Chlorodont t Ua/nApaAtci „Het is verwonderlijk, hoe friseh, zacht en fijn mijn huid is geworden", zegt LADY RUSSELL OF LIVERPOOL. CORRESPONDENTIE SP 39 1099 1098 1 09/.Mantel- costuum van twee kleuren, tailleurkraag en -revers, de mantel sluit met één rij knoopen,twee- baansrok. Be- noodigde stol. voor mantel 1.40 m. van 1 40cm. breed 1 098.Mantel- costuum van wee kleuren, mantel smo king-sluiting, sjaalkraag, ge garneerd met soutache-mo- tieven, tweebaans- rok. Ben. stof: voor mantel 1.40 m. van 1 40cm. breed, voor rokje twee maal de lengte van 90 cm. breed. 1099. Mantel- costuum, tailleur- mantel met kraag en revers, sluit met één knoop, rok van banen, gegarneerd met biezen van een andere kleur. Benoodigde stof: 2.75 m. van 1 40 cm. breed. 1101. Mantelcostuum van twee kleuren stof, kraag, naadbies en zakklep zijn van ge werkte zijde, zwartzijden rokje. Benoodigde stofvoor mantel 1.40 m. van 140 cm. breed, voor rokje tweemaal delengte van 90 cm. breed. Verkrijgbaar in de maten 42-44-46-48. Uit de nieuwe Zomerpracht VOOR HET VOORJAAR "\7~an alle in deze rubriek af grebe* 1de genummerde kostuums, die ontleend zijn aan bet mode-album „Zomerpracht", zijn patronen verkrijgbaar tegen den prijs van 51) ets. voor complets, 35 ets. voor mantels en japonnen en 20 ets. voor rokken, blouses, kleine avondtasjes en kinderkleeding. Bij l>estelling vooral opgeven het gewenschte maatnummer. Bestellingen kunnen geschieden bij uw agent of bezorger; door girostorting op No. 293F31; door toezending van het bedrag per postwissel of in postzegels (s.v.p. niet van 6 cent) aan het PATRONENKANTOOR „PANORA", NASSAUPLEIN 1, HAARLEM waarbij 5 ets. extra voor toezending per post verschuidigd is. Men kan echter de patronen ook afhalen aan het bureau van dit blad. Mej. M. B. te Geleen. De witte kringen, die van het sneeuwwater zijn achter gebleven, zult u zeer moeilijk kunnen verwijderen. Probeert u het eens door het peau de suède op te stoomen boven den damp van kokend water en daarna op te borstelen met een rubber of meta len borsteltje. U zult dit werkje echter geregeld moeten herhalen, want na korten tijd zullen de strepen weer zicht baar worden. Mevr. J. v. S. te Roermond. Een pluchen tafelkleed kunt u weeken in water met zout en daarna wasseheu in een lauw sop van een goede zeepsoort of, wanneer de kleuren donker zijn, in een aftreksel van lioutzeep. U slaat het kleed er door, neemt het druipnat uit het sop en geeft het voor de helderheid een tweede sop. Daarna spoelt u in ruim water tot alle zeep is verdwenen. U hangt het kleed druipnat met den rechterkant naar buiten te drogen en stoomt het goed vervolgens op boven den damp van kokend water. Mochten de polen daarna nog plat liggen, dan wordt het goed tegen de vleug in stevig opgeborsteld. Mevr. K. te Hoer mond. Wanneer de diamanten open gezet zijn. kunt u den ring eenige uren in een kopje met alcohol laten weeken en daarna met een stevig borsteltje schoon borstelen. Het. goud wrijft u met een wollen doek glanzend. Zijn de steenen echter niet open gezet, dan zult u den ring door een juwelier moeten laten reinigen. Deze neemt de steenen uit den ring en maakt het geheel schoon. U begrijpt dat een leek dit zelf niet doen kan. Mej. H. te Arnhem. Tot onze spijt kunnen wij u aan een breipatroon van een mantel met baret, als door u be doeld, momenteel niet helpen. Mevr. J. N. te Weesperkars-pel. Smeert u de ruiten eens in met zachte zeep en laat u deze een paar uur intrekken. Daarna waseht u de ruiten met warm water af. Gebruikt u er desnoods wat schuurmiddel bij. Is het papier na deze bewerking nog niet geheel verdwenen, dan zult u de stukjes, die achterblijven, met een scherp voorwerp moeten af- krassen. De groene stukjes van het tafelzeil, die op de tegels zijn achtergebleven, smeert u eveneens in met zachte zeep. De verf kan na een paar uur weeken gemakkelijk worden weggewassc.hen met een heet sop. Als het noodig is, gebruikt u bij het afwasschen een goed schuurmiddel. Mevr. C. M. M. te Vtaaldingen. Tol onze spijt hebben wij geen beschrijving voor een jurk in maat 46. uitgevoerd in het door u l>edoelde kaïitpatroontje Wij hebben echter uw verzoek om een japon in uw maat te plaatsen ge noteerd. Zoo mogelijk wordt er aan voldaan. ANALYSE der gelaatstrekken van Lady Russell. 1Voorhoofd Hoog en blank zonder de minste rimpelvor ming; geen vermoeide teint. 2. Oogen. Amandelvormig met lange gebogen wimpers. Diep liggend, maar zonder kraaie- pootjes. 3. Neus. Fijn gemodelleerd zonder grove poriën of meeëters. 4. Mond. Edel met prachtig gevormde lippen geen scherpe trekken. 5. Kin. Ferm en rond, ivoor blanke huid; gelijkmatige poriën. Geen onreinheden of meeëters. Lady Russell schrijft haar prach tige vlekkelooze huid toe aan het geregeld gebruik van Pond's Creams. Wat Pond's Creams voor haar deden, zullen zij ook voor U doen: Uw teint wordt levendiger, zachter en mooier. Wijde poriën sluiten zich, en Uw huid straalt met een frissche natuurlijke kleur. Onrein heden en meeëters zijn verdwenen, evenals ieder spoor van rimpels of plooien. Door het geregeld gebruik van Pond's Creams wordt Uw huid zacht als satijn en krijgt zij een fraaie teint. Neem iederen avond Pond's Cold Cream om Uw huid te reinigen en des morgens Pond's Vanishing Cream om haar over dag te beschermen en als basis voor Uw poe der. U zult verwonderd zijn, hoeveel aantrekkelij ker Uw huid in kotten tijd er uitziet. Als men spreekt over mooie witte tanden, denkt men aan Chlorodont, de doelmatigste tandpasta. Schuimend of niet-schuimend. TUBE 25 cf. - GROOTE TUBE 45 ct. LADY RUSSELL, echtgenoote van Lord Russell of Liverpool, zegt „Ik gebruik Pond's Creams sinds langen tijd zij zijn uitstekend. Zij hebben inderdaad mijn huid prachtig verbeterd en haar fijner, zach ter en frisscher gemaakt. Bovendien hebben zij de kleine plooitjes verwijderd, die zich steeds -dreigender begonnen te vormen".

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1940 | | pagina 39