11 deen ^tidi ■pp CUUCC^ D Mauvestraat 63, 2 hoog, Amsterdam Z.; A. 0. Slegt, Oostzaanstraat 65, 2 hoog. Amsterdam C; Pli. Smelik, Wittekade 32 3 hoog, Amsterdam; Spier, Nw. Hoog straat 8, 1 hoog, AmsterdamTieman, M. .1.. Fagelstraat 58, 2 hoog, Amsterdam J.S.M. Weiman, Ten Katestraat 13 huis, Amsterdam W; J. Willemsen, De Kempenaerstraat 43, 2 hoog, Amsterdam W; H. den Arend, Brinklaan 88, 2 hoog, ApeldoornKrist, Reigers weg 118. Apel doorn; B. van Pomp, Arnhemscheweg 107, Apeldoorn; H. Grund, Steenstraat 18, ArnhemA. Moerman, Dr. Schaep- manlaan 112, Arnhem; S. van Santen de Hoog. Klarestraat 13, Arnhem; Siegel- schmidt, Middenweg 5, Arnhem; J. Willemsen, Groene Weide 81, Arnhem Z Van Zadellioff. Emmastraat 41a Arn- hem; H.J. Tollenaar, Zwartwaterseweg 6, Assen; H.J. Lenting, A 165, Aven- horn; A.J. Schieman, Pr. Hendrikstraat 50, Axel; Jac. T. de Jong. Middeldijk ('264. Barendreeht; P.M. Jacobs. Dros- tendijk 17, Barneveld; G. van Roekei, Schoolstraat 15, Bennekom; W. Ver woerd. Noordeinde 30, Berkel (Z.H.); .1. Bulk. Looydijk 84, de Bilt; F. Wessels-Derksen. Groenekanscheweg 14, de Bilt; D. L. van der Linden, Riet makerstraat 29, Breda; J. Soutendam, Wilhelminapark 106, Breda; M.W. van der Velden. Compagnie Oppassers, Kon. Mil. Acad., Breda; G. P. Derksen. Lothariuslaan 103, Bussum; A. van Boven. Capelscheweg 212, Capelle a./d. IJsel; J. van den Berge, Broodbakkerij, Colijnsplaat; Hartog, Corn. Trompstraat 5, Delft; A. Post, Rembrandstraat 4, Delft; J. Ph. Neeb. Hooge Hondstraat 62, Deventer A.H. Bals, Bethlehem- plein 6 zw., Dordrecht; W. Schouwen burg, Glazenstraat 100, Dordrecht J. Bezooien, Schoolstraat 15, Driebergen; M.A. Slaakweg, Smidsweg 73, Drie wegen (Z.Bev.); Joh. Jac. Corn, van den Hoven, D 51, Drimmelen (K.Br.); J. K. Loman, Biinhofflaan W 103, Drumpt (post Tiel); M. de Vries, Beukenlaan 4. Ede; A. F. Dikschei, Cyclamenstraat 13, Eindhoven; B. Hazeleger, Botter- straat 17, Eindhoven (Strijp); J. Meulen- steen, Arcadeltstraat 22, Eindhoven; M. Wielage, Demer 4, Eindhoven; G. Zorg man, Leeuwenstraat 25, Eindhoven; Rombach, Pavilj. Dalrust, Ermelo- Veldwijk; Th. Driessens, Wimmers- straat 1, EijgelshovenA. Gunnink, Koestraat 91, Geertruiden berg; P. v.d. Heuvel, Kerkstraat 9, Geffen; H. van Kuijl, Borneostraat 10, Geleen; J.J. Steutel, Lange Vorststraat 4, Goes; J.E.J. Krebs, le Kade 5, Gouda; G. v.d. Broeck. Noordereind 42a, 's-Graveland; H. v. Banning, Adelheidstraat 230, 's-GravenhageH. Berger, Ahornstraat 61, 's-Gravenhage; ILL. Dijkgraaf, Voorthuizenstraat 146, 's-Gravenhage; Giezeman, Vlierboomstraat 620, 's-Gravenhage; VV. Hazen)aker. Soestd. kade 420, 's-Gravenhage; F.J.M. Hel sloot. Hattemlaan 98, 's-Gravenhage; Joh. G. Krisman, Oude Molstraat 20 B, 's-Gravenhage; P.P.J. Metseher, van den Berghstraat 34, 's-Gravenhage; J. Schermer, Laakkade 157. 's-Gravenhage; H.C. Ulderink, Houtrustweg 78, 's-Gra venhage; G. Veldheer, Ooievaarlaan 23, 's-Gravenhage; J. A. Wagen veld, II. v. Deventerstraat 81, 's-Gravenhage; A. van Geest, Zeestraat 104, 's-Gravenzan- de; A. van der Velde, Molenstraat, Groede; B. van Eerden, de Ranitzstraat 6. Groningen; H.II. Lubs, Hamburger straat 6a, Groningen; G. Maatjes, Mr. de Ranitzstraat 5, Groningen; I. Selier, Oppenlieimstraat 33 A, Groningen; J. Bioernendaal, Graaf Willemstraat 10, HaarlemJ. van Hengel, Tugelastraat 33, Haarlem (N.); J.H. Kemper, Oranje straat 