DE KWAKZALVER Weer een goed boek voor weinig geld! Een roman, die om zijn buitengewone kwaliteiten is verfilmd Naar den Poolschen roman van T. Dolega-Mostowicz DE KWAKZALVER Is het niet merkwaardig, dat de meeste boeken, die tot nu toe in de Kennemer Serie verschenen zijn, dank zij hun overweldigend succes over de geheele wereld, kort na hun verschijning werden verfilmd Dit is ook het geval met het nieuwste boek, dat in de Kennemer Serie is verschenen geschreven door een der grootste schrijvers van het hedendaagsche Polen: T. Dolega- Mostowicz. Het romantische, ontroerende verhaal van prof. dr. Rafael Wilczur, die door een onge luk zijn geheugen kwijtraakt, maar merkwaardigerwijze wel het vermogen behoudt om de menschen werkelijk te genezen, waarom hij den naam van kwakzalver en wonderdokter krijgt, en.die om 't leven van een meisje te redden 'n dief wordt, heeft in Polen zulk een ongekend supces beleefd, dat meteen aan de verfilming ervan werd begonnen Na een waren run op de- boekwinkels worden thans de loketten der Poolsche bioscooptheaters bestormd, daar iedereen verlangend is, de verfilming van dit prachtige boek te zien. Het verheugt ons, dat wij erin geslaagd zijn, dezen spannenden roman in een ver zorgde Nederlandsche vertaling aan onze abonné's te kunnen aanbieden. Ongetwijfeld zal dit boek, dat zulk een warme schildering geeft van het leven op 't Poolsche platte land en daarnaast op indringende en ontroerende wijze het gemoedsleven en de beroeps eer van den arts behandelt, ook in Nederland een ongekend succes beleven. De zeer lage prijs bedraagt voor 'n ingenaaid exemplaar 30 ct., voor 'n gebonden exemplaar in keurigen linnen prachtband f 1. De boeken uit onze Kennemer Serie zijn verkrijgbaar aan ons bureau, bij onze agenten en bezorgers franco per post na ontvangst van 40 cent (in postzegels, per postwissel of

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1939 | | pagina 40