jémildcL EEN VERSTOKT VRUGEZEL HAAR..-, Wat ben Jij prachtig bruin! #eneesmibbelen <§eneestotj?en OVERTOLLIG in 3 MINUTEN 26 Je bent hier zeker al lang met vacantie. Oh neen, gisteren pas, maar ik heb Ami Ida- Zonnebruin gebruikt. Een verrukkelijke crème, geen last van zonne brand en zooals je ziet in een ommezien mooi bruin. Ik raad je aan het ook te gebruiken. BRUIN STAAT GEZOND EN SPORTIEF ZONNEBRUIN-CRÊME Flac. 60 ct. Tube 60 ct. Doozen 50-25 ct. Annonces betreffende en worden in dit blad slechts opgenomen, indien ztj voorat voorzien zijn van bet stempel ,,Geen bezwaar tegen de plaatsing, afgegeven door de Commissie van Controle op de Aanprijzing van Genees middelen en Geneeswijzen, waarvan bet Secretariaat is gevestigd Segbroeblaan 33, s-Gra venbage. Vervolg van blz. 23 Wou liij liaar terughebben, om haar een standje te makent Niet waarschijnlijk: hij was doordrongen van dien ridderlij ken geest, die moeilijk met hardheid kan optreden tegen een vrouw. Om haar te vergeven dan? Haar te vergeven, haar te nemen zooals zij was, en haar te verzoeken, op haar besluit terug te komenJe kon nooit weten; sir Richard was een gevoelsmenschhij had erg veel voor Maisie gevoeld in haar rol van onnoozelheid wie weet had de open baring van haar ware wezen zijn oogen niet geopend voor alles, wat ze hem had willen zeggen. Misschien had hij de ontroering betrapt achter haar masker van wereldsche zelfzucht, en geloofde hij nog in de goedheid van haar karakter. Vis dat zoo was, had hij een zeer scher pen blik, maar zijn doorzicht had hem ernstig misleid, als hij meende, dat de verloving te repareeren was. Van het dorpshuwelijk kwam in geen geval iets, maar 't was ook zeer twijfelachtig, of het huwelijk, waaraan Michael mee zou doen, ooit voltrokken zou worden. Bij het hek bleef Paul staan: hij hoorde een auto ronken. Dus Michael was Maisie niet nagehold: hij was naar de garage gegaan, om haar op den weg op te pikken! Om dit vermoeden te bevestigen, kwam de wagen nu de bocht om, en Michael remde en riep: „Als je Maandag in de stad komt, breng mijn boeltje dan mee." Paul trad op hem toe. „Blijf jé dan niet?" „Nee, ik ga met Maisie mee." „Maar oom zei, dat ik haar terug moest brengen." „Geen kans," smaalde Michael. Hij zette zijn oogen open, toen de beteeke- nis der inededeeling tot hem doordrong. „Waarom wil hij haar terughebben?" „Dat weet ik niet dat heeft hij niet gezegd." Michael dacht een seconde stevig na en gaf het toen op. „Enfin, ze is leep genoeg," zei hij, „ze zal zich niet weer in 't hol van den leeuw wagen." „Ik geloof, dat hij haar nog even graag mag." „Komt niets van," bromde Michael. „Ze heeft afgedaan met zijn neef." Hij ging somber voort: „En misschien met mij ook." „Maar wat moet ik voor verklaring geven?" klaagde Paul. Een leege blik. „Daar heeft zij al voor gezorgd." „Maar dat jij weggaat, heeft ze niet uitgelegd!" „Nee. dus dat doe jij dan maar." „Hier!" riep Paul. „Je kunt don ring beter meenemen." „Hè? O, merci.'-' Michael nam den ring aan, de wagen schoot vooruit, sloeg den weg op en verdween uit het gezicht. Paul bleef misschien een minuut staan staren, loosde toen een diepen zucht en keerde langzaam op zijn schreden terug. ELFDE HOOFDSTUK Sir Richard keerde zich vol verwach ting om, toen zijn neef de kamer binnen kwam, maar Paul schudde zijn hoofd. „Niets te beginnen." Overtollige dikte is hinderlijk en schaadt l w ge zondheid. BONKORA maakt U op een veilige, prettige manier slank, zoo snel als U zelf wilt. „Wil ze niet terugkomen?" „Nee." Sir Richard bromde en er was stilte „Waar is Michael?" klonk het scherp. „Die is weg." „Weg?" „Ja, hij brengt Maisie terug." Sir Richard keek hem aan met onder zoekenden