39, Haarlem; G. Pol, Spaarne 15 a rood, Haarlem; C. Smits, Bastiaan- straat 100. Haarlem; J. de Leeuw Jon kers, Waterstraat B 144, Halsteren; Z. Kalk-Buiter, „Beatrix", Oosterweg 96a, Haren (Gr.); C. Meuwsen, Meer en Bosch laan 49, Heemstede J.L. Janssen, Kool- koelenweg 2, Heerlen (Heksenberg); R. Ponein, Geleenstraat 57, Heerlen Jac. de Vos-Gibeus, Dorpstraat D 152, Ifeerle-Wouw (N.B.); K. v. Stokkom, Heeswijk; A. Timmler, Kapelstraat 481», Heeze; L.J. Albers, Torendwarsstraat 7, Den Helder; II. Muller, v. Galen- straat 59, Den Helder; T. Postmus, v. Limburg-Stirnmstraat 43, Den Helder; R. de Vries, J. in 't.Veltstraat 148. Den Helder; A. de Weert, Violenstraat 70, Den Helder; D.B. van Os, Kapt. Veerboot, Hellevoetsluis; M. Ameloh. Berfloweg 109, Hengelo (O.); A. ten Brinke, Jacobastraat 35, Hengelo (O); ,1. G. Oude Engberink. Castorweg 158. Hengelo (0); L. Hans, Citadellaan 115. 's-Hertogenbosch; A. van der Heijden. Gelderse Dam 38, 's-Hertogenbosch W. Hoskam, Kruisstraat 32, 's-Herto- genbosoh; G. Drabbe, Dussenscheweg A 17A, Hilvarenbeek; J.P. Kindermann- de Graaff, Burg. Gülekerlaan 39, Hilver sum; S. Kok. Meerstraat 14, Hilversum; J. Lustig, Hendrik Smitstraat 4, Hil versum; R. Pons, Kassaulaan 27, Hil versum; Fr. van Voorthuizen, Wandel pad 98, Hilversum; D. Wassink, Meteo- renstraat 45, Hilversum; R. Weits, Bur gemeester Gülekerlaan 32, Hilversum; B. Pegels, St. Jansstraat 16. Hoensbroek; W. Hoeve, Koerddijk 25, Hooge Zwa- luwe; G. Smeets, Onderwijzer, Itteren tL)D. de Jong, Lippe Bieéterveldstraat 24. Jutphaas (post Ctr.); A. Schouten, Voorstraat 62a, Katwijk a/d Rijn .1. Lennartz Jr., Eigelshovergracht 10. Kerkrade (Chevremont); T. Kicolaye. Oud-Crenstein, Kerkrade; E. de Jong, Haven, Kolhorn (N.H.); A. Osti, B 354. Koudekerke; C. Distelblom, Brink 39. Laren (N.H.); K. van Leeuwen, Morsch- straat 22, Leiden; K. Winkel, Witte Singel 5, Leiden; F. v.d. Zwart, Roemer Visserstraat 34a, Leiden; E. Giesen, café. Lent (bij Nijm); FA". Alberts, Cliirique Flora, Leysin (Zwitserland); W. Creemers, Oeverstraat B 31, Linne; P. Versluis, Burg. Camb. v. Notenstraat 21, Maarssen; F. den Houter, M.G. de Bruinlaan 12, Tuindorp Maartensdijk (U); F'. Pot, Achter de walle 107, 81. Maartensdijk (Z); H. Volders, Glacij- weg 57, Maastricht; W.F.K.Wiebë, Oude 8meermaserweg 19c, Maastricht; P. Wil- lems, Brusselschestraat 3A, Maastricht; M. Cijsouw, Blindehoek 10, Middelburg; E.v.d. Kam, Langeviele 20, Middelburg; X. Molhoek, Molenberg 45, Middelburg; H. Meerkamp, G. Cornelissestraat 267, MiddelharnisW. van Delden, Café- rest.. „Centraal", Naaldwijk; A. Vlot, Rivierdijk B 409. Neder-Hardinxveld; H. van Huissteden, Overmeer 72. Nederhorst den Berg; A. v.d. Burg. Kerkstraat 63a, Kieuw-Beijerland Deelen, W. Buitenhaven 246, Kieuw poort (Z.H.); H. Hammes, Hatert.sche Veldweg 255, Nijmegen; J.A. Klaasseu. Graafsche Dwarsstraat 85, Nijmegen; II. Sanders. D. van Poldersveldtweg 295. Nijmegen; H.C. Velthorst, Sumatra plein 21, Nijmegen; E. Eigeman, Ende geesterstraatweg 13, Oegstgeest; C.J. Nulle, Duivenvoordestraat 35, Oegst geest; II. van Zeist, Spoordonkseweg A 174, Oirschot; II. van der Vleuten. Markt 26, Oostburg; M. Koets, Vlissing- schestraat 86, O. en W. Souburg; .1. van den Oetelaar, Rijksweg 164, Orthen; J. H. Lambrichts, Asterstraat 42, Oss; Th. Verhoeven, Linkensweg 25, Oss; K. van Kaam Gz., Kade 45a, Oudenbosch; J. van