«FRANKRIJK Waarom-*-^ DE LAFAARD HAAST U! joto's.goeds ink's DE VOORRAAD RAAKT OP!! 20 U minderwaardige insectenmiddelen moet weigeren en vragen naar.., Flit doodt beslist, omdc Flit een combinatie is van on overtroffen insectendoodende middelen. Elke bus Flit bevat een product, waarvan de krachtige werking bewezen is. Eisch dus Flit en weiger ieder twijfelachtig namaakproduct. De Flit-soldaat is Uw waarborg. VERTEGENW.KERKHOFF Co. - NASSAUKADE 373 - AMSTERDAM BERICHT De Redacfie is mei hei coniroleeren der oplossingen van onze 1000 gulden prijsvraag nog niei gereed gekomen, zoodat de uitslag, welke in dii nummer zou worden gepubliceerd, een week wordi uitgesteld. U kunt niet altijd werken en piekeren. Éénmaal in het jaar moet U toch uit de dagelijksche sleur om lichaam en geest te verfrisschen. Nergens kunt U dat beter doen dan in een Fransche badplaats. In Normandië of Bretagne, aan de Cöte d' Argent of de Cöte d' Arur kunt U met volle teugen genieten van het gezellige leven, dat de Fransche badplaatsen wereldberoemd heeft gemaakt. Voor houders van een Carte de Voyage Touris- tique bij alle reisbureaux in Nederland ver krijgbaar tegen 40 Francs 40 reductie op de Fransche Spoorwegen en 50 centimes reductie op den benzineprijs tot een max. van 600 liter. Alle hotels zijn verplicht hun prijzen aan te plakken. Het teeken H of FH beduidt, dat deze zijn goedge keurd door het Commissariat Général au Tourisme. Wendt U om uitvoerige inlichtingen tot de erken de reisbureaux, het Bureau der Fransche Spoor wegen, Parkstraat 99, Den Haag of de Services Nationaux de Tourisme, Willemskade 15a, R'dam Slot van blz. 15 vergeefschen aanval op de omheining en dat hij hem op z'n schouder geklopt keerde zich omnog eens werd 't roode heeft en veel heesclie woorden van hemd met vaardige hand voor zijn fon- dankbaarheid en bewondering tót Rooie kelende, bloed-doorloopen oogeu ge- Sjerp gezegd heeft, die overweldigd zwaaid. Weer wierp hij zijn geweldige scheen en niet in staat te begrijpen, lichaam recht naar Rooie Sjerp. Toen waarom iedereen zoo'n drukte om hem kwam aan het aardsch bestaan van Monarch een onverwacht, einde. Het vond met zoo'n snelheid plaats, dat alles, wat de toeschou wers zageu, slechts 'n flits was; toen sid derde het gigantische beest, wankelde en zonk ineen. Uit den linkerschouder van den stier stak het ge vest van grootvader Crosby'szwaard. Rooie Sjerp had het glim mende lemmet in Mo narch's hart gedreven. stuk het gevest van groot vader Crosby's zwaard. maakte. „En ik noemde je een lafaard," zei Ben Crosby telkens weer. „Ik noemde je een lafaard, en je ging er in en daagde zonder een handomdraaien een dollen stier uit." „Was niets," mom pelde de kleine bruine man. „Was 't niets, met dat beest te vechten?" Rooie Sjerp haalde zijn schouders op. „Maar ik toreador ben," zei hij. „In mijn De menschen van Crosby Corners lan/&, Andalusië, ik dood een, twee, beweren, dat Ben Crosby den kleinen drie stieren eiken Zondagmiddag voor man op beide wangen gezoend heeft,, grap. Waarom zou ik bang voor stieren maar hij ontkent dit; wel geeft hij toe, zijn? Ik ze ken." Dit nummer van „Panorama" is uitgebreid met vier pagina's tot een totaal van vierenveertig, exclusief „De Humorist" en „Sjors". PANORAMA, Geïllustreerd weekblad. Verschijnt Donderdags. Tezamen uiet een der periodieken De Stad Amsterdam, Groot Rotterdam, 'sGravenliage in Beeld, Ons Land, Ons Zuiden of Ons Zeeland f 1.62% per kwartaal of f 0.12% per week. Franco per post f 1.75 per kwartaal bij vooruitbetaling. Koloniën f 7.65 per jaar bij vooruitbetaling. Voor postabonnementen en adreswijzigingen van post abonnementen gelieve men zich nitsluitend te wenden tot het bureau te Haarlem. Bureau's: HAARLEM, Nassaulaan 51. Tel. Int. 13866. Giro nr. 142700. AMSTERDAM, N.Z. Voorburgwal 262. Telefoon Interc. 33170, Giro nr. 97946. ROTTERDAM. Stationsweg 24 Telefoon Interc. 50540. Giro nr. 101981. 's GRAVENHAGEN, Stationsweg 95, Tel. Interc. 111666. Giro nr. 45141 UTRECHT, Biltstraat 142 Telefoon Interc. 13473, Giro nr. 149597. 's HERTOGENBOSCH. Stationsweg 27, Telef. Interc. 4286. Giro nr. 129750. MAASTRICHT, Stationsstraat 20, Telef. Interc. 5851. Giro nr. 124690. VLISSINGEN, Bad huisstraat 5. Tel. 81.De voorwaarden van onze gratis ongevallenverzekering zijn op aanv raag verkrijgbaar. Wij vestigen nog eens de aandacht op 't laatste boek der Kennemer Serie „De Erf genaam vanElIerholm", door Th. Washington Metcalfe, een kleurrijk, romantisch ver haal uit 't, einde der vorige eeuw. De voorraad ervan vliegt weg en indien u zich nog van 'n exemplaar wilt verzekeren, dan raden wij u aan niet langer te dralen 't Boek, dat in de oorspron kelijke taal vier gulden kostte, is voor u verkrijgbaar voor den zeer lagen prijs van 30 cent per ingenaaid exemplaar en f 1.per gebonden exemplaar in linnen prachtband. Verkrijgbaar aan ons bureau en bij onze bezorgers; franco per post na ontvangst van 40 cent (in postzegels, per postwissel of per giro 268670) voor't ingenaaide, of f 1.16 voor 't luxe-boek, aan ons hoofdkantoor, Nassaulaan 51, Haarlem. Het nieuwste boek van de Kennemer Serie

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1939 | | pagina 20