het bureau van dit blad. 1 Mevr. J. J. te Steenbergen. De beige leeren tasch wrijft u voorzichtig af met een doekje met benzine of tetra. Weest u voorzichtig, want benzine en tetra kunnen de kleur van het leer aantasten. De zwarte vlekken kunt u eveneens met dezelfde vlekkenmiddelen verwijderen. Na het ontvlekken zet u het leer dun in de was. Het witte borduursel op de donker blauwe jurk kunt u voorzichtig afnemen met een doekje met tetra of benzine. Het borduursel zal niet geheel wit worden, maar toch aardig opknappen. Wilt u het weer geheel wit hebben, dan zult u de jurk moeten wasschen. Mej. A. H. B. ie Enschede. De wrijf- wasvlekken in uw japon neemt u voor zichtig af met een doekje met gezuiver de terpentijn. Weest u voorzichtig dat er geen kringen in het goed achterblijven. Mevr. T. I. A. te Wassenaar. De watervlek op de tafel wrijft u af met een kurk en een papje van slaolie en sigaren- asch. Daarna zet u het hout op de ge wone wijze in de was. De schroeivlek maakt u vochtig met waterstofsuperoxyde (3%). Na het bleekeu spoelt u met schoon water en laat het kleed drogen. Mocht de pool daarna plat liggen, dan kunt u het goed stoomen boven den damp van kokend water. Mej. f te Cothen. Brons is zeer moeilijk schoon te maken. Probeert u eens het af te wrijven met een doorgesneden ui. Daarna zet u het op de gewone wijze in de was. Wij kunnen echter niet garan deeren dat de vlekken verdwijnen, want scherpe middelen mogen niet gebruikt worden. Mevr. Vr. te Simpelreld. Ofschoon er hoe langer hoe minder met haarverf- kammen gewerkt wordt, zult u ze toch nog wel in parfumeriezaken kunnen krijgen. Een bepaald adres kunnen wij u helaas niet opgeven. n. r>. te Katmjlc a/d. Rijn. Het door u genoemde euvel is inderdaad soms hardnekkig. In den handel zijn echter middelen tegen zomersproeten, die bij geregeld gebruik op den duur wel goede resultaten geven. Informeert u "maar eens in een goede parfumeriezaak naar een dergelijke crème en volgt u stipt de gebruiksaanwijzing. Merken mogen wij u helaas niet opgeven; daarvoor ver wijzen wij u ook naar onze advertentie rubriek. Mevr. K. te E. Het gevraagde recept voor caramelvla laten wij hieronder volgen. 200 gr. suiker, 30 gr. maizena, liter melk, enkele schuimpjes. Doe de suiker in een pan met dikken bodem en laat ze op een niet te zacht vuur steeds roerende tot een bruine stroop branden. Breng intusschen de melk aan de kook en giet deze onder goed roeren van het vuur bij de caramel- massa. Roer de maïzena aan met een scheutje koude melk en giet ze bij de vla. Laat de vloeistof onder voortdurend roeren doorkoken en binden. Koel de vla gedeeltelijk in de pan af en giet ze daarna in een glazen schaal. Laat ze nu geheel afkoelen en bestrooi ze daarna met fijngestampte schuimpjes. 1Bederft Uw kleeding niet tast de huid niet aan. Is onmiddellijk droog. Kan zelfs direct na het ontharen worden gebruikt. Houdt de armholte 1-3 dagen lang droog en vrij van reuk Witte, vetvrije crème met fris- schen geur. Beschermt Uw kleeding regen transpiratie-vlekken; maakt sous-bras overbodig. TIEN MILLIOEN ge bruikers bevestigen de aangename en doeltreffende king per pot. Flit doodt beslist, omdat Flit een combinatie is van onovertroffen insectendoodende middelen. Elke bus Flit bevat een product, waarvan de krachtige werking bewezen is. Eisch dus Flit en weiger ieder twijfelachtig namaakproduct. De Flit-soldaat is Uw waarborg VERTEGENW.: KERKHOFF i Co. - NASSAUKADE 373 - AMSTERDAM

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1939 | | pagina 37