13 kilo BonKora fè\ overtollige dikte Nieuw mm Reukwerende crème STOPT op veilige manier TRANSPIREEREN ARRID ƒ1.- per pot. in 6 weken verdwenen Méé op reis! SL 26 1 Bederft de kleeding niet - prikkelt de huid niet. 2 Is onmiddellijk droog. Kan direct na het ontharen wor den gebruikt. 3 Stopt het transpireeren ge durende 1-3 dagen; neemt den reuk weg. 4 Witte, vetvrije crème met frisschen geur. 5 Beschermt Uw kleeding tegen transpiratie-vlekken; maakt sous-bras overbodig. /5 MILLIOEN potten Arrid werden reeds verkocht Koopt nog heden een pot in elke zaak. die toiletartikelen verknopt. NIEUWE, VEILIGE VERMAGERINGS KUUR ZAL OOK U HELPEN Wanneer Uw gewicht het dubbele is van wat het zijn moest, of zelfs wanneer u alléén maar aanleg hebt voor abnormale dikte, zal onder staande brief u interesseeren ..Mijn gezondheid maakte het noodzakelijk, dat ik vermagerde. Ik heb toen alles geprobeerd, maar zonder eenig succes. Toen vertelde mij een vriendin, dat zij om te vermageren BonKora genomen had en daardoor y kilo binnen 5 weken verloren had. Ik besloot BonKora te beproeven en verloor 13 kilo binnen 6 weken. Mijn taille is nu 21 cM. smaller en ik kan japonnen dragen die 3 maten kleiner zijn dan ik vroeger gewend was. Mijn vermoeidheid is verdwenen en ik voel mij opgewekt en vol levens kracht". Mevr. M. P. A. verdrijft vet vlug - veilig - herstelt de gezondheid Maak een eind aan Uw overtollige dikte, zonder dieet of lastige gymnastische oefeningen. Niet alléén bevrijdt Bon: Kora u van het leelijke vet, het komt bovendien uw gezondheid ten goede. U voelt u sterker, jonger en opgewekt. BonKora verdrijft overtollig vet door de nieuwe ,,3 graden methode: driedubbele werking, driedubbele snelheid, maar zonder eenig gevaar. Begin direct met BonKora, de nieuwe, snelle en prettige vermagerings kuur in vloeibaren vorm. Eet smakelijk zooveel ge wilt. zooals ook in de brochure bij eiken flacon BonKora wordt aanbevolen. Verkrijgbaar bij Apothekers en alle erkende Drogisten f 2.25 per flacon. VERVOLG VAN BLZ. 23 haar amazone aantrok, gevoelde ze zich <ie verzekering van," herhaalde hij, ter- geheel 'n andere. Ze was dan niet meer wijl hij zenuwachtig door de bibliotheek 't blonde kind, dat een kleurloos leven stapte. „Let wel! Ik heb niet gezegd, dat leidde in 't groote, zwijgende kasteel.. 't een kwestie van eer is, dat ik uw aan haar stem werd vaster en beslister: er bod niet kan aannemen. U moet me goed stond 'n wil in haar op en gloeiend en begrijpen en me m'n moed niet ont- hartstoclitelijk voelde ze den brand van nemen. Ik heb dien werkelijk noodig, dat bloed van Sylvanië, dat haar de dat verzeker ik u bedwelming gaf van iets groots en Er was 'n oogenblik stilte, slechts goeds, dat komen moest. onderbroken door 't zacht gesnik van 'n Klop op de deur deed tegelijk den lala, die tevergeefs trachtte zich te be- prins en z'n kleindochter opschrikken, dwingen. Haar neef boog zich opnieuw „Graaf Madany!" kondigde 'n be- naar haar toe en, nog langzamer, ging diende aan, en 'n man, klein en wat z'n hand streelend over haar zijden zwaarlijvig van gestalte, maar met 'n haar. De prins bleef door de spleet van buitengewoon beschaafd voorkomen, z'n half gesloten oogen star door 't ven- trad binnen. ster staren. „Zoltan!" zeiden ze tegelijk. „Maar zóóver ben je toch niet ge- En Lila sprong dadelijk vooruit om ruïneerd?" vroeg hij eindelijk, „Je haar neef te begroeten. had mét alles in die verzameling ge- „Ik kom afscheid van u nemen," zei stoken, je hebt nog wel wat over." de zooeven binnengekomene. Z'n stem „Ja.T.a.antwoordde Zoltan was vast, maar verried niettemin 't op 'n toon, alsof 't 'n zaak betrof, die geweld, dat hij zich moest aandoen, buiten z'n belangstelling lag. „Maar niet „Ik vertrek overmorgen." veel. Op 't oogenblik is 't zoo eenvoudig „Oh! Keen toch!" schokte Lila op. mogelijk. Ik heb voor driehonderddui- „Neen, dat is niet mogelijk!" zend franc te gelde gemaakt. Honderd- Er viel 'n oogenblik stilte. vijftigduizend voor 'n agentschap, waar De prins had z'n hand uitgestoken ik order aan gegeven heb m'n gestolen en omklemde die van z n neef. steenen op te sporen. Vijftigduizend „Is dat onherroepelijk, Zoltan