EEN VERSTOKT VRIJGEZEL Steradent VERWIJDER ODOROPO mstvoowMgschm? aan STERADENT! Vroeger meed hij haar an gstvallig Dragees „NEGENTIEN" 26 a a got ZONDER LJ A A U Scheermessen, I §Jk §Jk Electrische Naalden of Onaangename Ontharingsmiddelen. Een verbazingwekkende vinding der wetenschap. Lost overtollig haar volkomen op in 3 minuten ile huid blijft glad en zacht als fluweel. Geen leelijke stoppels zooals het scheermes achterlaat geen grove wederaangroei. Spreidt deze heerlijke crème een voudig uit op de te ontharen plek afwasschen met gewoon water het haar is verdwenen. Deze opzienbarende vinding wordt overal verkocht onder het merk Nieuwe „YIETO". Bijzonder snel, hygiënisch en gemakkelijk in ge bruik. Maakt voor altijd een eind aan de ongemakken van overtol lig haar met Nieuwe „YIETO". In tuben van 85 cent en 1.50 bij drogisten, kappers en parfumerie zaken. GratisDoor een speciale overeenkomst kan elke lezeres van dit blad een speciaal pakket NIEUWE VIETO ABSOLUUT KOSTELOOS bekomen. Zendt 10 cent in postzegels ter dekking van porto, verpakking en andere kosten. Adres: B. Meindersma (Afd. U. 16), Den Haag. VERTROUW UW KUNSTGEBIT TOE Dat kunt U inderdaad gerust doen. hei is zelfs noodzakelijk, wilt U het volle genot hebben van Uw kunstgebit. Steradent is het onmisbare reini gingsmiddel. Evengoed als een echt gebit heeft een kunstgebit geregelde verzorging noodig en Steradenl is daarvoor het aangewezen middel. Het houdt Uw kunstgebit zuiver en rein. ten bate van Uw gczondneid, smaak en uiterlijk. Vraagt het maar eens aan Uw tandarts In bussen van 50 en 90 cent bij apothekers en drogisten. Proefbusje gratis op aanvraag aan de N.V. Handelraij. Reckitts, Pharm. afd.. De Bilt. GEBJTBAKJE. Bovenstaand sierlijk matglazen Steradent-gebitbakje met plaats voor onder- en botnn- gebit is verkrijgbaar a 50 ct. bij apothekers en drogisten of wordt U na storting van 50 cent op postrekening 118638 van N.V. Handelmij. Reckitts, Pharm. afd., De Bilt, franco toegezonden. Vervolg van blz. 23 maar aangezien ze slecht» oen tikje griep had, was dat onderwerp gauw afgehandeld. Eigenlijk was Paul ziels- daukbaar, dat sir Richard's plan aldus van den beginne af verijdeld was. Nu Fay Winslowe aan boord was, had het tóch moeten mislukken, en was het voor Veronica onkel een overbodige vernedering geworden als zij tot de samenzweerders behoorde ten minste. Rupert had beweerd, dat liij van Paul's reis niets vooraf had geweten, maar hij keek zoo guitig en deed zoo geheim zinnig, dat. Paul hem moeilijk gelooven kon. Zelfs had Paul zich afgevraagd, of sir Richard aan sir Geoffrey geen kennis had gegeven van zijn plan, zijn testa ment te veranderen, als het klimaat plus Veronica en de rest er niet in slaag den het trage bloed van zijn neef op te zweepen. Maar dat scheen hij toch vóór zich gehouden te hebben, of althans wist Rupert nergens van, want hij vertelde het heele schip rond, dat Paul de erf genaam was van een schatrijken oom, zonder dat er iets tusschen kon komen. Dit alles had Paul echter eerst later bedacht; de eerste dagen aan boord bad hij zich geen zorg gemaakt over zijn ooms testament, of andere wereld- sche feiten hij had zich alleen afge vraagd, of hij Engeland nog ooit terug zou zien. In zijn gunstigste momenten tenminste; inde ongunstigste had hij alleen maar gehoopt op een vluggen en korten dood. Toen was hij opeens beter schap gaan voelen, en den vierden dag, toen hij vernomen had, dat de zee dood bedaard en bleek en mat was, dook hij op uit zijn hut en klom hij naar dek. De steward had hem voorgelogen: de zee was niét doodkalm, ze was grillig en springerig en ze had een galachtige groengrijze kleur. Hij keek eenmaal en deed zijn oogen dicht. Zijn hart was vol bitterheid. Bitterheid tegen de dwazen, die verband legden tusschen zee en romantiek. De zee was een monster, een wreed, verstokt, onbarmhartig mon ster, dat zelfs in zijn rustigste momenten (gelijk dit er een genoemd werd) zijn lippen likte, wat het kon verslinden. Als Brittannia de golven beheerschte, dan deed Brittannia zijn werk verdraaid slecht als daar geen verandering in kwam, mochten ze het woord „ple zierreis" wel schrappen uit de adver tenties van stoomvaartmaatschappijen, als zijnde opzettelijke misleiding. Toen hij al peinzend tot dit inzicht gekomen was, deed Paid zijn oogen open, en zijn hart stond stil. Daar was ze, naast hem ze had iets gevraagd over zijn gezondheid, en hij had werk tuiglijk antwoord gegeven, en zijn oogen hadden zich vergast aan een schoonheid van figuur en gelaat, gelijk hij nog nimmer had aanschouwd. Ze