EEN VERSTOKT VRUGEZEL EROPUIT yeUj/ÏGHtdei' 'Mfr.b' ïws.'W KLEIN BESSA 26 Een Klein Duimpje voor groote menschen: sprekend gelijkend op een Kleinbeeld-Camera en niet grooter van omvang, maar ze maakt foto's van formaat 6 x 6 of 4.5 x 6 cm., en rag- scherp want Klein Bessa bezit Voigtlander optiek en verder alle denkbare technische snufjes. Prijzen met 3.5 optiek in Compur of Compur-Rapid, inclusief geelfilter, van fl. 85. - tot fl. 129.- Populaire uitvoering met raamzoeker 3.5, Prontor IIfl. 55.- Laat Uw fotohandelaar ze eens toonen NIEUWE PRIJSWEDSTRIJD Fotografeer steeds met Voigtlander film voor magnifieke resultaten. U kunt dan ook aan den wekelijkschen wedstrijd meedoen. Prachtige prij zen, n.l. elke week een camera van fl. 40.— plus 20 andere prijzen. Wedstrijdformulieren en cameraprospecti (stof voor den wedstrijd) gratis bij Uw fotohandelaar of bij den Importeur: Firma J. P. VOS, Nieuwe Haven 94, Rotterdam. 1.0 0 JAAR FOTOGRAFIE 19 9 JAAR CAMERA'S Voigtlander film 100 0/o zekerheid is voor niemand weggelegd I Wij kunnen haar evenwel lang bewaren, door ons lichaam zoowel in- als uitwendig goed te verzorgenDaarom is het zoo funest ook voor Uw huid een verstopping te verwaarloozen of drastisch te bestrijden. Voedselresten moeten geregeld ver wijderd worden, anders zijn hoofdpijn, duizeligheid, vermoeidheid, indigestie, etc. maar ook een grauwe, onfraaie huid of kringen onder de oogen de meest kenmerkende verschijnselen. Neem daarom regelmatig na het op staan het onschadelijke Andrews Brui send Gezondheids-Zout. Dit zorgt voor een algeheele inwendige zuivering op een piinlooze, natuurlijke wijze. Het houdt U fit, gezond en levenslustig. Verkrijgbaar bii alle apothekers en drogisten, fl. O.oO en fl. 1.05. PK 17 COUPON Fa. L S. A. BRON, Scheepmakarshaven 52, R'dam Ondergeteekend* verzoekt toezending van proefbusje Andrew» en »loit 10 ets. postzegel» in voor porto en verpakking Vervolg van blz. 23 Michael keek haar met open mond „Stukkon heter dan toon ik hom don an. „Hoe bedoel je doe 't niet yorigen keer zag," was het antwoord, meer?" „Zou hij beter worden, denk je?" „Je had me moeten waarschuwen!" kwam or na een stilte. „Waarschuwen, waarvoor?" „Ik hoop 't." „llij is heel aardig," zei ze, met Michael knikte; hij hoopte 't ook, bevende lippen en tranen in haar maar hij had zijn meisje vöor korton tijd oogen. „Als ik 't geweten had, was ik er uitgeleend onder uitdrukkelijk beding, niet aan begonnen." dat sir Richard op sterven lag. 't Was „Loop nu niet te hard van stapel, een heerlijke verrassing, dat zulks niet engel!" suste Michael. „Natuurlijk is het geval bleek te zijn, maar daaruit hij aardig. Daarom deden we 't toch ontstond tovens een vrij lastig probleem juist?" daarom vroeg hij „Misschien wel, maar ik doe 't niet „En wat doen we nu?" meer!" Paul maakte een hulpeloos gebaar. Michael's oogen gingen wijd open en „Maisie schijnt al besloten te hebben, hij schudde een verbluft hoofd. „Dat wat ze gaat doen." snap ik niet," zei hij. „Ons in den steek laten?" Een ge- „Merk je dan niet, dat hij me aanziet dwongen lachje, vergezeld door een hof- voor zoo iemand als zij?" Maisie wees tige hoofdschudding. „Dat doet ze met een zenuwachtigen vinger naar het niet." poi'tret van Mary Rammerleigh. „0 niet?" vroeg Maisie rnet bijtende „Dat was juist de bedoeling!" ironie. „Wat moet ze dan? Trouwen en „Dan was 't een lage bedoeling!" maar kijken hoe 't loopt?" Michael begreep er hoe langer hoe „Neem 't zoo nu niet op, lieveling,' minder van. „Maar je doet het uit- smeekte Michael. „We moeten iets stekend!" verklaarde hij. bedenken." „Dééd, bedoel je," schoot Maisie ver- Maisie had iets bedacht, en haar oogen ontwaardigd terug. Even stilte. „Wat mankeert er dan aan?" bliksemden bij de herinnering. „Maak je hersens maar niet moe meer! Ik geef er den brui van! Niet alleen van „Alles! Ik ben 't zat. 