Uit het Binnenland De feestelijk versierde trein, waar mede de directie der Nederlandsche Spoorwegen een reis naar de ver schillende stations maakte, om de versieringen ter gelegenheid van het eeuwfeest in oogenschouw te nemen. De ontvangst te Rotterdam D. P. Van l.n.r: commercieel directeur ir. W. F. E. v. Rijckevorselde technische directeur: ir. W. Hup- kes en de pres. dir. prof. dr. JGoudriaan. Geheel rechts de stationschef, de heer Lusink. Het is stil en triestig leeg in de Soheveningsche visschershaven, De vloot vaart tengevolge van het ge vaar op zee niet uit. Een jam merlijk tijdsbeeld. Zuinig zijn met benzine.zuinig autorijdenDe banden sparen!Indachtig aan de noodzakelijkheid, om zoo zuinig mogelijk en. tevens zoo weinig mogelijk auto en motor te rijden heeft de Kon. Ned. Toeristenbond A.N.W.B. op groote schaal achterruit-etiketten verspreid, waarop o.m. staat vermeld, dat de houder ervan zich vrijwillig verplicht heeft, niet sneller te rijden dan 70 km. per uur en zijn auto niet ongemotiveerd te gebruiken. Alsof het groote stoomschip „Hec tor''' met niet te stuiten vaart tot midden tusschen de huizen was terechtgekomenEen verrassend aspect van den op de werf van gebr. Pot te Bolnes voor rekening van de K. N. 8. M. in aanbouw zijnden koopvaardijer. We zien op deze foto princes Beatrix op den arm der nurse, die in den kinderwagen prinses Irene rijdt, in den tuin achter het koninklijk paleis te 's-Gravenhage, genietend van het herfstzonnetje. X

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1939 | | pagina 10