EEN VERSTOKT VR'JGEZEL a WEK UW LEVER-GAL OP (ALlfliJk Gebismureerd I magnesium Oud Sandel Water (coelie Jc er ssee 26 Vervolg van bh. 23 „Heb je hem verteld, dat ik Rupert „Toch is 't zoo," hield hij vol, heftig dat gluiperige lachje van zijn gezicht opeens, „en nu weet ik ook, dat ik timmer, als hij je nog eens te na komt?" al den heelen tijd verliefd op je ben. Ik Zij glimlachte flauwtjes. „Dat wist heb geprobeerd er aan te ontkomen," ik niet." ging hij voort, met iets wanhopigs in „Dan weet. je 't nu." zijn stem, „ik heb mezelf wijsgemaakt Ze keek een anderen kant op en zei dat je een verwend wicht was, een vin- zacht: „Hij zal me niet meer te na nige helleveeg, een kwaadaardige feeks, komen, denk ik." maar 't heeft niets geholpen." „Misschien tóch wel als hij weet, Zo keek hem met wijdopen oogen aan. dat je lady Challisson wordt,." „En is dat liefde?" Er kwam plotseling iets hards in „Ja, dat is liefde," zuchtte hij, en haar oogen. „Misschien wél," kaatste ze neerslachtig schudde hij zijn hoofd, terug, „als hij net zoo ongunstig over me Zij keek hem nog strakker aan. „Maar denkt als jij." je kunt niet verliefd worden," bracht Hij staarde haar aan, verrast door ze hem onder de oogen. dat opstuiven opeens, en versteld om „Dacht ik zelf óók," stamelde hij in den blik in die bruine oogen. Als dat diepe ontgoocheling, „en ik ben al dien geen beleedigde onschuld was, leek 't er tijd hoe langer hoe verliefder ge- toch zooveel op, dat hij een brok in zijn worden, en nuEen gebaar zei het keel voelde, 't Leek wel of hij de schul- overige. dige was en niet zij, en om zijn verwar- Haar eerste verbaasde ontsteltenis ring te verhelen, liet hij zijn oogen naar was overgegaan in nieuwsgierigheid, en het boek dalen en begon hjj met vlakke met ingehouden adem vroeg zij stem het hoofdstuk voor te lezen, dat „Wat is 't voor een gevoel?" over Engeland in den tijd van koningin „Ontzettend." Elizabeth handelde. Molly luisterde „O!" nietzij had op dat moment maling aan „Ontzettend!" herhaalde hij woest., Engeland in den tijd van koningin en even neerslachtig ging hij voort„De Elizabeth; hij had er ook maling aan, melodie van je stem, de golving van je maar hij wou denken, rustig en helder haar, even een blik uit je oogen, even denken, en dat kon hij alleen, als hij een wending van je hoofd, en ik was ver haar oogen niet zag. Ze zei iets, maar hij vuld van een dolle jaloezie, die ik zelf was nog niet klaar om het gesprek te niet begreep." Hij sloeg met zijn ge- hervatten, dus las hij harder, haar woor- sloten vuist in de palm van zijn andere den overstemmend. hand. „Ik was jaloersch op oom, ja- Plotseling verloor Molly haar geduld, loersch op Rupert, jaloersch op iederen Zij sprong op, het boek werd uit zijn man die in je buurt kwam, en nog bleef handen gegrist, en opstandig en uit- ik mezelf wat wijsmaken als een blinde dagend stond zij voor hem: hij zou gek ik wou maar niet golooven, dat luisteren naar hetgeen ze te zeggen had. er een bacil in mijn bloed was geslagen, Maar Paul stond nu ook. De tucht die mijn heele gestel vergiftigde." moest gehandhaafd blijven. Hij liet zich Molly keek een beetje verschrikt niet op zoo'n manier in een hoek duwen: liij had 't inderdaad wel een beetje an- hij deed een greep naar het boek, dat ders mogen zoggen en ze zei met een hem zonder vorm van proces ontrukt zeer zachte en bevende stem: was. Zij was hem te vlug af, glipte opzij „Neem me niet kwalijk." en holde weg. Een seconde van besluite- ,,'t Is jouw schuld niet," zei hij droef- loosheid, toen begon hij de vervolging, geestig, ,,'t Zijn de slagen van hot nood- Ze was maar enkele meters voor, maar lot. Ik heb notabene maanden lang mijn ze kon goed loopen, dus moest hij zijn best gedaan, om verliefd te worden uiterste best doen. Zij holden tweemaal en nauwelijks houd ik er mee op, en den