HAAR EEN VERSTOKT VR'JGEZEL OVERTOLLIG D 20 cM. smaller am de heupen Verdwijnt in 3 Minuten £ux toilet 21* eep O DOOR W. H. LANE CRAUFORD 24 Op deze veilige er. aangename wijze Nu kunt U Uw overtollig vet kwijtraken. Zonder dieetzonder vermoeiende oefeningenzonder schadelijke medicijnen. Moussecrend Wex, de veilige, aangename, bruisende drank vermindert Uw dikte en vermeerdert tegelijkertijd Uw energie. Mej. A. W. verloor 30 pond overtollig vet zonder haar gewone levenswijze of voeding te ver anderen. Alles wat zij nam was Wex twee theelepels in een half glas water, 's morgens direct bij het opstaan. „Mijn omvang van taille, buste en heupen ver minderde", schrijft zij. „Mijn gezondheid is vooruitgegaan en mijn teint is frisch en gezond." Als U Uw slanke aantrekkelijke figuur wilt terugkrijgen doe dan zooals zij, neem Wex. Wex bestaat uitsluitend uit druiven sapderivaten gecombineerd met zuivere zouten om het mousseeren te bevorderen. Het bevat geen suiker of schadelijke be- standdeelen. Wex is verkrijgbaar bij alle apothekers en drogisten in handige, apart verpakte hoeveelheden, een doos van 6 stuks voor 40 cent of een groote flesch voor Fl. 1.20. Zonder Scheermessen Eleetrische Naalden of onwelriekende Ontharings- middelen DRUIVENZOUT Het scheermes snijdt het haar af aan de huidoppervlakte grove ont sierende stoppels, die sneller dan ooit aangroeien, blijven achter. Thans kan het haar door een ver bazingwekkende vinding worden opgelost onder de huidoppervlakte. Geen stoppels; geen grove weder- aangroei. Beproef deze prettige wel riekende crème, overal verkrijgbaar onder het handelsmerk Nieuwe 'Vieto Spreid het eenvoudig uit op de te ontharen plek wasch af en het haar is weg. De huid blijft zacht en fluweelachtig glad. Maak voor altijd een eind aan het onaangename overtollige haar met Nieuwe 'Vieto'. In tuben van 85 cent en f 1.50 bij drogisten, kappers en parfumeriezaken. OOK U KAN EEN PRACHTIG HORLOGE WINNEN MET DEZE PRIJSVRAAG Elke week stellen wij 30 fraaie Zwitserse dames- of heren-horloges beschikbaar voor de verbruikers van Lux Toilet Zeep, de ongeëvenaarde toiletzeep, die „vermoeide huid" voorkomt. Al wat U te doen heeft is het volgende: Beschrijf in hoogstens 30 woorden Uw ervaring over Lux Toilet Zeep voor de verzorging van het gelaat. Frankeer Uw inzending als brief en vermeld duidelijk Uw naam en adres. Adresseer aan: Lux Toilet Zeep prijsvraag, postbus No. 7, Rotterdam en voeg kg Uw inzending drie buitenomslagen van Lux Toilet Zeep. U kan zo vaak inzenden als U wil, indien sU bij elke inzending 3 omslagen voegt. Op de uitslag is geen beroep mogelijk en briefwisseling hierover kan niet worden gevoerd. Alle inzen dingen worden ons eigendom en kunnen door ons naar goeddunken worden gebruikt. KORTE INHOUD VAN 'T VOORAFGAANDE: Paul ChaUisson is erfgenaam van den titel en het familiebezit van zijn onge- huwden oom sir Richard Challisson. Hij woont te Londen op kamers en hoewel zijn oom hem aangespoord heeft flink uil te gaan en geld te verterenbrengt hij z'n rrye» tijd door met wetenschappelijke proeven. Hij ontvangt een telegram onmid dellijk op W oodcroft te komen, waar z'n oom ziek blijkt te zijn. „Ik zal het niet lang meer maken, Paul," zegt deze, „en ik wil je getrouwd zien voor ik sterf." I aul staat- voor een zeer moeilijke opdracht, omdat hij nog nimmer met meisjes heeft omgegaan. Hij ontmoet de dochter van den inmiddels overleden jachtopziener, wier opvoeding in de handen van oom Richard's huishoudster berust. Den volgenden dag komt er bezoek van Geoffrey Rammerleigh (een broer van oom Richard's vroegere verloofde, die een dag voor hun huwelijk stierf) met zijn dochter Veronica. I aul begrijpt de bedoeling van dit bezoek maar al te goed. Hij vertelt z'n oom evenwel, dat hij niet op haar verliefd kan worden. Sir Richard dreigt hem te zullen onterven, wanneer hij niet binnen drie maanden getrouwd is. Paul keert naar Londen terug en roept nu de