UJaarom 0 De uitslag -van onze Prysrraag Cm v»ri»c«jcv MpttS?" tf dttenhQQrwa'" ÓP 7eTn* van 27 knorrig. Hij botreurde het geval zeer, niet omdat hij bang was voor hetgeen Molly zeggen zou, maar om don indruk, dien dat gekus zonder onderscheid van persoon op haar onschuldigen geest zou maken. Zij wist, gelijk heel het per soneel, dat Maisie dé,ar was als de toe komstige echtgenoote van den jongen meneer, en te oordeelen naar haar bewonderend blikken aan het diner scheen ze Paul's keuze goed te keuren en ijverig bezig te zijn, een roman van innige liefde om hen heen te weven. Wat voor roman moest zij er nu van maken! „Je zult haar uit moeten leggen, dat 't geen echte kus was, alleen maar een grapje," hernam Michael. „Jij rekent op een gevoel voor humor, dat zij niet bezit, als ik 't wél heb," ant woordde Paul. „Zeg dan maar, dat zoo de Londen- sche manieren zijn." „Dat zal ze wel al begrepen hebben." „Vertel wat je wilt, als ze haar mond maar houdt," klonk het wrevelig. „Ik denk niet, dat ze iets zal zeggen." „Niet! Tegen sir Richard niet?" „Tegen niemand." „Des te beter," zei Michael opgelucht. Even later ging hij voort: „Ik zal haar tien shilling in haar handen stoppen, voor ik wegga, dan is 't wel in orde." „Precies dan weet ze, dat je iets te verbergen hebt," zei Maisie. „Nou, je maakt 't tóch uit, zeg je, dus wat hindert 't?" „Ik maak 't zeker uit, maar ik wou 't niet op zóó'n manier bekend maken. Dat had Paul mogen doen." „Dat kan makkelijk," overwoog Michael. „Sir Richard blijft 't grootste gedeelte van den dag in bed, en wij zijn hier Maandag 't huis uit, dus je hoeft 't nog maar één avond vol te houden, dan kan Paul uit Londen schrijven, dat je hom de bons hebt gegeven." „Ik ben hier mórgen 't huis uit," ver klaarde Maisie, en ze trok haar lippen strak. „Morgen?" „Morgenochtend vroeg." „Zonder afscheid van sir Richard te nemen?" „Zonder afscheid van sir Richard te nemen." Michael keek haar een seconde lang ongeloovig aan. „Maar schatje," be toogde hij, „je hoeft absoluut niet in de rats te zitten; dat meisje zal niets zeg gen." „Misschien niet en misschien wel," kwam er voorzichtig, „maar ik waag 't er niet op." „Maar wat moet Paul dan zeggen, als sir Richard ontdekt, dat je verdwenen bent?" „Zoek jij dat maar met Paul uit." „Maar je kunt toch zoo niet uit knijpen zonder iets te zeggen!" riep Michael geërgerd. „Heb je soms liever, dat ik de waar heid er uit flap?" Michael gaf te kennen, dat dit zijn bedoeling niet was. „En dat doe ik, als ik sir Richard nog eens zie." „Waarom dan toch?" „Dat gaat jouw begrip te boven," vloog Maisie op, met fel licht in haar blauwe oogen. „Steken jullie de koppen nu maar bij elkaar en bedenk een nieuw smoesje, dat je oom wijs wilt maken, want ik heb met jullie allebei afgedaan!" Daarna richtte zij zich op in haar volle lengte en zweefde de kamer uit. Wordt vervolgd Vervolg van blz. 13 G. Schermer, Jan van Vuchtstraat 33 B, Rotterdam; K. van der Sluys, Clemensstraat 77, Rotterdam Z; H. W. de Visser, Vriendenlaan 29 1 B, Rotter dam; P. de Waard, Wolphaertstraat 43, Rotterdam Z; J. Varekamp, Zand dijk 74, Rozenburg; L. Hogendorp, D78, Rijpwetering; P.J.W. Schwartz- Thijs, Caan van Necklaan 92, Rijswijk; J. C. Sparnaay, Dordtschestraat 12, ScheveningenJ. van Dijk, Bilderdijk- straat 21, Schiebroek; M.J.A. van Woen- sel, Erasmussingel 17, Schiebroek; J. Apon, St. Lidwinastraat 56 a, Schiedam A.C. Lorwa, Graaf Florisstraat 19, Schiedam; W.H. Thiermann, Rijnstraat 14a, Schiedam; P.A. Wendels, Oude Singel 156, Schoonhoven; N. Jellema, Bissch. College, Sittard; J. Mertens, Lambertusstraat 29, (Overhovenerheide) Sittard; H. Simon, Linde 8, Sittard; J. 0 verduin, Braam weg 41, Soest; J. Meyaard, Weg A 380, Stavenisse M. Beckx p/a M. Beckx, Spoorstraat 27, Tegelen; M. van Liere, Leliestraat 5, Terneuzen; Chr. van Beek, Moleneind A 14, Tetering; C.C. Spillner, Westlui- denschestraat 10, Tiel; A. van Beers, Jan Steenstraat 19, Tilburg; L. Hamers, Stedekestraat 6, Tilburg; C. van Wezen beek, Vlimmenhoefstraat 96, Tilburg; S. de Lange, Amstelstraat 9, Uithoorn; J. Butselaar, Joh. Seh. Bachstraat 10, Utrecht; A. E. van Klaveren, van Lennepstr. 