GENEESMIDDELEN EN GENEESWIJZEN Dwing hem niet! Kijk, hoe hij geniet! 1.25 31 Ten slotte wonnen veertig prijzen van f 2.50 dhr. A. Visser. Wester weg 79, Alkmaar, dlir. M. Hoogendorp, Hortensia straat 4, Alphen a.d. Rijn. dhr. J. N. Ambatsheer, Zocherstr. 35, Amster dam. dhr. P. van Es, Houtmankade 7 !h., Amsterdam. Mevr. H. Knikman. Kerkstraat 28, Amsterdam. Mej. W. L. van Steenvelt, Amstelveen- scheweg 334 2h., Amsterdam, dhr. de Jong, Arnhemscheweg 176, Apeldoorn, dhr. A. Langeveld, Laan van Klarenbeek 103. Arnhem. Mevr. A. Huijs-Heinen, Baarloschestraat 132, Blerick. Mej. Zus v. d. Meijden, Bosscheweg 225, Boxtel (Ketting). Mej. J. Bottinga, Fahrenheitstraat 61. 's-Gravenhage. dhr. A. Sillevis, Heesterstraat 2, 's-Gravenhage. dhr. A. J. Leijdeckers, Benzenraderweg 185, Heerlen. Wed. Thijssens, Kapel straat 90, Heeze. dhr. Jac. van Eekeren. Kroonstraat 32, Den Helder, dhr. B. Wilmink, Paul Krugerstraat 19, Hengelo, dhr. Hvp. Warnier. Gentse straat 69, Hulst. Mej. Gertrude Wolters, Sckarnerweg 149B, Maastricht. dhr. B. v. Marion, Torenstr. 29, Middenmeer (X.H.). Mej. v. d. Lee, Rhijn- hofweg 14, Oegstgeest. MeL M. Koenderman, Oude Kleiweg 25, Oversehie. dhr. J. P. Augustijn, Rhijnvis Peithstraat 35a, Rotterdam, dhr. J. A. M. Goossens, Rauwenhofstraat 29, Rotterdam, dhr. A. Koudijs, Maas kade 136e, Rotterdam, dhr. M. IJserman, Rembrandtlaan 34, Schiedam, dhr. M. Ronken, Tuddernderweg 59 B, Sittard. dhr. J. v. Dixhoorn. Xieuwediepstraat 91-93, Terneuzen. dhr. Fr. Leijten, A. Kuyperstraat 29. Tilburg, dhr. Joh. Heeubrand, Koperstraat 15, Vaals. dpi. H. Buurma. Luchtvaart Regiment, Expeditiekantoor B, Vesting Holland, Veldpost, dpi. korp. Th. Groenen, 3-II-2 R.I., Veldpost 3. dpi. J. Hendriks, Troepen Detachement Commando Zeeland, Veldpost 9. dpi. H. Kooij, I-III-3 R.I., 3e Legercorps, Veldpostkantoor 3. dhr. L. Swijen, St. An- toniusstraat 86, Venlo. dhr. J. v. Leeuwerden, Pr. Hendrikstraat 164, Vlaardingen. Mej. E. v. Santen, Laan van X. O. Einde 269, Voorburg, dhr. A. C. Drenth, Weurden 56, Winterswijk. Mej. W. v. Stuvvenberg, Xassaukade 46, Woerden, dhr. A. de Jong, Warmoesstr. 53-55, Wormer- veer. dhr. L. de Groot, Boulevard, I.Tzendijke. Bovendien stelden wij niet minder dan tweehonderd extra-prijzen beschik baar, bestaande uit prachtige lederen dames- en hesrenporteleuilles, vulpot- looden, radiogidsomslagen, schrijfmappen, scheerétui's, enz. enz. Hieronder volgen de namen der winnaars Mej. L. Keyzer, Schip „Cito II," lig gende te Alblasserdam. P. van Loo, Bruinvisstr. 55, Alkmaar. A. v. Wieringen, Stationsweg 176, Alkmaar. O. H. Pool. Violierstraat 35. Almelo. A. de Groot, Hoorn 310, A. a/d Rijn. Mej. J. J. Liedorp, Prinssenlaan 1!. Alphen a/d Rijn. K. Bouina, Reigerstr. 