hulp in van z'n vriend Michael en diens verloofde, een tooneelspeelsterTwee maanden lang wordt hij aan alle mogelijke meisjes voor gesteld, doch ze laten_ hem allemaal koud. Ten einde raad stelt Michael voor (om sir Richard voor hij sterft nog een paar gelukkige maanden te bezorgen) een meisje te zoekendat zich zonder eenige verplichting met Paul wil verloren acht je, dat ik een vreemd meisje bij hem ging brengen en verliefd tegen haar doen, voor oom z'n pleizier?" Dan neem je er een, die géén vreemde LUX TOILET ZEEP TEGEN VERMOEIDE HUID LTZ T78-014I „Ik kan 't niet," verklaarde Paul. En heftiger ging hij voort: „En ik wil 't niet!" Michael keek hem peinzend aan. „O, jammer," mompelde hij, en toen zweeg hij. Het leek een heele tijd, dat hij in ge dachten verdiept bleef, en toen hij weer sprak, begon hij over iets anders. „Vroeg sir Richard nog naar mij, toen hij bij je was?" j.panj keek op. •VIERDE: „Nee, hij had nogal VERVOLG wat aan zijn hoofd." „Dat snap ik." Een stilte, en toen: „Dus je hebt hem niet verteld, dat ik verloofd was?" „Ik heb 't heelemaal niet over je gehad." „Dus hij weet 't niet?" Paul antwoordde ontkennend, 't Zou sir Richard toch koud gelaten hebben, al had hij 't geweten; hij begreep niet, waarom Michael zich daar zoo'n zorg over maakte. „Hij zou zeker geen bezwaar hebben tegen een Amerikaansch meisje?" kwam er eindelijk. „Ik zou niet weten waarom." „Precies 'ik zou niet weten waar om." Michael deed een toertje door de kamer, om iets te overwegen. Hij bleef staan, en met een straling in zijn oogen kondigde hij aan „Dan héb ik 't meisje Panl gaf geen blijk van gepaste geest drift. „Als je dat roode kind bedoelt," begon hij. „Nee, ze is blond, met blauwe oogen, en" theatraal stak hij een vinger uit „ze heet Maisie Marland!" Die aankondiging werd met ijzige stilte begroet. „Zeg, hen je gek geworden?" vroeg Maisie eindelijk. „Begrijp je 't niet?" Het bleek van niet, dus trotsch deelde hij haar mede, met een lach om zijn lippen: „Paul is met jou verloofd." Maisie keek hem meer medelijdend dan vertoornd aantoen zucht te ze diep, beklopte met een vingertop haar voor hoofd en uitte een geheimzinnig: „Stapel!" „Maar je begrijpt 't niet," riep Michael, zich ergerend aan zoo veel bot heid. „Tegen jon is hij niet verlegen. Hij kan den verliefden jongeling spelen tot de kippen op stok gaan, en te zijner tijd" hij spreidde zijn beide handen vlak uit „nu, zoo'n toer zal 't niet zijn, de verloving te verbreken." „O, dns hij mag verliefd doen tot de kippen op stok gaan!" herhaalde Maisie met flitsende oogen. „Maar, schat, je begrijpt 't niet." „Of ik 't begrijp!" „Je begrijpt 't niét; hij houdt zich alleen verliefd, als sir Richard kijkt, en ik ben er bij om een oogje in 't zeil te honden." „O ja?" „Natuurlijk, ik laat je nooit in den steek." „En met wie ben jij dan verloofd?" „Met niemand ik ben er zuiver als vriend, dien Paul uit heeft genoodigd." Maisie keek hem aan. „Is 't niet prachtig?" ,,Ik vind ten minste van welalles is er mee opgelost, lijkt me." Hij keerde zich naar Paul. „Wat vind jij?" „Nou, ik eh.... ik...." Hij vond geen woorden. „Sir Richard zal buitengewoon inge nomen zijn met Maisie," praatte Michael met druk gebaar, verbaasd om zijn aar zeling. „Leuk figuurtje, gave tanden, prachtige teint, blauwe oogen en goud blond haar! Wat kan hij meer wen- schen?" „Niets natuurlijk, maar...." „Over haar accent hoef je je geen zorg te maken dat kan ze wat innemend laten klinken." „Ik bedoelde haar accent niet." „Dank je vriendelijk," kweelde Maisie, met een trekking van haar wenkbrauwen en een heffing van haar kin. „O, die ouderwetschheid bedoel je," grinnikte Michael. „Maar daar is Maisie in grootgebracht. Ze is geboren in een dorpje in de binnenlanden van Noord- Amerika, en tot haar zestiende jaar heeft ze de koeien gemolken en stichte lijke boeken gelezen." Hij voegde er

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1939 | | pagina 24