21, Utrecht; S. Ligtenberg, Linnaeuslaan 48, Tuindorp Utrecht; K. Muijs, P. C. Hooftstraat 28 bis, Utrecht; S. Pepermans, Hoogstraat 37 bis, Utrecht; A. Verbooy, Fred, van Eedenstraat 18, UtrechtJ. P. Werff, Trans 17, Utrecht; L. W. de Wit, Haze- straat 32, Valkenswaard; K. Stammis, Wijkerstraatweg 179, Velsen N; A. Hermans, Gelderschestraat 6, Venlo; A. I. van Heyster, Spoorstraat 137, Vierlingsbeek; P. Bronwasser,Hoogelaan 30, Vlaardingen; B. van Sprang, Nic. Beetsstraat 37, Vlaardingen; W. Mille- naar, Margrietenlaan 55, Vlissingen; D. Knoester, Hoekenburglaan 48, Voor burg (Z.H.); Vitters-Leek, Kon. Wilhel- minalaan 311, Voorburg (Z.H.); W. H. Verhulst, van Miertstraat 31, Vught; J. F. van der Wouw, Vijlerberg 21, Vijlen- Vaals; H.W. van der Mee, Laageinde 2 H. Waalwijk; W.A. van Ingen, Linden- laan 26, Wageningen; Th. J. Ywema, Veerweg 62, Wageningen; N.J. Mol, Crocusstraat 35 (Deyleroord), Wasse naar; M. C. .Strübbe, Buurtweg, 89, Wassenaar; B. v.d. Vrede, Voorstraat 10, West Souburg; G. Hogerwerf, Ilee- renweg 166, Wilnis (U); D.J. Dolderman. Leidschestraatweg 64b, Woerden; H. de Vroege, Havenstraat 43, Woerden; P. Zeilstra, 144 A, Woubrugge; J. P. Lubbers, Belgischestraat 38, Zaandam; Giesberts, Oranje Nassaulaan 48, Zeist: P. Saarloos, Pr. Julianastraat 2, Zeven bergen; J. Lahr, Herm. Elconiusstraal 12, Zuilen; P. Vettenburg, Graaf Ottosingel 19, Zutpheu; L. de Heus, Assendorperluze 35, Zwolle; M. J. Hutten, Klaasboerstraat 1, Zwolle; P. van der Waal, Da Costastraat 90. Zwijndrecht. PANORAMA. Geïllustreerd weekblad. Verschijnt Donderdags. Tezamen mot een der perio dieken De Stad Amsterdam, Groot Rotterdam, 's-Gravenhage in Beeld, Ons Land, Ons Zuiden of Ons Zeeland f 1.62% per kwartaal of f 0.12% per weck. Franco per post f 1.75 per kwartaal bij vooruitbetaling. Koloniën f 7.65 per jaar bij vooruitbetaling. Voor postabonne menteu en adreswijzigingen van postabonnementen gelieve men zich uitsluitend te wenden tot het bureau te Haarlem. Bureau's: HAARLEM, Nassaulaan 51. Telefoon Int. 13866. Giro nr. 142700. AMSTERDAM, N.Z. Voorburgwal 262, Telefoon Interc. 33170, Giro nr. 97946. ROTTERDAM. Stationsweg 24. Telefoon Interc. 50540. Giro nr. 101981. 's-GRAVENHAGE, Stationsweg 95, Telefoon Interc. 111666. Giro nr. 43141. UTRECHT. Biltstraat 142, Telefoon Interc. 13473, Giro nr. 149597. 's-HERTOGENBOSCH, Stationsweg 27, Telef. Interc. 4286, Giro nr. 129750. MAASTRICHT, Stationsstr, 20. Telef. Int. 5851. Giro nr. 124690. VLISSINGEN, Badhuisstr. 5, Tel. 81. De voorwaarden van onze gratis ongevallenverzekering zijn op aanvraag verkrijgbaar. c elegante vrouw uit de 16e eeuw rekende niet met minuten, maar met uren, als zij enige zorg aan haar uiter lijk wilde besteden. U heeft gelukkig geen omslachtige teintverzorging nodig. Vinolia Vanishing Cream maakt door haar extra fijne emulgering een ragdunne verdeling over het gelaat mogelijk, zodat ze in zeer korte tijd is uitgewreven. Als onderlaag voor poeder is zij ongeëven aard. Het resultaat is pas volmaakt, als U 's avonds Uw huid behandelt met Vi nolia Cold Cream, de ideale nachtcream.l '«^Zij voedt Uw huid, terwijl U slaapt.II U minderwaardige insecten middel en moet weigeren en vragen naar hu Flit doodt beslist, omdat Flit een combi natie is van onovertroffen insecten- doodende middelen. Elke bus Flit bevat een product, waarvan de krachtige werking bewezen is. Eisch dus Flit en weiger ieder twijfelachtig namaakpro- duct. De Flit-soldaat is Uw waarborg VERTEGENW.: KERKHOFF Co. NASSAUKADE 373 - AMSTERDAM I "°ende om9 uTh ee" Paar «huppel, WOrdf "e na,ua70rtels '«'«eri ho°f<">uid Bovendien k' Z d°°"W

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1939 | | pagina 27