Zeeuwsch Nieuws J)e lijkwagen was onder de bloemen bedolven. IJe ramp van de Willem run fiwyck'heeft een dertigtal slachtoffers gemaakt, waaronder niet minder dan 9 Zeeuwen. Vrijdag 15 September werd een dezer Zeeuwsche slacht offers met militaire eer te Vlissingen ten grave gedragen, n.l. de 20-jarige hofmeester- zeemilicien 8. C. van Steenkiste. De lange stoet trekt door Vlissingens straten. Aankomst op liet kerkhof, waar de matrozen bloemen op de kist legden. Aadat de kist ten grave is gedaald, lost het vuurpeloton een salvo boven het graf. Het laatste molentje van Ier- seke, dat zoo fraai langs den dijk is gelegen, zal waar schijnlijk plaats moeten ma ken voor een stoomgemaal, als ten minste de tegenwoor dige toestand den eigenaar niet van gedachten doet ver anderen want niet den wind kan altijd worden voortge- werkt, terwijl bij gebruik van olie en benzine men afhanke lijk blijft van den voorraad, iets, waarmee thans zeker rekening moet worden ge houden. Te Westkapelle trad de vurige week een der aldaar gelegerde soldaten in het huwelijk. Voor zijn makkers was dit een reden om present te zijn voor een eere escorte. Het gehuwde paar verlaat het raadhuis onder een boog van geweren. In Middelburg is men druk bezig met den aanleg van schuilt oopgra/ven op verschillende punten van de stad De dienst op fingeland werd de vorige week door de Mij. Zeeland wederom herval. De nieuwe booten hadden evenwel plaats moeten maken voor de oude, die op den wand een duidelijk kenteeken droegen van de Nederlandsche nationaliteit. Het nieuwe raadhuis van Baarland nadert de vol tooiing. Hen foto van 't in aanbouw zijnde gebouw .*v- ililMiliiiii TIF

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1939 | | pagina 24