FIGUUR 3. Men loopt nu 2 passen voorwaarts, teen-hak, en begint hiertoe met het buitenste been. Onze foto geeft den eindstand van deze figuur aan. Men blijft nu op de plaats staan en geeft 3 tikjes met de hak. FIGUUR 2. De beide dan senden draaien buitenom in 4 passen. Als de oor spronkelijke stand herwonnen is, wordt de eerste ar herhaald. FIGUUR 4. Dan maakt men twee glijpassen van FIGUUR 7. De drie slotpassen vooruit onder elkaar af en weer terug. De armen balaneeeren op den krijgskreet: „Hi Hi-Hi". Let goed op den gracieuze wijze. stand van de armen. Na de ietwat rumoerige Lambeth Walk, Patais Glide en Boomps-a-Daisy thans weer een nieuwe gezelschaps dans, die alie gelegenheid tot een zich harmonisch en gracieus bewegen geeft. De Palais Stroll, die nauwelijks van overzee aangekomen reeds gedemonstreerd werd in het Haagsche dansinstituut Gaillard-Jorissen, waar wij tevens de gelegenheid tot het nemen van foto s kregen. Een dans, die door het van elkaar wegglijden, dat we op de vijfde toto zien afgebeeld, zorgt dat er ook contact met andere dansenden tot stand komt, wat er toe kan bijdragen om het ijs spoedig te doen breken. Een nieuwe dans, waarbij nóch distinctie nóch charme in het gedrang komen. FIGUUR Nu stelt men zich tegenover elkaar en worden dezelfde glijpassen gemaakt. De dame beweegt zich in de dansrichting, de heer verdwijnt naar den tegen overgestelden kant. FIGUUR 1. De dansenden staan naast elkaar met loet buitenste been naar voren en den arm aan de binnenzijde niet alleen naar voren doch het polsgewricht op elegante wijze omhoog gebogen. Men maakt vier voorwaartsche passen op deze wvjze. FIGUUR 6. Men staat weer tegenover elkaar en volgens het principe van .handjeklap" klapt men twee keer in langzaam tempo en drie keer vlug.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1940 | | pagina 30