26, Amersfoort. H. J. Jansen, Soesterw.34, Amersfoort Mevr. I. A. H. Borsje-Gerritsen, Past. Meynemalaan 9. Amstelveen. J. Lourens. Keizer Karelweg 124, Amstelveen. W. Alblas, Korte Prinsengracht 20. Amsterdam-C. H. Bekker Jr., Hoofdweg 450 hs„ Amsterdam - W D. Blom, Melkweg 30, Amsterdam X. G. Boode, Xieuwe Leliestraat 148. Amsterdam C. M. H. Braakensiek. Waalstraat 166. Amsterdam Z. M. I. van Engelen, Willemsparkweg 39, Amsterdam Z. G. Golhof, Insulindeweg 37 hs.. Amsterdam 0. D. Kampman, Adm. de Ruyterweg 238 2h„ Amsterdam W. Mevr. B. Kooy, Burg. v. Tellegen- straat 72 lh., Amsterdam Z. Mej. X. Obbes, Baarsjesweg 309 2h., Amsterdam W. J. A. Schuchard, W. de Zwijgerlaan 140 3h., Amsterdam W. H. G. Tromp. Scheldestraat 30 3h., Amsterdam Z. J. Catsman, Rijksweg 253, Areen. Mej. T. Heemskerk, Spijkerstraat 253, Arnhem. A. Mulder, Anreeperstraat 35a, Assen. Wed. A. G. Schetselaar, St. Jozef plein 8, Asten. C. M. de Jongh. Xieuwe Meerdijk 64. Badhoevedorp. S. van Deventer Jr., Prov. Ziekenhuis „Duinenbosch", Bakkum. P. Vermaas, Smitshoek A 51, Baren- drecht. H.Koldenhof,Stationsstr. 42,Beek(L.). P. Lakeman, Jisperweg 36, Beemster. C. Mienes, Mosselenbuurt. Bergen (X.H.). C. v. Beek, Alkm.weg 143, Beverwijk. G. v. Binsbergen. Broekstr. 162,BIerik. Gez. Bijster, Bloemendaalscheweg 29, Bloemendaal. M. v. Poppel, Bredascheweg23, Breda. Mej. Adriana Klaassen, le Zandstraat 37, Breskens. W. Kuipers, Voorstraat 32, Brunssum. A. R. Molenmaker, 490, Buiksloot. Mevr. J. Groen-Mastenbroek, A. v. Leeuwenhoekweg 3, Bussum. H. Mulder, Laarderweg 77, Bussum. •I. J. Spruit. Meentweg 57. Bussum. .1. Stuivenberg, Spoorlaan 6, Bussum. Mevr. Postma. Torenstr. 77, Castricum J. E. Kuenen. Veldweg A 199b. Cuyk. W. G. Cruysen. Grootestraat 140, 1 'uyk a/d Maas. L. de Blanken, Wassenaarstr. 11, Delft. A.Snijdoodt.Delfgauwsehew. 97. Delft. Fr. v. Xunen, Zeelbergseweg F 39 a, Deurne. J. W. Steginh. H. Hondstr., Deventer. D. J. W. Halsema, Ouderkerkerlaan 38 lh., Dieiperbrug. A. E. Ernste. Huize Slingevliet, Doe- tinchem. B. G. Rietman, Holterweg 123. Doe- tinchem. W .Stu ij,De ia Reijstr. 15, Dordrecht. Mej. B. Werven bos. Job. Spaanstraat 28, Dordrecht. D. Smeets, Diepstraat 15, Echt. M. v. d. Burg, Grootestr. 12, Ede(Gld.). H. J. H. Wolfs, Stationsweg 78. Ede (Gld.). J. v. Liut, Bergen op Zoomstraat 127. Eindhoven. F.. E.Stoelhorst, Parkl. 13, Enkhuizeu. W. de Groot, J. Snuifstraat 50. Enschede. H. Schölgens, Wiinm^rstraat. la. Eygelshoven. Mej. T. Lousberg, Spauwenstraat 8, Eijsden. Mej. T. Kools, Steegstraat 10, Geleen. A. v. d. Steensraten, Emmalaan 10, Ginneken. J. de Doelder, Schipperswegeling 17. Goes. H. J. de Jongh, Leliestraat 44, Goes. Mevr. H. v. Rooy-Otten. Bergstraat 62, Goirle. Mej. Rip, Lindelaan 12, Goor. P.Oudenaarden, IJssellaan 44, Gouda. B. M. Spek, Const. Huygensstraat 164, Gouda. A. Kooy, Bevershoek 7, 's-Gravendeel. Mej. B. v. Amstel, Kortenhoefsche- straat 38. C. P. de Bruijn, Soestdijksche- kade 54. H. W. J. Dekker, Malle-Moleu 31. J. D. W. Eerbeek, Veenendaalkade 209. v. Grafhorst, Vaillantlaan 556. J. v. d. Hoek, Tasmanstraat 208. G. Mühring. Parallelweg 238. C. Oversluijs. Mauve straat 7. F. Repelius, Weissenbruch- straat 372. C. van Sluys, Loosd.kade 233. J. Tjepkema, Anemoonstraat 17, allen te 's-Gravenhage. W. Xieuwenhuizen, Zuidwind 5, 's-Gravenzande. J.X.Arendsen.Trompstr. 