hooiberg rond, en zij bleef voor, werk ik zelfs precies den anderen kant maar toen zij de derde ronde begonnen, op, of ik zit er tot over mijn ooren in." spurtte hij, greep haar stevig om haar Een gevoel van onrecht maakte zijn middel en sloeg zijn arm om haar heen, stom scherp: „En natuurlijk moest ik ten einde te voorkomen, dat zij viel. precies van jou gaan houdenEen hope- Zwaar hijgend keek zij naar hem op met looze liefde, waar niets dan ellende en tintelende oogen. Zij stond op het punt wanhoop uit voort kan komen." het tut te schateren, een uitgelaten kind, „Maar je kunt je nog wel vergissen," zoo speelsch als een veulen. Hij keek in fluisterde zo, en bemoedigend ging ze haar lachende oogen, keek nog eens voort: „Dat is je al meer gebeurd, weet beter, en toen scheen er binnenin hem je wel?" iets los te springen. Hij kreeg iets be- Maar hij was niet te troosten. „Och, nauwds in zijn keel, hij hoorde getrom- jij weet niet, wat er in me omgaat." mei in zijn ooren, een soort aardbeving zei hij hoofdschuddend. „Dat is me in heel zijn wezen bracht zijn bloed aan nog nooit gebeurd. Nee, er is niets aan te 't koken, een onweerstaanbare aandrang doen," verklaarde hij, moedig gliin- verwischte alle bewuste gedachten, en lachend, „mijn heele kijk op het leven hij drukte haar tegen zich aan en drukte is veranderd ik zal 't maar niet pro zijn lippen op de hare met dorstige gre- beeren te verbloemen. Alles sloeg om op tigheid. Een seconde verliep, toen lieten dat moment, toen mijn lippen de jouwe zij elkaar los en stonden zij een merk- aanraakten. Die kus zal me nooit meer baren tijd naar elkaar te kijken met met rust laten. Dien zal ik me herin- verblufte en verstomde verbazing. neren, als ik niets anders meer weet." „Molly," riep hij met een verschrikte Opeens veranderde zijn gelaatsuitdruk- stem, „ik hou van je!" king en keek hij haar met aandacht aan. „Nee, nee!" riep zij, met haar ge- „Weet je, wat ik me afvraag?" zei hij sloten vuist tegen haar mond, „dat kan ontsteld. „Zou ik toen óók al verliefd op niet!" je geweest ziin?" zoo heerlijk verkwikkend zijn eenige druppels Oud Sandel Water. De pittige, even wrange geur der edele houtsoorten geeftUeen prettig frischgevoel alleen echt wet de brik Flacons vanaf 90 ets. Wij willen U hier niet vertel len hoe prachtig - weten schappelijk bekeken - dit orgaan werkt. Maar juist daarom merkt U direct wan neer er iets hapert. Zoo kan een teveel aan maagzuur die onaangename verschijnselen van een slechte spijsver tering teweeg brengen. Op geblazenheid, zure oprispin gen, e.d. zijn een eerste waarschuwing voor ernstiger klachten. Dan is het zaak. direct Gebismureerd Mag nesium te gebruiken. Een kleine dosis, na het eten ingenomen, doet Uw klach ten snel verdwijnen. Het beschermt de zoo gevoelige maagvliezen, het teveel aan maagzuur wordt teniet ge daan en Uw spijsverte ring is weer normaal. BIJ APOTHEK. EN DROG. FL. 1.— PER FLESCH verlicht onmiddellijk EN U ZULT 'S MORGENS UIT BED SPRINGEN, GEREED OM BERGEN TE VERZETTEN, lederen dag moet uw lever een liter lever-gal in uw ingewanden doen vloeien. Wanneer deze stroom van lever-gal onvol doende is, verteert Uw voedsel niet, het bederft. U voelt u opgeblazen, u raakt ver stopt. Uw lichaam is vergiftigd, u voelt u beroerd en ellendig, u ziet alles zwart. De meeste laxeermiddelen zijn slechts lapmiddelen. U moet CARTER'S LEVER PILLETJES nemen om deze liter lever- gal vrij te doen vloeien en u zult u een geheel ander mensch voelen. Onschadelijk, plantaardig, zacht, onovertroffen om de lever-gal te doen vloeien. Eischt Carter's Lever-Pilletjes bij apothe kers en drogisten, f 0.75. Dépöt Carter's Products - Den Haag Mijnheer, Zend mij gratis een flink monster Carter's .ever pilletjes. Naam Straat Woonplaats

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1939 | | pagina 22