'Wm 21 pond overtollige dikte EEN LEUKE GEBREIDE MUTS VOOR ZUS verdween in 6 weken Weegt nu 112 Wat zullen we eten? terh Elastisch Kleur echt/ Nieuw Reukwerende crème STOPT op veilige manier TRANSPIREEREN ARRID 1.- per pot. 37 moet dan ook, indien mogelijk, zoo veel doenlijk als dé methode voor het overbrengen van het patroon op de stof worden toegepast. Het borduurwerk wordt als volgt uitgevoerd: alle bloemen worden, wat de buitenste randen betreft, in feston- neersteek gewerkt, terwijl de bladeren gedeeltelijk met een festonneersteek, gedeeltelijk met een platsteek gebor duurd worden. De nerven der bladeren en de steeltjes der bloemen werken we in steelsteek; de kleine margriet achtige bloempjes worden in pi cot- steek (d.i. een kettingsteek, die telkens met een dwarslusje wordt vastgezet) geborduurd. De hartjes der bloemen worden meestal in platsteek, doch ook wel eens met een kuoopjessteek of een spansteek geborduurd, zooals dat op onze afbeelding duidelijk is te zien. Is het borduurwerk ten slotte af, dan strijken we het dekje aan den ver keerden kant, voeren het met dezelfde stof als waarvan het gemaakt werd of met satinet tegen en trekken het over een .voeringkussen, dat met kapok werd gevuld. Zondag: Bruine soep. Kalfsfricandeau. Appelmoes. Aardappelen. Chocoladepudding. Maandag: Koud vleesch. Bloemkool. Aardappelen. Rijst met appelmoes. Dinsdag: Bloemkoolsoep. Zuurkoolschotel. Woensdag: Runderlapjes. Gestoofde bieten. Aardappelen. Macaronischoteltje. Donderdag: Saucijsjes. Witte kool. Aardappelen. Fruit. VrijdagMagere tomatensoep. Harde eieren. Sla. Aardappelen. Zaterdag: Aardappelsoep. Drie in de pan. VOOR DEN LEEFTIJD VAN 5-8 JAAR Van enkele restjes gekleurde wol is We zetten 84 steken op en breien hier- deze muts al heel gemakkelijk te boven als volgt: breien. En voor kleine zus zal ze een le naald: steeds afwisselend 1 r., lav. welkom geschenkje vormen ter gelegen- 2e naald: we breien ook deze naald heid van het a.s. Sint Nicolaasfeest. steeds afwisselend 1 r., 1 av., maar ste- Benoodigdheden zijn: ongeveer 50 ken de naald bij het breien van den gram vierdraads zephir- of crêpewol in rechten steek telkens dieper in, dus in drie verschillende kleuren. Wjj kozen het midden van den voorlaatsten toer. voor het model van onze afbeelding De averechte steken worden gewoon rood, wit en blauw, maar natuurlijk gebreid. kan elkè gewen'schte kleurencombinatie We herhalen deze 2e naald verder worden genomen. Verder: een paar alu- voortdurend. minium breinaalden met knop no. 3. We zetten op met donkerblauwe wol, en breien hierboven eerst 6 naalden. Daarna breken we den donkerblauwen draad af en breien achter eenvolgens 6 naalden rood, 6 naalden wit, 8 naalden blauw, 8 naal den rood, 8 naalden wit, 8 naalden blauw, 8 naal den rood, 8 naalden wit, 8 naalden blauw, 6 naal den rood, 2 naalden wit, 8 naalden blauw en 20 naalden rood, waarna we afkanten. Den laatsten rooden rand slaan we nu voor de helft naar buiten om (over een breedte van 10 naal den dus), waarna de muts wordt dichtgenaaid. Is ze iets te hoog, dan vouwen we bovenaan een gedeelte naar binnen en hechten de muts daar even. Vervolgens draaien we een koordje en maken hieraan een rooden en een blauwen pompon. Dit koordje bevestigen we midden op den boven kant van de muts. Het spreekt vanzelf dat deze muts naar verkie zing iets grooter of klei ner kan worden gebreid. 20 cM. smaller over de heupen. Een nieuwe, gemakkelijke en aangename methode om slank te worden. Snel en veilig. „Ik verloor 21 pond in 6 weken door BonKora le gebruiken. Nu weeg ik maar 112 pond. terwijl mijnheupen20cM.smal- ler zijn. Het verbeterde mijn gezondheid en ik zie er thans jonger uit". Dit schreef een dame die erg gelukkig was met het verkregen resultaat. BonKora, het veilige en aangename ver mageringsmiddel, verwijdert het over tollige vet door een „3-graden" kuur. Drievoudige werking, drievoudige snel heid. Neem iederen dag een weinig BonKora. Eet smakelijk zooveel ge wilt, zooals ook in de brochure bij elke flacon BonKora wordt aangeraden. Bon Kora bevat geen schadelijke bestand- deelen, het verbetert uw gezondheid, terwijl het terzelfdertijd het vet op de snelste wijze verwijdert. Overal verkrijgbaar bij Apothekers en alle erkende Drogisten a f 2.25 per flacon. in de armholte. 1 Bederft de kleeding niet - prikkelt de huid niet. 2 Is onmiddellijk droog. Kan direct na het ontharen wor den gebruikt. 3 Stopt het transpireeren ge durende 1-3 dagen; neemt den reuk weg. 4 Witte, vetvrije crème met frisschen geur. 5 Beschermt Uw kleeding tegen transpiratie-vlekken; maakt sous-bras overbodig. 3 A L.LIOI£\ potten Arrid werden reeds verkocht Koopt nog heden een pot - in elke zaak, die toiletartikelen verkoopt.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1939 | | pagina 35