Klinken, Ouwerkerk (Z); P.J. Staleman, Rotterdamsche Rijweg 159. Overschie; L. Elisch, Ruysstraat 559. Panningen (L); P.W. van Brouwers haven, Murraystraat 43, Pernis; M. van der Voorden, Volksbelangstraat 13. Puttershoek; A. v.d. Hoogen, Middel burg B 23, Reeuwijk (bij Gouda); T. van Kooten, bij de Kerk, Renswoude; J. de Brouwer, Begijnhofstraat 1, Roer mond; A. Meisters, Schuitenberg 45. Roermond; J. Tulfer, Wilhelminasingel 3, Roermond; P.J. Vermeulen, Kapeller- laan 25, Roosendaal; A.H. van Arkel, Tolhuisstraat 13 2 hoog, Rotterdam; H. Brons Jr., Pr. Hendrikstraat 9, Rotterdam; C. Haakman, Lisehstraat 55a, Rotterdam; C. Hermse, Groshams- straat 12a. Rotterdam W; S.I1. Kets de Vries, Hugo Molenaarstraat 26 a. Rotterdam; W. Lintveld, Oleander- straat 59 A, Rotterdam Z; Merizon. Coornhertstraat 9 B, Rotterdam; M. Oosting, Schieweg 153a, Rotterdam C; J.A. Prins, Bilderdijkstraat 43a, Rotter dam W; N. van Putten, Versijdenstraat 31, Rotterdam. Vervolg op blz. 27 lederen ochtend staat l w auto spiegelblank gewreven voor de deur. Op zekeren dag onldekt U plotseling, dat l'w wagen na het schoonmaken er op het eerste oog weliswaar prachtig uitziet, maar dat het inwendige onder het chassis, de stangen, de assen en de voornaamste deelen onder de motorkap erg vuil zijn. at zoudt 1 in zoo'n geval doen? Dat zal van I V temperament afhangen. Maar in elk geval zoudt U er voor zorgen, dat aan de slordige verzorging van Uw wagen een einde komt. M ant het spreekt vanzelf dat U niet alleen waarde hecht aan de uiterlijke schijn, maar ook alle onderdeelen van Uw auto absoluut proper wilt hebben. Zou het niet verstandig zijn. om ook eens a an Uzelf te denken? Kostbaarder dan IV- wagen is toch wel Uw gezondheid. Handelt U soms niet even zoo nalatig bij het poetsen van Uw tanden als de man. die zoo weinig zorg aan de schoon maak van Uw wagen besteedde? Want niet het voor het oog prachtig uiter lijke beslist over het lot I wer tanden, waarvan veel meer afhangt dan de werking van Uw glimlach op anderen, doch: een behaaglijk gevoel, gezondheid en het besparen van vele rekeningen. Slechts de grondige reiniging houdt Uw gebit in stand en voorkomt gevaarlijke sluipende ziekten, die het gevolg van een veronachtzaamd gebit kunnen zijn. zooals wetenschappelijke onderzoekingen hebben geleerd. Neemt U een voorbeeld aan een nauwgezette autoreiniger. Reinig ook ..tusschen de spaken"! Spoel Uw mond ter dege 's ochtends, 's middags en 's avonds, ook tusschen de tanden, opdat alle etensrestjes ook uit de kleinste hoekjes en gaatjes weggespoeld worden. Een eenvoudige regel: Gorgel steeds met ODOL, maar spoel met ODOL ook tusschen de tanden, want dan worden niet alleen mond en keel behoorlijk gedesinfecteerd, maar ook alle vijanden van Uw tanden en van Uw tandvleesch wor- Eden gedood. Noch het email der tanden, noch de gevoelige weefsels der slijmvliezen worden aangetast. Uw welzijn wordt bevorderd. Uw adem wordt frisch en dat bijzonder aangenaam ..zindelijk" gevoel in den mond maakt dat U zich prettig en opgewekt voelt. Mei Odol paart l Zindelijkheid aan Schoonheid! ODOL, het antiseptische mondwater, is een Neder- landsch fabrikaat van prima kwaliteit en in flacons Zindelijkheid tuseohen de V°°r f 1,25 f 195 OVeral Verkrijgbaar, tanden Hetnieuwste: een handige reisflacon a 0.75.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1939 | | pagina 13