f" vroeg laat ik staan op de Magvaarsche Bank hij eindelijk. voor noodzakelijke onderhoudskosten „Onherroepelijk, oom." aan 't huis, terwijl ik weg ben; daar wil „Waarom?" ik niet aankomen. De rest heb ik om „Dat weet u heel goed," zei hij. Hij niet heelemaal zonder geld te zitten. Ik ging zitten naast den fauteuil van den heb den ouden Rudolf aangesteld als grijsaard, terwijl Lila zich neerzette huisbewaker; m'n paarden zijn ver- op 'n kussen tusschen de beide mannen kocht, behalve Guzla, die ze morgen in. „Ik ga weg, omdat er ondanks 't hier zullen brengen voor Lila. Dat is politie-onderzoek nooit 'n enkel spoor alles. M'n dief heeft, ongelukkig voor van m'n edelsteenen ontdekt is. De dief mij, juist 't oogenblik gekozen, dat is wel 'n gladde vogel, 't Is duidelijk, dat ik zeventienhonderdduizend had uit- hij op z'n qui vive blijft, en dat ik, voor gegeven voor den Hemelvuursteen, een 't oogenblik ten minste, alle hoop op van de prachtigste robijnen van de moet geven. Die steenen waren m'n heele wereld fortuin, ik heb dus niets meer. Ik moet „En is er werkelijk geen hoop je den kost verdienen en ik ga weg." verzameling terug te vinden?" „Je weet toch, dat m'n huis voor je Zoltan trok z'n schouders op, openstaat, en als je hier wilt komen „In principe hoop je altijd. Maar wonen, dan zal ik je werkelijk dankbaar tot nu toe hebben ze niet de minste aan zijn, dat weet je," zei de prins. wijzing kunnen machtig worden, hoe „Ja, dat weet ik, oom. Ik weet zelfs, ze ook gezocht hebben. We moeten dat u me graag 'n toelage zoudt ver- afwachten. Want. ófwel zijn ze gestolen schaffen, zoodra ik 't zou willen; dat we door iemand, die zoo gek is als ik en ze samen aan Latijn zouden kunnen doen; maar alleen wil hebben om er naar te dat u me paarden zoudt bezorgen en kijken en dat kan dan richtingge- dat Lila in de wolken zou zijn. Je moet vend zijn voor verdenking -ófwel ze niet schreien, kindje," zei hij. Z'n stem zullen ze op de één of andere wijze pro- was gevoelig. „Niet schreien. Probeer beeren te verkoopen, en dan wordt 't 't te begrijpen, 't Zou wel heerlijk zijn, onvermijdelijk ontdekt." j;1 hij boog zich naar haar toe en „Wat!" zei de prins. „Noggeen enkele streelde zacht haar korte, blonde krul- aanwijzing? Niets?" len „ja, heerlijk, maar 't is wat te „Niets, totaal niets. Ja, 't is 'n goed vlug; ik ben nog niet lang genoeg arm, stuk werk geweest, dat moet iede!reen om zoo'n leven te aanvaarden. Ik voel toegeven bijna té goed. Kijk eens me mans genoeg om m'n eigen kost te aan, midden in Boedapest en dan in die kast, waar de laatste vindingen op verdienen „Hoe dan?" wierp de prins er tus schen. „Bij Morrison en Co, juweliers in New York. Ik ben één van de weinigen, die zieke parels genezen kunnen. Ze toegepast waren. Zoltan hield 'n oogenblik op. „Ik heb wel 'n idee," mompelde hij. ,,'n Idee?" vroeg de prins levendig. „Och, vaag, oom.... vaag! Ik kan hebben in de kranten gezien, wat me nog niets zeggen. En dan, 't zou nogal overkomen is, en ze hebben me direct ernstig zijnJa, de tijd moet verdere getelegrafeerd. Ik heb 't op slag aange- gegevens brengen. Ook daarvoor is 't nomen. Maar ik kom terug. Lila, kindje, beter, dat ik wegga. Zooals die Italiaan ik zweer je, dat ik terugkom!" zei, die zich nooit haastte: je moet den „Terugkomen, dat doet u misschien, tijd den tijd laten." maar weggaan doet u zéker," zei ze met Hij probeerde te lachen, maar 't bleef nadruk door haar tranen heen. bij 'n armzalige poging. Hij keek haar lang aan, gepakt door „Mist u ze nog altijd zoo, oom?" vroeg 't gevoel van vertwijfeling, dat er lag Lila heel zacht. in die kinderlijke gedachte. „Of ik ze mis!" zei hij dof. „Ik zou er Hij stond op. om kunnen huilen. Om de handelswaarde .,'t Is beter, dat ik vertrek, ik geef er u ervan geef ik niet meer;-maar als de Er gaat mij niets boven m'n pijp. -Va, ik lieb liever een goeie sigaar! En ik vind alleen cigaretten chique. U wordt nog allemaal heesch van de rook Weineen, daartegen helpen W'y. bert-tabletten. Rookers - Wybert-koopers. Alleen in origineele blauwe doozen a 25, 35 en 60 cent.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1939 | | pagina 26