74, Haarlem. TAwing Uw kind niet, om levertraan in te nemen, wanneer het niet tegen de lucht en den smaak kan. Vele ouders meenen, dat zij de dagelijks terugkeeren- de kleine tragedie maar moeten aan vaarden, om hun kind de noodige vitaminen te geven. Helaas wordt er nog maar al te vaak levertraan in den handel gebracht, waar van het vitaminegehalte niet wordt opgegeven, zoodat het voor de ouders raden en gissen is. Prof. Gorter legde hierop den nadruk in zijn bekende boekje: Engelsche Ziekte. Sedert Crookes Laboratories, Londen een speciaal procédé hebben uitgewerkt, om de gouden en welsmakende olie uit de lever van de heilbot te winnen, hebben de ouders de zekerheid, dat hun kin deren de volle hoeveelheid vitaminen A en D krijgen, die onmisbaar is voor hun welzijn. Geef Uw kind Haiitran. U weet dan zeker dat het de benoodigde hoeveel heid vitaminen krijgt en beschermd wordt tegen de ziekten van het gure jaarge tijde verkoudheden, griep, bronchitis, besmettelijke ziekten en vooral tegen de gevreesde Engelsche ziekte (rachitis). Bespaar Uw kind het verdriet van weken lang te bed te moeten liggen. Deze olie uit de lever van heilbot is bekend onder den naam Haiitran en bevat 60 maal meer vitaminen dan levertraan Ze wordt door de kinderen graag ingenomen en is buitengewoon licht verteerbaar. Een gram Haiitran bevat evenveel vitaminen als 12 lepels levertraan VITAMINE A bevordert den groei en geeft aan het lichaam het noodige weerstandsver mogen tegen ziekten in het gure jaargetijde. hed*" Haiitran Levertraan VITAMINE P onmisbaar voor de vorming van been deren, tanden en kiezen en voor de bescherming tegen Engelsche ziekte en tandbederf. Haiitran wordtingeno men in druppels op een schijfje sinaasappel, op melk, op suiker of een stukje brood. Flacon vooreen maand in alle Apotheken en Drogisterijen De bereiding van Haiitran geschiedt volgens een gepatenteerd procédé van Crookes Laboratories, Londen. Het vitaminegehalte wordt gegarandeerd. Uw kind komt aan door Haiitran uit de lever van Heilbot. 60 maal sterker en 100 maal gemakkelijker in te nemen dan levertraan Annonces betreffende worden in dit blad slechts opgenomen, indien zij vooraf voorzien zijn van het stempel „Geen bezwaar" tegen de plaatsing, afgegeven door de Commis sie van Controle op de Aanprijzing van Geneesmiddelen en Geneeswijzen, waarvan het Secretariaat is gevestigd: SEGBROEKLAAN 33 - 's-GRAVENHAGE

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1940 | | pagina 31