SPORT VAN DE WEEK 19 De athletiekwedstrijèén om den P. H.-beker op de Sintelbaan te Amsterdam. Moment uit de 110 m. horden, yenomen door 11. .1Brasser eau A. C. O., derde ran iinkè. De linule 100 in. hardloopen tijdeus de wedstrijden om den 1'. 11.-beker te Amsterdam, gewonnen door Osendarp. V.l.n.r. Baumqarlen, Osendarp en Berger. '»«*i In het gemeentelijk A port purl, te Alk muur werden Zondag motorsnelheidswedstrijden, gehouden. V.l.n.r. O. Thijssè. O. MoïkejV. Knijper, JET. J. Thuijs en H. Rijk in de bocht. Zondag weid te s-Graeeuhage de algemeene eeryadèring ruit den K.X.V.B. gehouden. Achter de bestuurstafel v.l.n.r. de heer en Sajet, Moorman, Lotsy, Spaan, Staal, dr. v. Prooyen voorzitterColdeweij Vaïkema, de Vries, Lamey en Boeljon. I)e wereldkampioenschappen wielrennen te Milaan. V. d. Vijver, v. Vliet en Wals met rechts den Belg Sowers. Ook in de hoofdstad heeft men Zondag, hoewel het fraaie zomerweer naar boseh en strand lokte, king soccer de noodige eer bewezen. Daar nam het A. B. O. L.-Bekertornooi een aanvang. Kiekje uit den wed strijd D.W. S.-H. F. C. (1-0), waarin de GO jaar bestaande Haarlem- sche 2e-Vlasser den afdeelingskampioenen kranig partij gaf. Beu ongekende prestatie op cricket- gebied. Links Stolk, rechts I. Borani, die Zondag j.l. in den cricket-wedstrijd II.D.V.8.-Rood en Wit als openingspaar elk 'n century scoorden n.l. resp. 100 nol out en 153. lotoiileltws uil de wereldkampioenschappen wielren nen te Milaan. Scherens klopt onzen landgenoot v. il. Vijver in de sprint. Te Botterdam is het tornooi om den Zilveren Bal begon nen. Moment uit den wedstrijd Sparta-Heracles, welke met 1-0 door de Ahnelocrs werd gewonnen Het doel ran Sparta in gevaar.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1939 | | pagina 19