't. Zit me tot Paul, maar van jou ook." hiér. Die heele bedoening walgt me zoo, „Ik!" riep Michael ontsteld. „Wat dat ik 't wel uit kan gillen!" heb ik dan gedaan?" Michael begreep niet, waarover zij „O, niets!" hoonde Maisie. „Je vond zich opwond, maar hij zag wel in, dat alleen, dat 't zoo'n prachtige bruiloft verder redeneeren niet helpen zou, voor zou zijn, als ik met Paul trouwde, niet? ze af was gekoeld; dus keek hij Paid Kuiken dat ik gewesst ben ik heb me eens aan, haalde zijn schouders op, en nog nooit verbeeld dat je van me hield! begon heen en weer te loopen. „Maar lieveling, ik hou van je!" „Ik weet hoe je je voelt, schat," zei „Daarom kim je 't zeker zoo rustig hij na een poosje; „zoo'n gevoel hebben aanhooren, dat ik met een anderen man we allemaal, maar we doen 't om sir zou moeten trouwen, hè? Je zou me Richard's eigen bestwil je hebt toch kalm met hem laten trouwen ook, zelf gezien, hoe 't hem goeddoet?" geloof ik!" „Dat is juist 't ergste." „Maar schat, natuurlijk niet!" riep „Bedoel je dat hij opknapt?" Michael hij uit, „je begrijpt toch wel, dat ik me was daar ook van geschrokken, maar alleen maar zoo hield? Wat moest ik hij had zijn voldoening over een zoo anders? Kom maar hier, hoor, 't zal alle- merkwaardige beterschap niet wollen maal best losloopen." bezoedelen door zelfzuchtige ovorwegin- Hij trok haar naar zich toe en gaf o-en. haar een stevigen kus. Zij liet hembe- „Ik bedoel, dat 't uit is met die ver- gaan, maar op zoo'n kalme en onver- loving van zijn neefwas het antwoord. schillige manier, dat haar geraaktheid Michael keek haar woest aan. „Maar nog lang niet over bleek te zijn. En toen dat zal zijn dood zijn!" hoorden zij geritsel van vrouwenkleeren „En wiens schuld is dat?" Er kwam en zij weken snel van elkaar, en stonden geen antwoord, en zij vervolgde: „Maar in verstomde verwarring te kijken naar wees gerust die meneer leeft nog het meisje, dat juist was binnengeko- jaren." men. Paul, die uit bescheidenheid het „Denk je?" verliefde tafereel zijn rug had toege- „Absoluut, en om hem zou ik haast keerd, draaide zich op datzelfde moment willen, dat ik écht met Paul verloofd weer om. was Molly, met een vuurrood gezicht en Michael's wenkbrauwen gingen de neergeslagen oogen, zamelde do koffie- hoogte in. „Maar liefste," riep hij uit, kopjes bijeen, zette ze op het blad, dat ze ik dan?" had meegebracht, en maakte toen gauw, „Jij!" Maisie keek hem zeer strak dat ze wegkwam, aan. !,Wat denk jij eigenlijk dat je bént Na een stilte van verlegenheid bracht m dit stuk?" Maisie de vraag onder woorden, die door „Nou eh.... zoo'n beetje de regis- de oogen der beide mannen gesteld seur," antwoordde Michael. werd. „Mooi. Dus je hebt den neef geënga- „Wat zal dat kind er wel van deu- geerd gekregen, en je hebt den oom ken?" krankjorem gekregen over de bruiloft. „Wat zal ze zéggen? moppeide Hoe moet 't nu verder?" Michael; want dat leek hem van meer Michael's oogen werden peinzend en belang. Niemand kwa-m met- een ver hij keek vragend naar den zwijgenden inoedendus wendde hij zich naar Paul pauj en zei: „Je zult 't haar uit moeten „Hij ziet er nogal welvarend uit, vind leggen." je niet?" vroeg hij. „Hoe uit moeten leggen?" vroeg Paul t *jP f ■.'■•■W'.'f i„V/.' ÏVSlk t %v/r Hoera, 't is Zomer. Heer lijke tijd van zonnige vrij heid en pittige sportge noegens. Roeien, turnen, wandelen en tennissen, volop beweging - volop gezondheid. Dank zij Ne- fa beschikt de moderne vrouw over haar volle bewegingsvrijheid. Blij en onbelemmerd kan zij genieten van zon en zomer, van sport en spel. Gebruik ook Nefa. 't Wonder van moderne hygiëne. Wonderzacht en volkomen oplosbaar. ORANJE 25 ct. BLAUW 35 ct GROEN EXTRA 50 ct NEFA-FABRIEKEN TE NIJMEGEN

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1939 | | pagina 26