had een witte flanellen pantalon aan, schoenen met, hooge hakken, een blauw mouwloos vest en een breedgeranden zonnehoed. Een open parasol rustte luchtig op haar schouder, om de zon weg te houden uit haar hals, en de wel gevormde arm, die het scherm vast hield, was gesierd met een gladden gou den armband. Onder den hoed golfde bekoorlijk hem- haar, een weelde van roodachtig goud. Haar oogen waren diep paars. Haar lippen waren zacht en aanlokkelijk. Zij stond kaarsrecht en bewoog zich met bet.ooverende bevallig heid. Nog nooit had Paul zoo'n aandoening gevoeld, als toen hij Fay Winslowe aan schouwde. Na een kort gesprek had hij zich naar zijn hut begeven, om zijn ge voelens te ontleden. Zijn zenuwen trilden, zijn slapen bonsden, en zijn hart hamerde tegen zijn ribben. En vol gens Michael het meest sprekende ver schijnsel - hij had een onmiskenbare neiging gevoeld, om neer te knielen voor haar voeten. Dit was dus de liefde, die Michael beschreven had! De liefde, die in twee oogen heel de glorie van het vrouw zijn kon herkennen! Paul had gesmaald op de glorie van het vrouw zijn de stralende geheim zinnigheid, waarin de vrouw gehuld is, zag hij aan voor ecu uitvinding van schrijvers en dichters. Een uitvinding, door Shakespeare schaamteloos ge bruikt, om ongeloofelijke verwikke lingen aannemelijk te maken, en nadien geëxploiteerd door allen, die van hun pen leefden. Dit had hem volkomen logisch geleken, maar nu waren zijn oogen opengegaan. Hier was iets anders dan een uitvinding van een brood schrijver, iets anders dan een weten schappelijke formule, iets dat boven alle beschrijving en redeneering uit ging! Een meisje zóó'n meisje was een wonder, waar geen wetenschap vermoeden van had. Toen Paul weer aan dek kwam, was hij een nieuwe mensch. En voor zijn nieuwe oogen was alles anders. De zee was als een spiegel; een groot, lui, wel willend blauw watervlak, dat tegen den kant van de boot. kabbelde met de, zachtheid van een moeder. De zon glimlachte op hem neer, de lucht was warm en weldadig. Dp het promenade dek waren groepen menschen, die enkel geluk en gezelligheid uitstraalden. Ze zagen er allerleukst, uit in hun verschil lende gewaden, vooral de dames, maar voor hem waren het slechts schaduwen, trekpoppen, behaaglijk voor het oog, maar zonder eigen bestaan. Hij zocht naar de ééne werkelijk levende persoon. De volgende dagen werden een droom van heerlijkheid. Hij had met Fay Winslowe gedanst en getennist en met haar over 't dek gewandeld 's avonds, hij had zich alleen met haar bemoeid. En iederen dag ontdekte hij nieuwe schoonheden, om zich over te verbazen. Zij was al, wat zijn oom verlangen kou, al wat éénigerlei oom verlangen kon; zij dronk niet en rookte niet, zij was ingetogen, bescheiden, en vernietigend lief en mooi. Wel was hij even geschrok ken, toen hij haar hoorde aanspreken als mevrouw Winslowe, maar die schrik was gauw over: ze was weduwe, maar een buitensporig jong weeuwtjé: ze leek achttien en kon niet ouder zijn dan tweeëntwintig. Dus haar huwe lijksleven was kort geweest, en met een drama geëindigd, maar zij sprak daar nooit over, en het onderwerp was te pijnlijk, om er naar te informeeren. Zou sir Richard het een bezwaar vinden, dat zij al eens gehuwd was geweest? Dat kon niet, want al was hij nog zoo Nu gebruikt zij Odo Ro-No Niets stoot vlugger af dan die onaan gename doordringende geur. welke met oksel-transpiratie samengaat. De moderne vrouw weet dit en maakt daarom regelmatig gebruik van Odo-Ro-No. Odo-Ro-No beschermt niet alleen Uzelf, maar tevens Uw kleeding. Odo-Ro-Nowordtln2sterk- ten in den handel gebracht. REGULAR voor normaal gebruik - INSTRNT voor menschen met een gevoe lige huid. ODO-RO-NO CREAM voorkomt het trans- pirccrcn en is direct kurkdroog. Zal deze aanwijzen, dat hij in de laatste weken weer zwaarder gewor- den is Wat heeft hij toch alles tever geefs geprobeerd! Ontvettingskuren, hongerkuren, dieet, alle mogelijke medicamenten enz. En daarbij kan hij tegenwoordig op gemakkelijke manier iedere week een paar pond afvallen, wanneer hij na de hoofd maaltijden 1-2 Dragées „NEGEN TIEN" gebruikt. Dit zuivere natuur product is volgens de laatste onder zoekingen van Prof. Dr. H. Much samengesteld. tasten het kwaad bij den wortel aan. Zij gewennen den darm weer aan normale peristaltiek en verhin deren daardoor de overmatige vet- vorming van het lichaam. Prijs f 1.25 per flacon van 40 stuks. Te verkrijgen bij Apothekers en Drogisten. HoofddepótOen Haag, Dr. H. Manning, Korte Poten 7a.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1939 | | pagina 26