warme lingerie? HERFST BLOUSES VOOR DEN CORRESPONDENTIE Heeft U vaak zitten bibberen van de kou in Uw avondjurk? Dan droeg U zeker héél dunne lin gerie... om er slank uit te zien? Maar - dat is toch heusch niet meer noodig! Warm en zacht, zonder één kreukje of plooitje, omsluit Juvena lingerie (uit fijne, donzige wol, of wol met kunst zijde) Uw lichaam. Over Juvena kunt U de meest nauwsluitende avondjurk dragen. En de modern geaccentueerde bustevorin van deze lingerie - ge heel in stijl met de nieuwe mode - is bovendien aan alle kanten van ingeweven, waschecht elastiek voorzien! Hemdje met bustevorin f. 1.95. broekje f. 1.65 - met lange pijpjes f. 1.95. Vraagt U eens de interessante brochure K, met prachtige foto's der nieuwe modellen aan Jos. Könings, Kon. Wilhel- minalaan If75, Voorburg, die U, waar noodigtevens het adres van den dichtstbijzijnden leverancier opgeeft. Wilt U Uw naam en adres s.v.p. in blokletters schrijven Van alle in deze rubriek afgebeelde genummerde kostuums, die ontleend zijn aan het mode-album „Winterweelde", zijn patronen verkrijgbaar tegen den prijs van 50 ets. voor complets. 35 ets. voor mantels en japonnen en 20 ets. voor rokken, blouses, kleine avondjasjes en kinderkleeding. Bij bestelling vooral opgeven het gewenschtc maatnummer. Bestellingen kunnen geschieden bij uw agent of bezorger; door girostorting op No. 293631; door toezending van het bedrag per postwissel of in postzegels (s.v.p. niet van 6 cent) aan het PATRONEN KANTO OR „PANORA", NASSAUPLEIN 1, HAARLEM waarbij 5 ets. extra voor toezending per post verschuldigd is. Men kan echter de patronen ook afhalen aan het bureau van dit blad. WAT ZULLEN WE ETEN? Zondag: Kerriesoep. Varkenshaas. Gestoofde tomaten. Aardappelen. Caramel vla. Maandag: Koud vleeseli. Postelein. Aardappelen. Rijst met bessensap. Dinsdag: Gehakt. Bloemkool. Aardappelen. .Maizenapudding. Woensdag: Bloemkoolsoep. Runderlappen Gestoofde bieten. Aardappelen. DonderdagKalfskarbonade. Savoyekool. Aardappelen. Macaroni met kren ten en rozijnen. Vrijdag: Harde eieren. Sla. Gebakken aardappe len. Karnemelksche pap. Zaterdag: Vermicellisoep. Lamscoteletten. Worteltjes. Aardappelen. Mej. O. d. T. te De Lier. Wij raden u aan de japon geheel in benzine te was- sclien. U kunt er dan zeker van zijn, dat er geen kringen in het goed achter blijven. U legt het goed in een teil en giet er zooveel benzine op tot het voch tig is. Daarna knijpt u het verschillende malen uit en geeft het voor de helder heid een tweede benzinebad. Daarna laat u het goed buiten drogen en strijkt het op. Mevr. M. M. te Amsterdam. De eenige manier om weervleklren te verwijderen is bleeken. Wij raden u daarom aan de vlekken vochtig te maken met wat waterstofsuperoxyde. Na het ontvlek- lcen spoelt u met schoon water. Mevr. M. M. te Venlo. Een popeline jas weekt en wascht u in een lauw sop van een goede zeepsoort. Daarna spoelt u in ruim lauw water en laat de jas op een hanger drogen. Het is aan te raden om dubbele deelen zooals revers, zakken, e.d. voor het wasschen even met een grooten steek door te rijgen, zoodat het goed niet uitrekt. Mevr. v. 't TTte Breda. Wij veronder stellen dat u de jas te vochtig hebt afge nomen, zoodat de rubberlaag is aan getast. Neemt u den binnenkant eens af met een doekje met benzine. Een laagje van de rubber wordt daardoor opgelost. 278. Blouse met pun tig schouder- en rug stuk, de mouw be staat uit drie deelen, hals afgewerkt met kleine revers. 279. Blouse, gegarneerd met bie zen, welke teruggeslagen worden, voor aangeknipt schootje. 280. Blouse met aangek nipten col, gegarneerd met biezen, welke met stiksels ver sierd zijn. 281. Eenvoudige blouse, sluiting met knoopen en knoopsgaten, zakken op het voorpand, rug met ingezette bies. 282. Blouse met groot voor- en rugstuk, breede ceintuur, ruim voorpand, lange mouw. Benoodigde stof voor deze blouses: 2 2.25 m. van 90 cm. breed. VERKRIJGBAAR IN DE MATEN 40-42-44-46-48

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1939 | | pagina 39