ARR D rein met Steradent! Houdt het REUKWERENDE CREME.die op veilige manier TRANSPIREEREN in de armholte STOPT NIEUW. Hoe men overtollig vet kwijtraakt DRUIVENZOUT 34 Uw kunstgebit is een tcere zaak. een deel van Uw persoonlijkheid en het dient dus goed te worden onderhouden. Geef het daarom dagelijks een bad in Steradent. Dat kost geen moeite en U zult er altijd even welverzorgd door uitzien. In bussen van 50 en 90 et. bij apoth. en drogisten. Proetbusje gratis op aanvraag aan de N.fHandelmij. Reckitts, Pharm. afd.. De Bilt. GEBITBAKJE. Hef lij ke matglazen dent- gebitbakj met plaats voor onder bovengebif is verkrijgbaar a 50 cf. bij pothekers en drogisten of wordt U n storting van 50 cent Op postrekening 118638 van N V. Handelmij. Reckitts. Pharm. Afd.. De Bilt franco toegezonden Bederft Uw kleeding niet tast de huid niet aan. Is onmiddellijk droog. Kan zelfs direct na het ontharen worden gebruikt. Houdt de armholte 1-3 dagen lang droog en vrij van reuk. Witte, vetvrije crème met fris- schen geur. Beschermt Uw kleeding tegen tra n s pi ra tie-vlekken; maakt sous-bras overbodig TIEN M1LLIOEN ge bruikers bevestigen de aangename en doeltreffende wer king per pot. Deze prettige, natuurlijke manier vermijdt medicijnen, gevaarlijk dieet en vermoeiende oefeningen. Deze dame verloor 25 pond overtollig vet op eenvoudige wijze door 's morgens bij het opstaan een glas mousseerend Wex te nemen. „rk was ieelijk, opgeblazen en kortademig/' schrijft zij. „Ik nam steeds toe in gewicht. Ik probeerde alles zonder resultaat. Op zekeren dag probeerde ik Wex. Nu ben ik 25 pond lichter geworden en mijn gezondheid is veel beter. Mevr. M. W. Wanneer U Uw slank figuur wilt terugkrijgen, moet U doen als deze dame. Neem Wex, het nieuwe zout, uitsluitend bestaande uit druiven sapderivaten. Bevat geen suiker en geen schadelijke bestanddeelen. Eiken morgen twee theelepels in een half glas water direct bij 't op staan vermeerdert de levenskracht, zooals het overtollig vet vermindert. Alle apothekers en drogisten verkoopcn Wex in handige, apart ver pakte hoeveelheden, een doos van 6 stuks voor 40 cent of een groote flesch voor f 1.20. MOUSSEEREND VERLOOR 12 cM HIER Gratis. Zendt een briefkaart naar N.V. Rowntree Afdeellng S Heerengracht 209, A ms terdam voor gratis monsters VERLOOR 20 cM. HIER twaalf voet in de hoogte. Het plafond kon geopend worden, zoodat Gtlum- dalclitch in staat was mijn bed er uit te halen en op te maken. Bovendien was de „kamer" gecapitonneerd, zoodat mij niet veel kon overkomen als een of andere drager er eenigszins ruw mee omsprong. Ik had het lang niet kwaad in dit merkwaardige koninkrijk, hoewel ik één grooten vijand hadden lievelings- dwevg' der koningin. Dit mannetje, dat het waarschijnlijk nooit erg leuk gevonden had onder al die groote men- sehen de kleinste te zijn, werd verschrik kelijk hoogmoedig, toen hij iemand zag, die kleiner was dan hij. Hij bespotte me steeds als hij me ontdekte en tracht te allerlei grappen uit te halen, die lang niet altijd ongevaarlijk waren. Zoo gooide hij me eens onverhoeds in een schotel met melk en als ik niet een ge oefend zwemmer geweest was, dan zou ik zonder twijfel verdronken zijn; de koningin, die aan de tafel zat, was zoo geschrokken, dat zij zich niet kon ver roeren. Glumdalclitch was juist aan 't andere einde van de kamer ergens mee bezig. Gelukkig snelde ze mij op 't. geschreeuw der koningin te hulp, maar ik had toch al 'n paar liters melk bin nengekregen. De dwerg werd streng gestraft, en hierdoor werd zijn haat nog feller, 'n volgenden keer pakte hij een mergpijp van de tafel en stopte me er tot mijn hals toe in. Ik riep om hulp en werd gelukkig spoedig uit mijn be narde positie bevrijd. Et loerden echter ook andere gevarenop een morgen had in'n verzorgster mijn kistkamer in een vensterbank gezet om mij een Hare Majesteit stale mij haar pink toe. luchtje te laten scheppen. Ik opende een der ramen en aan mijn tafel gezeten begon ik een suikertaart te eten, toen plotseling een zwerm wespen binnenkwam met een geraas als een dozijn doedelzakken. Sommige wespen stortten zich op de taart en namen er heele brokken van mee. andere weer begonnen om mijn hoofd te vliegen. Ik stond op en viel ze aan, doodde er vier en joeg de rest op de vlucht. Deze insecten zijn zoo groot als patrijzen en hun angels zijn een duim lang. Alvorens een korte beschrij ving van 't land te geven, moet ik nog vertellen, dat men behalve mijn gewone kamer ook een soort reiskamer voor mij maakte, die aan drie zijden ramen had, met ijzeren tralies er voor. zoodat ik er niet uit kon vallende vierde kant was voorzien van twee leeren beugels. Hierdoor haalde men een riem, die een bediende om zijn lijf snoerde en dan droeg hij mij voor zich uit en ik had naar drie zijden 'n vrij uitzicht.Zoowel te paard als te voet reisde ik dus zoo comfortabel mogelijk. Het land der reuzen is dicht bevolkt, want er zijn eenenvijftig steden, bijna honderd om muurde oude stadjes en een groot aantal dor pen en gehuchten. De hoofdstad ligt aan 'n rivier, die haar in twee bijna gelijke deelen snijdt Er Staan in die stad meer dan 80.000 huizen en zij telt 600.000 inwoners; zij is dertig kilo meter lang en vijfentwintig kilometer breed; ik heb de maten genomen op 'n kaart, die, op bevel van den koning gemaakt werd en die voor liet hij drie beroemde geleerden komen, die mij zorgvuldig ouderxoehteu

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1939 | | pagina 34