blik. „O juist," zei' hij, en toen nog eens: „O juist." Paul vond niets te zeggen, weer bleef het stil. „Als je ontbijten wilt, moet je maar bellen," mopperde zijn oom. Paul gehoorzaamde en Martin kwam binnen met koffie. Hij bleef staan en keek met ronde oogen naar sir Richard. „Ja, voor mij ook, Martin." „Dus u bent beter?" „Was ik." Martin straalde; de verbetering was hem ontgaan. „Ik zal even bijdekken," zei hij, en hij wou gaan. „Dat hoeft niet. Meneer Playdell en juffrouw Marland zijn naar Londen." Sir Richard sprak luid, maar Martin keek zoo onnoozel, dat hij de mededee- ling herhaalde. „Naar Londen?" kwam er verbaasd. „Ja, ze zijn nogal plotseling terug geroepen." Dat terugroepen was niet alleen vrij plotseling, maar ook op zeer zonder linge wijze gebeurd, want voor zoover Martin wist, was er geen brief, telegram of telefoontje gekomen, dus keek hij als versuft. Hij zei echter niets, en nadat hij koffie voor Paul had ingeschonken, verliet hij de kamer. In diepe stilte liep Paul naar de zijtafel om havermout te nemen. Martin kwam terug, om sir Richard zijn ziekenkost en een kop thee te brengen. Op zijn vertrek volgde weer stilte. Die werd verbroken door sir Richard. „Waar hebben jullie ruzie over ge had?" vroeg hij stuursch. Paul was op die vraag voorbereid en had zijn antwoord klaar. „Maisie vond, dat ik haar niet genoeg 't hof maakte." Hij stak een vlakke hand uit en zei glimlachend „U weet hoe meisjes zijn." „Ik weet hoe meisjes vroeger waren," zei sir Richard niet booze oogen. Paul had er niet aan gedacht, dat zijn ooms ervaring zoo oud was. „Ja, ze zullen wal geweldig veranderd zijn," peinsde hij hardop. „DóArin niet," volgde er norsch. „Nee, misschien niet." Paul praatte maar wat mee 't was geen moment om krachtig een eigen meening te ver kondigen. „Er zijn van die kleine attenties, die een knap meisje altijd verwacht heeft en altijd verwachten zal," bromde sir Richard. „Dat had je moeten weten." Na eenige stilte verontschuldigde Paul zich: „Ik ben niet erg uitbundig." „Dat heb ik gemerkt." „Zij heeft 't ook gemerkt," sprak Paul. „Natuurlijk heeft ze 't gemerkt. En 't. is een meisje mot spirit, dus nam ze 't kwalijk." Dit leek Paul een gelegenheid, om de aandacht van zijn oom te vestigen op een punt, dat hij over 't hoofd scheen „Door BONKORA werd ik 10 pond lichter in de eerste 10 dagen. Toen nam ik wat minder, want ik vond dat 3 d 4 pond per week genoeg was. In to taal nam ik 32 pond af. Ik voel me ook beter en heb nu geen last meer Van moeheid, slechte spijsvertering, ver stopping en ner vositeit." Duizenden gebrui kers bevestigen, dat BONKORA het veilige verma geringsmiddel in vloeibaren vorm hen in korten tijd van hun overtol lige dikte afhielp en hun gezondheid ten goede kwam. Lijdt geen honger ter wille van Uw figuur eet gerust flink van smakelijk voedsel, zoo als in de brochure bij elke flesch BONKORA wordt aangeraden. Wanneer U Uw normale, ge zonde gewicht terug hebt. neem dan niet verder af. Begin direct met BONKORA - let op de ver bazingwekkende resultaten. Verkrijgbaar bij alle apoth. en erkende drogisten f 2.25 per flacon. ZONDER SCHEERME onaangename onfharingsmiddelen gebruikt Nieuwe „VIETO" rechtstreeks uit de tube. Daar na afwasschen met water en ieder spoor van haar is ver dwenen. Geen onaangename reuk. Geen omslachtige be handeling. De huid blijft zacht, blank en glad. Geen leelijke stoppels zooals een scheermes achterlaat. Gebruik nooit een scheermes, het haar groeit daar door sneller en grover aan. De moderne, zindelijke, snelle en gemakkelijke manier om onge- wenscht haar te doen ver dwijnen is Nieuwe „VIETO".

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1939 | | pagina 26