Sport van de week S 31 wedstrijd Op ,/iirkhovenbij Amersfoort werd Zondag een voetbalwedstrijd gespeeld tusschen H.V.C. en een sterk militair elftal. De militairen wonnen met 4-2. Uier ziet men den D.W.S.-er Slot het vierde doelpunt voor de soldaten scoren. Men went aan alles en. tamelijk snel. Door de internationale ver wikkelingen en den nieuwen oorlog werd de sport ook in ons land even op hét tweede plan gesehoven, 't Duurde maar kort. Men werkte voor de voetballers aan een gewijzigde competitie, welke onder de gegeven omstandigheden wel noodzakelijk scheen en thans heerscht er in voetballerskringen al weer het grootste rumoer over deze nieuwe indeeling, waarbij vele clubs zich in him belangen benadeeld achten. De tweede-klassers van den K.N.V.B., want hier gaat het om, hebben niet geheel en al ongelijk. Vermenging met derde-klassers beteekent voor hen niet alleen min of meer een degradatie, doch de recettes zullen zich hierdoor waarschijnlijk ook allerminst in stijgende lijn bewegen, 't Is echter de vraag of een andere regeling mogelijk is. De leiders van de afdeelingsbesturen zullen toch wel meerdere mogelijkheden onder oogen hebben gezien voor zij hun nieuwe ontwerp op tafel legden. Wij gelooven, dat men alles een weinig te donker heeft ingezien. Had peelde Zondag een vriend schap peliji.cn tegen Sparta, en won met 7-2. Moment voor het Rotterdam,sche doel. U.li.S. behaalde in een vriendschappelijken wedstrijd tegen 11. V. V. een 3-0-zege. Hoekschop op het doel van U.V.V. De voetbal rolt weer. Ajax behaalde Zondag tn een vriendschappelijken wedstrijd tegen V.U.G. een 0-1 -overwinningAanval op het doel van Ajax. men de geheclo competitie gehandhaafd, zooals ze oorspronkelijk was inge deeld en alleen de promotie- en degradatiewedstrijden laten vervallen, dan was dit, althans zeker voor zoover dit het westen betreft,, zeker mogelijk geweest. In elk geval waren de treinverbindingen bier van dien aard, dat ze zoo'n mogelijkheid niet in den weg stonden. Nu zullen de heeren liet hier en daar eerst nog eens moeten uitzoeken voor het competitierad, zij 't, dan ook een tikje anders dan gewoon, gaat draaien. „Panorama" zal aan de capriolen van het bruine monster de gebruikelijke aandacht blijven schenken. Links Een gemengd pro gramma op de Veka-baan te Duivendrecht. Moment uit. de stayersmatch over X 15 km. Wals lapt Ergens in een dorp in Zuid-Holland onderricht de dienstplichtige Leen 1 'ent zijn lotgenooten in de geheimmenissen van het voetbalspel. Iet v. Feggelen slaagde, er Zondag in den nieuw ingestelden titel 100 yards rugslag voor dames te bemachtigen en wel in het Sport'fondsenbad te Amster dam in 1 min. 7 see. De heer Blitz wenscM de nieuwe titelhoudster geluk. Op Duindigt bij s-Ora- venhage werden Zondag groote. courses gehouden Eraai moment uit de prij- zendraverij le klasse over 2060 m„, gewonnen door ,Zoon van Davidvan den stol,,Hnl1andia,'te N aarden - v -

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1939 | | pagina 31